Şimdi Ara

İngiltere'de Tomb Raider, FIFA 14'ü Alt Etti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Futbolu seven ülke olarak tanıdığımız İngiltere'de FIFA 14, haftalardan beri en çok satan oyun olarak karşımıza çıkıyordu. Fakat Tomb Raider: Definitive Edition'un çıkışıyla birlikte FIFA 14'ün saltanatına son verildi. 

İngiltere'nin en çok satan oyun listesi yayınlandı. Yayınlanan listede Tomb Raider'ın yeni nesil sürümünü birinci sırada, FIFA 14'ü ikinci sırada, Call of Duty: Ghosts'u da üçüncü sırada görüyoruz. Grafiklerin dışında herhangi bir eklentiye sahip olmadan, tam sürüm oyun fiyatında piyasaya çıkan Tomb Raider'ın birinciliği kapması açıkçası ilginç. Zira çoğu otorite, oyunun 60 dolarlık fiyatının bazı oyunculara negatif katkı yapabileceğini düşünüyordu. Ancak gördüğünüz gibi, oyun birinci sırada;

1- Tomb Raider: Definitive Edition
    2- FIFA 14
    3- Call of Duty: Ghosts

4- Battlefield 4
    5- LEGO Marvel Superheroes
    6- Assassin’s Creed 4: Black Flag
    7- Minecraft: Xbox 360 Edition
    8- GTA 5
    9- Need for Speed: Rivals
    10- Killzone: Shadow Fall

• Çamurdan olsun Lara olsun diyor millet.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • PS4'te oyun yok normaldir :D

• Battlefield 4 nasıl o kadar az satar ilginç.

• oyun aslında iyiydi aksiyonu boldu çok da bulmaca sorup insanı sinir etmedi
    yani olması gereken bir sonuç

• Yeni versiyonda daha iyi grafikler ve tüm DLC ler var gayet yeterli. Kötü grafikli Goty edition yerine yeni nesil Definitive edition alın oynayın.
  • Lara eski Lara değil. Eski Lara öldü :(
  • yeni nesile düşen oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

PS4'te oyun yok normaldir :D

bu oyun xbox one ye de çıkıyor sanki onda çok oyun varda

• Adamlar için sorun değil ki 40 sterlin aynı oyunu bir daha alıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu başarıyı ps4 teki oyunsuzluğa bağlıyorum..Ben de kendimi zor tutuyorum almamak için yoksa oynadığım oyunu tekrar alıp oynayacağım...Neyseki vita tv aldım..En azından uncharted ı falan oradan oynarım..Size de tavisyem ebayden vita tv alın plus ınız varsa 7-8 tane oyunu hemen indirip oynayabilirsiniz.

• Oyun kıtlığında gider ama oynanmamışsa..

• Hayret daha yeni sayılabilecek 4 dolara kadar düşmüş bir oyunun grafikleri elden geçti diye bu kadar satması ilginç tabi adamlar müşterilerini benden daha iyi tanıyorlar ben insanlar daha zeki olur diye düşünmüştüm.
  • PS4'ün şahane grafiklerini gören almayacakta ne yapacak sandınız. Yeni nesilde TPS oyun isteyenler mutlaka almalı. Fiyat meselesi de problem olmuyor suyunu çıkarıp bitirip satarlar.
  • Sonra neden konsola oyun çıkıyor yada pc'ye çıkmıyor-geç çıkıyor-sorunlu çıkıyor diye ağlana dursun. Adamlar beklentilerinin kat be kat altında satış yapmışlar pc'de. (Bu kadar mükemmel bir oyuna rağmen)

İngiltere de Fifa'yı devirmek. (üstelik yeni bir oyun değil, çok farklı birşey vaat etmiyor) 2 aylık konsolun sektördeki pazar payını-gücünü varın siz düşünün.

Böyle bir pasta varken kim uğraşsın pc ile ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 3 Şubat 2014; 15:57:31 >
  • Diğer dikkat çeken noktada sadece 2 platforma cikmis ve satis rekorlarini önceden kirmis bir oyunun hala ilk 10dan düşmemesi :)

• Kerizmi yok piyasada yeni Lara güzel Lara dediler adamlar milyonları götürdü helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

Diğer dikkat çeken noktada sadece 2 platforma cikmis ve satis rekorlarini önceden kirmis bir oyunun hala ilk 10dan düşmemesi :)

Overrated olduğu için olabilir mi ?

• hıc bu kadar rabet gorecegını dusunmemıstım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxKonsol

Bu başarıyı ps4 teki oyunsuzluğa bağlıyorum..Ben de kendimi zor tutuyorum almamak için yoksa oynadığım oyunu tekrar alıp oynayacağım...Neyseki vita tv aldım..En azından uncharted ı falan oradan oynarım..Size de tavisyem ebayden vita tv alın plus ınız varsa 7-8 tane oyunu hemen indirip oynayabilirsiniz.

nasıl direk atıyom sen gow 3 oynayabilirmsin yada uncharet ps vita yı mı ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.