En İyi Antivirüs Nedir
53 Cevap1178 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

108 Mesaj
3 Şubat 2014; 13:34:07 

ARkadaşlar Başlıkta da Belirttigim Gibi En İyi Antivirüs Programı Hangisi Ücretli Ücretsiz Fark etmez

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

654 Mesaj
3 Şubat 2014; 15:05:34 

KIS şu anda en iyisi gibi gözüküyor.

METALLICA

GIGABYTE SUMO 5115 FULL TOWER SİYAH KASA COOLER MASTER SILENT PRO GOLD 80PLUS 1000W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI INTEL CORE I7 3770K 4 GHz ASUS MAXIMUS V FORMULA Z77 GSKILL 16GB RipjawsX DDR3 1866MHz EVGA GTX780 Ti Classified ACX GDDR5 3GB 384Bit DX11.2 2-WAY SLI SEAGATE 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB 7200Rpm SAMSUNG 840 EVO 500GB SSD

2564 Mesaj
3 Şubat 2014; 20:49:15 

Linux işletim sistemi en iyi antivirüs sistemidir.

.

18 Mesaj
3 Şubat 2014; 22:00:01 

ESET iyidir en taramalısından

Laz Burunlular Derneği

bu resmin olmadığı yerler şubemiz değildir.

108 Mesaj
4 Şubat 2014; 14:32:49 

KIS PCyi Kasar Diyorlar Arkadaşlar Sİzce Dogrumu ve Testlerde Bitdefender İS 1. Ne Diyorsunuz Bu arada 2 pc var biri masaüstü digeri dizüstü dell inspiron 3521 dizüstünün işletim sistemi Windows 7 Ultimate MAsaüstü Windows 8.1 İkisindede Her Zaman Oyun İndiriyorum Hep İNternette TAkılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek7editdedi -- 4 Şubat 2014; 14:34:27 >

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

15 Mesaj
4 Şubat 2014; 16:45:11 

quote:

Orijinalden alıntı: tek7editdedi

KIS PCyi Kasar Diyorlar Arkadaşlar Sİzce Dogrumu ve Testlerde Bitdefender İS 1. Ne Diyorsunuz Bu arada 2 pc var biri masaüstü digeri dizüstü dell inspiron 3521 dizüstünün işletim sistemi Windows 7 Ultimate MAsaüstü Windows 8.1 İkisindede Her Zaman Oyun İndiriyorum Hep İNternette TAkılıyorum

KİS sistemin hafifse kasar, şahsen ben Dual-Core ve 2 GB ram ile KİS 2013'ü 0 kasma ile çalıştırıyorum. Bit Defender, ÜCRETLİ olarak en iyisi. Ücretsiz olarak Avira öneririm. Ama k.y.gn. (anladin inşallah ) kullanacaksan KİS ve Bit Defender tabiki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

66 Mesaj
4 Şubat 2014; 17:53:35 

quote:

ARkadaşlar Başlıkta da Belirttigim Gibi En İyi Antivirüs Programı Hangisi Ücretli Ücretsiz Fark etmez

Bitdefender.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Windows 8.1 Pro

108 Mesaj
4 Şubat 2014; 20:34:34 

Teşekkürler Arkadaşlar Bitdefender Yüklüyorum ve k.y.g.n Derken Ne Demek İstedigini Anladım Hep Kullanıyorum Çok Saolun Arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek7editdedi -- 4 Şubat 2014; 20:35:17 >

2 Mesaj
5 Şubat 2014; 11:03:38 

KIS
Malwarebytes ;)

http://www.oyunne.com

7406 Mesaj
5 Şubat 2014; 13:35:27 

quote:

yok yeni KIS 2014 pc yi kasmıyor... ciddi yol katetmişler.... sadece ufak tefek birkaç yerde kasma olayı var ama kolaylıkla çözülebiliyor... outlook kullanıyor isen mesaj gelirken ve gönderirken virüs taraması yapmasına izin veriyorsun ama mesaj okurken virüs taraması yapma diyorsun yoksa kasma olayı işte burada oluyor.... kis 2014 de disk üzerinde virüs tarama işini aşmışlar... hem virüs tarama çok hızlı hemde ikinci taramalar çok çok daha hızlı.... ben kaspersky için KASANpersky derdim... artık demiyorum

bitdefender internet security 2014 harika... kaspersky ile aynı ayar ama VIRUS GÜVENLİĞİ konusunda !!!!!! firewall konusunda kaspersky 5-6 gömlek daha iyi.... toplam güvenlik olarak bakarsanız kaspersky internet security amiyane tabir ile bitdefender internet security 2014 e kafadan 2 çeker...

ÖNEMLİ BİR UYARI YAPMAK İSTİYORUM...

konuştuğumuz programlar INTERNET SECURITY programları yani sadece antivirüs den ibaret DEĞİLLER!!!
içlerinde ANTİVİRÜSE İLAVE!! ayrıca FIREWALL + ANTISPAM + ANTISPY + ANTIBANNER + GÜVENLİ ALIŞVERİŞ (((gibi))) daha birçok özellikler mevcut!!!!

YANİ BU PROGRAMLARI SADECE ANTİVİRÜS ÖZELLİKLERİNE VE PERFORMANSINA BAKARAK SEÇMEYİN>!!!

antvirüs konusunda başarılı olup firewall konusunda dökülüyor olabilirler....!!!
firewall konusunda başarılı olup antivirüs konusunda dökülüyor olabilirler...!!!!

MESELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

f-secure internet security testlerde en başlarda AMAAAAA kulandığı firewall windowsun kendi firewallı... yani kendine has bir firewallı yok!!!!... yani firewall konusunda tamamen patlak!!!

comodo internet security premium firewall konusunda çok başarılı hatta en iyisi denebilir.... ama antivirüs konusunda patlak!!!! bazı "TARAFLI" testlerde en iyilerinden biri olarak gösteriliyor ama ismine güvenilir referans kurumların testlerinde durum facia!!!! inceleyin ==> https://www.virusbtn.co...00/archive/vendor?id=94 ....her teste güvenilmez... kendim uzun süre (3 seneden fazla) bir bilgisayarımda comodo kullandım... sonra bitdefender ve kaspersky a geçtiğimde bilgisayarımda bir çok trojan + spy + hijack + phishing zararlı kodları çıkmıştı..... yanlış alarmları çok bol ama bu arada kaçırdıkları da bol...

norton internet security ortalamada iyi yerlerde... yani en iyisi değil ama ortalama üstü antivirüs + ortalama üstü firewall + ortalama üstü internette gezinme güvenliği ve daha önemlisi orjinal dosyaya zarar vermeden virüs temizlemede en üst başarılardan biri... yani ortamanın bir hayli üstünde KOMPLE BİR PROGRAM...

aynı şekilde kaspersky internet security 2014 ortalamanın bir hayli üstünde ve hatta oldukça başarılı sadece antivirüsden ibaret olmayan KOMPLE ÇÖZÜM İÇEREN bir program... çok başarılı bir antivirüs + başarılı bir firewall (comodo kadar olmasada ondan sonra en iyilerden biridir) inceleyin ==> http://www.matousec.com...hallenge-64/results.php + başarılı internet üzerinde güvenli dolaşma + faydalı ek güvenlik araçları (internet explorer web browser açıklarını analiz etme ve düzeltme, microsoft windows güvenlik açıklarını analiz etme ve düzeltme, bilgisayar üzerinde kenarda köşede kalan tüm özel bilgilerinizin temizlenmesi GİBİ birçok özelliği barındıran br program......

INTERNET SECURİTY denen programlara işte bu açıdan bakmanız gerekiyor.... sadece antivirüs gibi değerlendirmeyin... araştıreın bakalım diğer özelliklerinde (firewall+antispy+antispam+güvenli internet+gibi) nasılmış???? bunların toplamında bir değerlendirme yapın.... yoksa farklı bir değerlendirme çok yanıltıcı olacaktır.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoSöDoKöKo -- 5 Şubat 2014; 14:55:18 >

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

108 Mesaj
5 Şubat 2014; 13:41:00 

Bugün Kaspersky pure 3.0 kurmaya çalıştım kuramadım kaspersky pure 3.0 yüklenmedi diyor başka bişey yok bide müşteri temsilcisi gibi bişeye gönderiyor önceden pcde pure 3.0 vardı sildim esete geçtim bu arada eset smart security 7 nasıll

7406 Mesaj
5 Şubat 2014; 13:42:52 

quote:

Bugün Kaspersky pure 3.0 kurmaya çalıştım kuramadım kaspersky pure 3.0 yüklenmedi diyor başka bişey yok bide müşteri temsilcisi gibi bişeye gönderiyor önceden pcde pure 3.0 vardı sildim esete geçtim bu arada eset smart security 7 nasıll

eski nod32 kullanıcısı olarak geçmişte kaldı mazi oldu diyorum anlayın artık

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

61 Mesaj
5 Şubat 2014; 13:51:49 

kaspersky

Gençliğine güvenip, vakit çok erken derken,
Belki elveda bile diyemezsin giderken!!!

7406 Mesaj
5 Şubat 2014; 13:59:11 

kaspersky internet security 2014 ü kurun ve 90 gün deneyin.... denemeden karar vermeyin derim....

ilgili adresler....

bugünkü son hali ile ingilizce KIS2014 ==> http://products.kaspersky-labs.com/products/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en_5450.exe
TÜRKÇESİ....tıkla + indir ve kur == >> http://products.kaspersky-labs.com/turkish/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651tr-tr.exe

90 günlük deneme anahtarı (CRACK DEĞİLDİR!!!!) ==> http://malwaretips.com/threads/kaspersky-internet-security-2014-3-months-trial.17481/

KIS2014 son sürümünü indirin + kurun + kurarken 90 günlük deneme sürümü anahtarını girin + aktvasyonu yapın ve 91 gün kullanın....

kurulduktan sonra gelen promosyon penceresinden sıkılırsanız (lisansınız denemedir, şu kadar gün kaldı, uygun fiyata alabilirsiniz gibi mesajlar olan bir pencere)
- bilgisayarı SAFE modda açın
- kendi kullanıcı kimliğiniz ile login olun
- regedt32 programı ile HKEY_CURRENT_USER\Software\KasperskyLab\protected\AVP14.0.0 kısmında HidePromo adında bir StringValue yaratın ve değerini 1 yapın....
- bilgisayarı kapatıp açın ve promosyon penceresiz kullanın..
(bilgisayarda kayıtlı diğer kullanıcılar için yukarıdakileri aynı şekilde tekrar etmeniz gerekiyor... yani o kullanıcı adı ve şifresi ile login olup registry operasyonu yapılacak)

[HKEY_CURRENT_USER\Software\KasperskyLab\protected\AVP14.0.0]
"HidePromo"=
"1"

ÖNEMLİDİR!!: EĞER DAHA ÖNCEDEN KIS2014 KURMUŞSANIZ VE DENEME SÜRESİNİ DOLDURMUŞ İSENİZ BU YÖNTEM İLE İLAVE BİR 90 GÜN KULLANAMAZSINIZ...
anlatılanlar bilgisayarına ilk defa KIS2014 kuracaklar için uygundur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoSöDoKöKo -- 16 Şubat 2014; 19:30:58 >

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

108 Mesaj
5 Şubat 2014; 13:59:45 

Kaspersky Puremi Yüklemeliyim Kaspersky İNternet Security mi

7406 Mesaj
5 Şubat 2014; 14:01:45 

quote:

Kaspersky Puremi Yüklemeliyim Kaspersky İNternet Security mi

KIS2014 öneririm

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

108 Mesaj
5 Şubat 2014; 14:01:49 

Teşekkür Ederim

Bu mesajda bahsedilenler: DoSöDoKöKo

746 Mesaj
7 Şubat 2014; 1:35:11 

quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

kaspersky internet security 2014 ü kurun ve 90 gün deneyin.... denemeden karar vermeyin derim....

ilgili adresler....

bugünkü son hali ile KIS2014 ==> http://products.kaspersky-labs.com/products/english/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651en_5450.exe

90 günlük deneme anahtarı (CRACK DEĞİLDİR!!!!) ==> http://malwaretips.com/threads/kaspersky-internet-security-2014-3-months-trial.17481/

KIS2014 son sürümünü indirin + kurun + kurarken 90 günlük deneme sürümü anahtarını girin + aktvasyonu yapın ve 91 gün kullanın....

kurulduktan sonra gelen promosyon penceresinden sıkılırsanız (lisansınız denemedir, şu kadar gün kaldı, uygun fiyata alabilirsiniz gibi mesajlar olan bir pencere)
- bilgisayarı SAFE modda açın
- kendi kullanıcı kimliğiniz ile login olun
- regedt32 programı ile HKEY_CURRENT_USER\Software\KasperskyLab\protected\AVP14.0.0 kısmında HidePromo adında bir StringValue yaratın ve değerini 1 yapın....
- bilgisayarı kapatıp açın ve promosyon penceresiz kullanın..
(bilgisayarda kayıtlı diğer kullanıcılar için yukarıdakileri aynı şekilde tekrar etmeniz gerekiyor... yani o kullanıcı adı ve şifresi ile login olup registry operasyonu yapılacak)

[HKEY_CURRENT_USER\Software\KasperskyLab\protected\AVP14.0.0]
"HidePromo"=
"1"

ÖNEMLİDİR!!: EĞER DAHA ÖNCEDEN KIS2014 KURMUŞSANIZ VE DENEME SÜRESİNİ DOLDURMUŞ İSENİZ BU YÖNTEM İLE İLAVE BİR 90 GÜN KULLANAMAZSINIZ...
anlatılanlar bilgisayarına ilk defa KIS2014 kuracaklar için uygundur

yeni indirip kurdum 90 gün kullanımlı bir proğram teşekkür ederim,dili ingilizce olduğu için kullanımda zorlanıyorum,nasıl türkçe yapabilirim?

Ya Olduğun Gibi Görün Ya Göründüğün Gibi Ol - Hz.Mevlana

48 Mesaj
7 Şubat 2014; 15:43:25 

Doğru configure edebilirseniz kaspersky nin sonuçları mükemmel olur.

108 Mesaj
7 Şubat 2014; 17:07:18 

Arkadaşlar Kaspersky Yüklenmiyor Zaten Bilgisayarınızda Kaspersky Lab Uygulaması yüklü Diyor daha Önce Kaspersky pure 3.0 vardı sildim eset smart security yükledim Şimdi Yükleyemiyorum Windows 7 Ultimate İşletim Sistemim

746 Mesaj
7 Şubat 2014; 17:18:25 

quote:

Arkadaşlar Kaspersky Yüklenmiyor Zaten Bilgisayarınızda Kaspersky Lab Uygulaması yüklü Diyor daha Önce Kaspersky pure 3.0 vardı sildim eset smart security yükledim Şimdi Yükleyemiyorum Windows 7 Ultimate İşletim Sistemim

revo uninstaller pro proğramıyla kökten bir temizilk yap,ve bu proğramı kullan.

108 Mesaj
7 Şubat 2014; 17:47:05 

quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

revo uninstaller pro proğramıyla kökten bir temizilk yap,ve bu proğramı kullan.

Kardeş Hangi PRogramı Kullanıcam bu prgramı kullan demişsin Advanced System care auslogics boostspeed cclenaer İle Pcyi Taradım Temizledim Bu Arada revo uninstaller ne işe yarar iobit uninstaller var Ve Uygulamaların Hepsi Pro Lisanslı Sürümler Yine Aynı Hatayı Veriyor

7406 Mesaj
8 Şubat 2014; 1:54:07 

quote:

Kardeş Hangi PRogramı Kullanıcam bu prgramı kullan demişsin Advanced System care auslogics boostspeed cclenaer İle Pcyi Taradım Temizledim Bu Arada revo uninstaller ne işe yarar iobit uninstaller var Ve Uygulamaların Hepsi Pro Lisanslı Sürümler Yine Aynı Hatayı Veriyor

kaspersky firmasının kendi temizlik programı ile kurduğunuz tüm kaspersky ürünlerini kaldırın.... KAVREMOVER
linki bu... tıkla indir... ===>> http://media.kaspersky.com/utilities/CorporateUtilities/kavremvr_1_0_555.zip

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

746 Mesaj
8 Şubat 2014; 1:57:12 

quote:

denetim masasından sildiğin zaman proğramın artıkları kalabiliyor,revo proğramında ise tüm proğramı hiç bir artık kalmayacak şekilde tarayıp siliyor.

746 Mesaj
8 Şubat 2014; 2:00:14 

quote:

yeni indirip kurdum 90 gün kullanımlı bir proğram teşekkür ederim,dili ingilizce olduğu için kullanımda zorlanıyorum,nasıl türkçe yapabilirim?

benim sorumu cevaplamadınız,bende türkçe 2014 ü indirip verdiğiniz keyle türkçe versiyonunu kurmuş oldum.

7406 Mesaj
8 Şubat 2014; 2:02:10 

quote:

BUGÜN İTİBARI İLE TÜRKÇE KASPERSKY INTERNET SECURİTY 2014 AŞAĞIDAKİ LİNKTE YERALMAKTADIR.
tıkla + indir ve kur == >> http://products.kaspersky-labs.com/turkish/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651tr-tr.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoSöDoKöKo -- 8 Şubat 2014; 2:02:45 >

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

746 Mesaj
8 Şubat 2014; 2:04:42 

quote:

BUGÜN İTİBARI İLE TÜRKÇE KASPERSKY INTERNET SECURİTY 2014 AŞAĞIDAKİ LİNKTE YERALMAKTADIR.
tıkla + indir ve kur == >> http://products.kaspersky-labs.com/turkish/homeuser/kis2014/kis14.0.0.4651tr-tr.exe

sağolasın hocam nette arayıp türkçe 2014 kis i kurdum

7406 Mesaj
8 Şubat 2014; 2:04:51 

quote:

benim sorumu cevaplamadınız,bende türkçe 2014 ü indirip verdiğiniz keyle türkçe versiyonunu kurmuş oldum.

key ler her dile uymaktadır.....

benim verdiğim program linkleri orijinal tam sürümdür... trial çakma filan değildir.... hemde kaspersky sitesindendir... çakma sitelerden değildir....
konu güvenlikse güvenilir yerlerden program indirmek lazım !!!

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

108 Mesaj
9 Şubat 2014; 16:41:28 

Olmadı Arkadaşlar Son Çare FOrmat Gibi Gözüküyor Durmadan Pcde Benim Açmadıgım Pencereler Açılıyor cpu kullanımı %90nın altına inmiyor

286 Mesaj
9 Şubat 2014; 17:09:34 

TrustPort İnternet Security harika arkadaşlar. 4 antivirüs motorunun kullanıldığı tek antivirüs programı.

haber

1372 Mesaj
9 Şubat 2014; 18:41:41 

kesinlikle KIS

http://www.youtube.com/watch?v=Q2J9F2sJMT4

6 Mesaj
10 Şubat 2014; 13:40:18 

Nod 32 tek geçerim kasmaz ve gayet iyi

189 Mesaj
11 Şubat 2014; 10:36:37 

hepsini salla kardeşim ne nod32 ne eset ne de nortonmuş kaspermiş aviraymış bilmem ne uydurma bi antivirüsmüş ;) ben çoğunu denedim pcde virüsler cirit atıyordu resmen formatla akraba etmişti beni salla hepsini BİR TEK BİTDEFENDER TOTAL SECURİTY 2014 hariç ! , herif dünyada birinciymiş dedim bunuda yükleyecem olmazsa da artık o lanet virüse çözüm gene format yıllardır pcmi yavaşlatan ikide bir donduran lanet bi virüsü bulup sildi attı ve pcyi onardı o kadar ki i7 işlemcinin zevkini artık tam anlamıyla yaşıyorum desem yeridir git azıcık paraya kıy 50 lira zaten yok dediğine değmez bimekslerde var olmazsa internetten alırsın ama bundan şaşma derim dostum hayatının en mutlu virüssüz trojansız hatasız anını yaşatır sana sütten çıkmış ak kaşık bi bilgisayarın olur daha bir şey demeye lüzum yok inşallah yararlı olmuşumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ışık_medeniyeti -- 11 Şubat 2014; 10:37:57 >

Bu mesajda bahsedilenler: tek7editdedi

Unutma ki dostum eğer nefes alıyorsam halen yapabilecek bir şeylerim vardır.

114 Mesaj
11 Şubat 2014; 12:54:22 

Arkadaşlar ben senelerdir kaspersky kullanıyorum. Daha önceleri herkes kasperksy'nin sistemi zorladığı yönünde yazıyordu. Ancak ne zaman norton kurdum bundan 4 sene evvel sistemim kasmaktan bihal oluyordu. Önceki bilgisayarımda da KIS2013 şimdikinde de PURE 3 kaspersky var. Herkese öneriyorum tabi denemeden kullanmayın trial versiyonunu indirip deneyin.

Bence çok başarılı iki bilgisayarda da kasma yapmıyor. Tabi sistem özellikleri düşük değilse,ram kullanımı önceki bilgsayarımda 3mb-30mb arasında idi düşünün artık.

Teknolojinin hızına yetişmek mi? Ahanda geçti yanından....

74 Mesaj
11 Şubat 2014; 13:15:09 

quote:

Orijinalden alıntı: qezgin

Arkadaşlar ben senelerdir kaspersky kullanıyorum. Daha önceleri herkes kasperksy'nin sistemi zorladığı yönünde yazıyordu. Ancak ne zaman norton kurdum bundan 4 sene evvel sistemim kasmaktan bihal oluyordu. Önceki bilgisayarımda da KIS2013 şimdikinde de PURE 3 kaspersky var. Herkese öneriyorum tabi denemeden kullanmayın trial versiyonunu indirip deneyin.

Bence çok başarılı iki bilgisayarda da kasma yapmıyor. Tabi sistem özellikleri düşük değilse,ram kullanımı önceki bilgsayarımda 3mb-30mb arasında idi düşünün artık.

geçen sen kaspersky bulut korumalı olanı kullandım kasma problemi eskidendi artık yok gerçe sistem çok iyi ama düşük bir makinası olan arkadaşıma da verdim bir adet kod oda kullandı sıkıntı olmadı onadaki makine e8400 2gb ram

108 Mesaj
11 Şubat 2014; 19:20:49 

Format Attırdım Şimdi Bitdefende Total Security 2014 ü Yüklüyorum

7406 Mesaj
11 Şubat 2014; 22:41:39 

quote:

Format Attırdım Şimdi Bitdefende Total Security 2014 ü Yüklüyorum

firewall ı çok kötüdür... herkesin gazına gelmeden önce yapılan testleri incelemenizi öneriyorum......
http://www.matousec.com...hallenge-64/results.php

sadece antivirüs için ok ama işin içine firewall girince cacık.....

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

1191 Mesaj
11 Şubat 2014; 23:13:11 

quote:

key ler her dile uymaktadır.....

benim verdiğim program linkleri orijinal tam sürümdür... trial çakma filan değildir.... hemde kaspersky sitesindendir... çakma sitelerden değildir....
konu güvenlikse güvenilir yerlerden program indirmek lazım !!!

Hocam vermiş olduğunuz linkteki Kaspersky programını indirsem, yasal serialini de bir tarafa not etsem ve şimdilik kurmasam. Şu an kullanmakta olduğum Nortonun süresi bittiğinde Kasperskyi o zaman kursam, yine de bana 3 ay kullanım süresi tanır mı.

"Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan."

7406 Mesaj
13 Şubat 2014; 0:43:53 

sanırım

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

1191 Mesaj
13 Şubat 2014; 0:49:56 

teşekkür ederim, kaydettim o zaman.

Bu mesajda bahsedilenler: DoSöDoKöKo

"Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan."

344 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Bahago
13 Şubat 2014; 1:19:22 

Avast desem

Oysaki siz bayım bir sebze bile olamazsınız çünkü enginarın bile bir kalbi vardır.

7406 Mesaj
13 Şubat 2014; 18:16:23 

demesen daha iyi olur

Bu mesajda bahsedilenler: Bahago

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE

16 Mesaj
14 Şubat 2014; 12:33:28 

ARKADAŞLAR PC Yİ HER AÇMAMDA BİR PROĞMA KENDİNİ KURMAMI İTİYO ARTIK GINA GEDİ DENETİM MASASINDA BÖYLE BİŞİ YOK MASA ÜSTÜNDE HERHANİ BİRESMİ YOK SİLEMİYORUM YARIM SAATTE BİR AYNI PENCERE AÇILIYO

2564 Mesaj
14 Şubat 2014; 16:33:08 

quote:

Orijinalden alıntı: serhat170

ARKADAŞLAR PC Yİ HER AÇMAMDA BİR PROĞMA KENDİNİ KURMAMI İTİYO ARTIK GINA GEDİ DENETİM MASASINDA BÖYLE BİŞİ YOK MASA ÜSTÜNDE HERHANİ BİRESMİ YOK SİLEMİYORUM YARIM SAATTE BİR AYNI PENCERE AÇILIYO
Ekran görüntüsünü buraya koyarsan belki yardımcı olabiliriz.

.

499 Mesaj
15 Şubat 2014; 0:41:52 

bende eset kullanıyorum. şimdi kaldırıp kasperi kuracam amma övdünüz bir deneyelim :D

Mantığınla duygularını bastır!

Satılık SIFIR Desire 500 Slikon Kılıf

108 Mesaj
15 Şubat 2014; 13:24:00 

KIS 2014 Harika Abi

1293 Mesaj
16 Şubat 2014; 12:26:30 

ben de burayı okuduktan sonra kurdum zaten süresi bitiyordu diğer virüs programının.Memnunum şu anlık

24 Mesaj
16 Şubat 2014; 23:33:34 

Abiler kullanmadığım antivirüs kalmadı. En çok beğendiğim Kaspersky idi, ta ki Nod32 ile tanışıncaya kadar. Tavsiyem Eset Nod32 olur sizlere. Deneyin görün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur6161 -- 17 Şubat 2014; 9:38:07 >

499 Mesaj
16 Şubat 2014; 23:47:25 

quote:

Orijinalden alıntı: excalibur6161

Abiler kullanmadığım antivirüs kalmadığı en çok beğendiğim Kaspersky idi, ta ki Nod32 ile tanışıncaya kadar. Tavsiyem Eset Nod32 olur sizlere. Deneyin görün.

full nod32 antivirüs kullanıyordum. bende eset'den kaspersky!a geçtim geçen gün şimdilik gayet güzel.

24 Mesaj
17 Şubat 2014; 9:42:35 

quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

full nod32 antivirüs kullanıyordum. bende eset'den kaspersky!a geçtim geçen gün şimdilik gayet güzel.

Hayırlı olsun. Kaspersky de güzel fakat sistemi gereksiz yere çok kasıyor ayrıca taranmış sistem dosyalarını bir daha taramamak için sürekli yedekliyor bu da diske ayrıca bir yük getiriyor. Virus tanımlamalarına gelince Kaspersky ın kaçırdığı bir çok virüsü ESET havada karada vuruyor. :) O yüzden eski bir Kaspersky kullanıcısı olarak tercihimi ESET Nod32 den kullandım.

499 Mesaj
17 Şubat 2014; 14:32:02 

quote:

Orijinalden alıntı: excalibur6161

Hayırlı olsun. Kaspersky de güzel fakat sistemi gereksiz yere çok kasıyor ayrıca taranmış sistem dosyalarını bir daha taramamak için sürekli yedekliyor bu da diske ayrıca bir yük getiriyor. Virus tanımlamalarına gelince Kaspersky ın kaçırdığı bir çok virüsü ESET havada karada vuruyor. :) O yüzden eski bir Kaspersky kullanıcısı olarak tercihimi ESET Nod32 den kullandım.

bende baya önceleri kaspersky ile başlamıştım baya kasma yaptırıyordu dediğiniz gibi ama bu dediğiniz şuan için geçerli değil müthiş yol kat etmişler kastırmama konusunda. Uzun süre eset nod32 kullandım 2-3gün önceye kadar. Kaspersky'ın eset gibi sistemde çalışıp çalışmadığı belli değil. Ben beğendim açıkçası ama virüs bulma konusunda birşey diyemem. Sıkıntı olursa tekrar eset'e dönerim :D

1865 Mesaj