Şimdi Ara

HTC'nin yeni amiral gemisi yine bir mini versiyon ile gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin yeni amiral gemisi yine bir mini versiyon ile gelebilir

HTC'nin bu yıl ki amiral gemi modeli ile ilgili iddialar yoğunlaşmaya başlarken, firmanın yine bir mini modeli üzerinde çalıştığı iddiası da gündemi meşgul ediyor. Son olarak Evleaks tarafından sızdırılan bilgilere göre HTC, M8 amiral gemi modelinin yanında M8 Mini modelini de lanse edecek. 

HTC One amiral gemi modelinden sonra modaya uyarak One mini modelini lanse eden HTC, beklentilerin altında kalan donanım ve yüksek fiyat nedeniyle başarılı satışlar yapamamıştı. Firmanın bu yıl nasıl bir strateji izleyeceği ise merak konusu.

HTC'nin geçen yıl görkemli bir etkinlikle amiral gemi modelini tanıtması bu yıl da benzer bir lansmanın yapılacağı beklentisini artırıyor. Bazı kaynaklar ise ay sonundaki MWC 2014 etkinliğinde M8 amiral gemi modelinin lanse edileceğini belirtiyor. HTC M8 Mini modelinin ise M8 modelinin ardından bir süre bekleyerek piyasaya çıkacağı dile getiriliyor. 

HTC M8 ve M8 mini donanımları ile ilgili herhangi bir detay yok. Ancak HTC M8 modelinde 5 inçlik Full HD ekran, daha hızlı Snapdragon 800 MSM8974AB yongaseti ve arka tarafta çift kamera gibi özellikler olacağı tahmin ediliyor. M8 mini modelinde ise yine orta seviyeye yakın bir donanım kullnılacağı sanılıyor. Ayrıca sızan yeni görsellerde M8 serisinin ekran üstü 3'lü menü butonuna geri dönüş yapacağı ifade ediliyor. 

• HTC'de kapasitif dokunmatik tuşlarla yolunu ayıracak gibi duruyor , yakışır.

• Sony düşük donanımlı mini anlayışını yıktı bundan sonra güzel mini versiyonlar göreceğiz diye düşünüyorum.Teşekkürler Sony.

• Bence kamera çift sensörlü olmayacak, ultrapixel ile devam edeceklerdir.

• Umarım mini adı altında çöp çıkarmazlar...

• htc den bir şey beklemiyorum artık kendi kendilerini bitirecekler fiyatlandırma konusunda kullanıcının gözüne giremezler ise
  • sony z1 mini ile piyasaya çok iyi giriş yaptı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • One+ sonraki de one++ olur 2016yada one+++ çıkarırlar :D Bence isim HTC Two olsun bu da HTC Two Mini olur

• Sanal buton tasarımı bozuyor bence kapasitifle devam edilmeli.

• Sanal tuslar iyi guzel de mini adi altinda alt sinif telefon cikarirlarda aglamasinlar sonra neden zarar ediyoruz diye. Bu konuda Sony'ye buyuk tesekkur borcluyuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 4 Şubat 2014; 1:07:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MWC'den ayrı bir etkinlik olacak :)

• One mini gibi dev mini yapmasın normal bir mini bekliyoruz tabi özellikleri düşürmeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

htc den bir şey beklemiyorum artık kendi kendilerini bitirecekler fiyatlandırma konusunda kullanıcının gözüne giremezler ise

en azından zamzung gibi menüde kasan telefonu 2000 liradan çıkarıp 2 ay sonra 1300 liradan satıp kullanıcılarını kanser etmiyorlar htc kullanıcısı olarak iyi ki htc almışım telefonum değer kaybetmiyor iphone gibi
  • one mini gibi olacaksa yeni bir ölü doğum olur. htc one mini denilen saçmalık aslında mini falan değil, hatta mini'yi de bırak, ne amaca hizmet ettiği belli olmayan bi soru işareti idi. bu aleti niye çıkardıklarını hiç anlayabilmiş değilim.

- mini desen mini değil, kasa one ile neredeyse aynı büyüklükte (5mm küçük mini mi olur???)
    - tamam mini olmasın ama özellikleri iyi desen, özellikleri iyi değil (utanmadan 1gb ram koymuşlar)
    - tamam özellikleri de iyi olmasın ama hiç olmazsa htc one şıklığında bi alet desen, kasanın etrafına çektikleri bembeyaz plastik kaplama ile htc one şıklığını da baltalamışlar

- tamam şık da olmasın ama hiç olmazsa ucuz bir htc one modeli desen, ucuz değil direk 1450 gibi fiyatlardan pazara girdi ve hala 1200-1300 bandında fiyatlara sahip.

ulan geri zekalı HTC ne amaca hizmet çıkardın bu telefonu?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 3 Şubat 2014; 18:08:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

htc den bir şey beklemiyorum artık kendi kendilerini bitirecekler fiyatlandırma konusunda kullanıcının gözüne giremezler ise

en azından zamzung gibi menüde kasan telefonu 2000 liradan çıkarıp 2 ay sonra 1300 liradan satıp kullanıcılarını kanser etmiyorlar htc kullanıcısı olarak iyi ki htc almışım telefonum değer kaybetmiyor iphone gibi

s4 kullanıcısıyım telefonun kastığına şahit olmadım ilk çıktığı zamanlarda 1500 e aldım şu anda piyasası o civarda tr'de htc lg gibi markaların 2. eli yok maalesef yani aldığın telefon %90 elinde kalır zamzungda öyle bir problem olmadığı için sıkıntı değil belli bir fiyattan satabilirsin yani
    edit: değer kaybetmeyen htc telefonunu satmaya çalış bakalım alıcı bulabilecek misin markaların kölesi olmayın ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 3 Şubat 2014; 18:08:10 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

s4 kullanıcısıyım telefonun kastığına şahit olmadım ilk çıktığı zamanlarda 1500 e aldım şu anda piyasası o civarda tr'de htc lg gibi markaların 2. eli yok maalesef yani aldığın telefon %90 elinde kalır zamzungda öyle bir problem olmadığı için sıkıntı değil belli bir fiyattan satabilirsin yani

acaba benim kullandığım telefonlar neydi de kasıyordu kendimizi kandrımaya gerek yok ha bu arada geçen hafta peşpeşe iki tane s4 geldi ikisi de şarj %50'ye geldiğinde kendini resetlemeye başlıyordu nette bakınca bayağı yaşayan gördüm de

http://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu?k=htc+one

ikinci eli bana pek ölü gibi gelmedi

• sen 2000 den alıp 1200 e satarsın ben 1500 den alıp 1200 e satarım konu nerden nereye geldi
    @mehmedaltair
  • quote:

sen 2000 den alıp 1200 e satarsın ben 1500 den alıp 1200 e satarım konu nerden nereye geldi
    @mehmedaltair

aynen konu nasıl buraya geldi ki

bu arada s4'de 2000'den çıkmıştı
  • htcden yine umudum yok

• Allahın emri o. İyi bir telefon piyasaya çıkaracaksan minisi olmak zorunda.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.