Şimdi Ara

Uygulama Haber,en dikkat çekici Android oyunlarıyla karşınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mobil cihazlara hayat veren Uygulama Haber'in bu bölümünde sizleri birbirinden farklı ve eğlenceli Android oyunları bekliyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Video ölmüş
  • Wp 8 için de gelecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badland çok iyi oyun insanın oynadıkça oynıyası geliyor.
  • redbest R kullanıcısına yanıt
    Evet WP8 için de program cekeceğiz
  • Güzel program.
  • BadLand beni çok şaşırttı harika bir oyun..

• Video sonlara doğru DON du kaldı bende mi sorun var
    Ama genel olarak çok iyi program takipteyim devamını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinemaker -- 3 Şubat 2014; 15:18:49 >
  • Kamera arkası çok güzel düşünülmüş.Bütün videolarınızda uygulanmasını bekliyoruz.

• Gün abimizin sesi kalın olduğu için videoda konuşurken ses sadece subwoofer'dan geliyor uyuz oldum ha.

• Badland çöp gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

Evet WP8 için de program cekeceğiz

Programin sonunda yenl vldeonun hangl platformla ilgili olacagi konusunda cekimser konustunuz. Windows Phone bekliyoruz 1520 ile.

ekleme: Hazirlama asamasinda Final Fight Z, Dark Lands isimli oyunlara ve Artifex Mundi isimli yapimcinin oyunlarina bakmanizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbest -- 3 Şubat 2014; 16:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y u do dis

Badland çöp gibi

• badland'in neresi kötü yav

• quote:

Orijinalden alıntı: HavayaHavaAtanAdam

quote:

Orijinalden alıntı: y u do dis

Badland çöp gibi

Sen çok sevdin herhalde
  • Dead effect bekledigim gibi cikmadi dead triggrer 2 den çok daha kotu bir oyun

• buralar pek iyi ve yeni oyun yok piyasa durgun, umarım yakında fark yaratan oyunlar çıkar

• Tüm uygulamlar ilgi çekici, özelliklede GTA San Andreas.. :)
    Kamera arkası görüntüleri de gayet güzel bir tat katmış video'ya :)

• bu uygulamalr benim tlf uyumlu degil hic biri tühhhh galaxy s 1 modeli

• Sadece şu eleştiriyi yapmak için giriş yaptım, maalesef ki. Kabul ediyorum ki; benim oyun anlayışım, genel bakışa göre çok farklı, bu yüzdendir ki Temple Run, Candy Crush ve benzeri hem iki boyutta hem üç boyutta dümdüz sadece engellere çarpmamak amacıyla yol aldığınız ve saçma sapan şeyleri birleştirerek bunun adına bulmaca dedikleri oyunları sevmiyorum. Tabii ki bu benim görüşüm olduğu için başka insanların sevmesine saygı duyuyorum. Zaten genel olarak en çok sevilen oyunlar bu tarz oyunlar oluyor, yüzlerce farkı versiyonu çıktı ve çıkmaya da devem ediyor. Ayrıca en çok indirilen oyunlar da bunlar zaten.

Lakin; allah aşkına, şu sunulan son oyunun ne gibi bir bulmaca yapısı var? Bulmaca oyunu diye sunduğunuz oyunun, bir çok kişinin ilgisini çekmeyeceğini düşünüyorum. Machinarium, World of Goo, Plants vs. Zombies, Plague gibi oyunları oynadıktan sonra şu son oyuna 'bulmaca' adını vermek hakaret gibi. Burada kızdığım nokta, programın sunuluşundan çok, mobil oyunculuğun bu kadar basit durumlara kaçarak para kazanma istekleri. Mesala bu video'da San Andreas(ki kendisi hakkında herhangi bi şey söylemeye gerek yok) dışında tek ilgimi çeken oyun Zombie Defense oldu. İsteğim şu ki; Canddy Crush, Jetpack ve Temple Run gibi binlerce oyunlar çıkmışken onların farklı farklı versiyonları yerine, saydığım oyunlar gibi gerçekten bulmaca içeren oyunları daha çok ekrana getirebilirseniz, gözden kaçırabildiğim oyunlar varsa onları görme fırsatı yakalarsam daha çok sevinirim.

Saygılar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.