- x
R21 concorde mi tempra 2.0 ie mi tercihiniz hangisi olurdu?
121 Cevap27960 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

25 Mesaj
16 Ağustos 2006; 22:53:04 

R21 concorde mi tempra 2.0 ie mi tercihiniz hangisi olurdu? bu arabaları kullanan var mı? avantajları dezavantajları nelerdir? bir de ödeyen varsa yıllık vergileri ne kadar mesela 94 modelin?

(o)\Y/(o)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Ağustos 2006; 23:02:20 

tempra daha avantajlı parça görünüm fiayt performans. ayrıca 2,0 tempralar 148 hp şu an piyasada ki bineklerin alayını tokatlar.

Uzaklaştırılmış
16 Ağustos 2006; 23:24:22 

2 si arasında tercih yapacaksın Tempra 2.0 16V İE CAT olanlar mantıklı bir tercih olur.

0

1693 Mesaj
16 Ağustos 2006; 23:59:50 

ßen Concorde derim çünkü Renault en azından adı var Temprada güzeL ama ßence Concorde en azından tempradan daha fazLa tutuLur

İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY

199 Mesaj
17 Ağustos 2006; 0:04:39 

Tempra 2.0 16V İE bu aracı geçecek 2.0 araç tanımıyorum. Performans+konfor+yedek parça hepsi bir arada, ben olsam kesinlikle tempra alırdım.

GÖZLER KALBİN AYNASIDIR

11050 Mesaj
17 Ağustos 2006; 0:24:04 

quote:

Orjinalden alıntı: ACIMASIZ_

Tempra 2.0 16V İE bu aracı geçecek 2.0 araç tanımıyorum. Performans+konfor+yedek parça hepsi bir arada, ben olsam kesinlikle tempra alırdım.

katılıyorum
bizde de vardı
çok memnunduk
ama 8v'li olanını alma
16v'li olanını öneririm
deri koltuk+abs+airbag+otomatik klima+sunroof
bide ucuzdur ha bunlar normal sxa parasına alabilirsin
ama temiz olanını öneririm
zaten temiz bi 2.0 16v alsan concord moncord tanımazsın
alayınıda geçersin
çoğu binek aracı tokatlarsın

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

441 Mesaj
17 Ağustos 2006; 0:36:45 

Tempra'nın sık arızalanan dijital göstergeleri,elektronik sorunlar ve ön takımına dikkat.. Zamanında 3 arkadaşımın sahip olduğu bu araçlar özellikle bu iki arızayı çok sık yaşattılar. Alacağın araç garanti süresini yıllar önce tamamlamış olacağından bu arızalarla karşılaşman durumunda sana çok yüklü servis faturaları olarak geri dönecektir. Benim şahsi fikrim Concorde'un daha mantıklı olacağı yönünde.. Eğer yine de Tempra tercih edersen, mutlaka ama mutlaka çok temiz olmasına dikkat et..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gordini -- 17 Ağustos 2006; 0:37:24 >

3485 Mesaj
17 Ağustos 2006; 0:47:09 

ikiside pek tutulmaan araçlar ama tempranın cidii avantajları var en basitinden donanım oalrak çok zengindir ayrıca parça sıkıntısı çekmzsin halbuki r21 parçasının servis dışında bulman zordur onuda muhtemelen ellerinde olamdığından fransadan bi ton paraya getireceklerdir

bana sorarsan ikisinede girme ama gireceksen tempra çok daha akıllı bir tercih olur

441 Mesaj
17 Ağustos 2006; 0:51:14 

ikiside yaramaaz temprayla ilgili sorundan başka bişey duymadım en çok kafamı kurcalayandamotorda yüksek devirlerde yağlamanın düşmesi oldu biraz araştırdım ve böle bişey gerçekten var
renodada parçada sorun çekersin pahallıdır o paraya daha ufak daha yeni bi araba düşün bence

D.H _____VOLKSWAGEN CLUP______

11050 Mesaj
17 Ağustos 2006; 0:59:13 

quote:

Orjinalden alıntı: omero06

ikiside yaramaaz temprayla ilgili sorundan başka bişey duymadım en çok kafamı kurcalayandamotorda yüksek devirlerde yağlamanın düşmesi oldu biraz araştırdım ve böle bişey gerçekten var
renodada parçada sorun çekersin pahallıdır o paraya daha ufak daha yeni bi araba düşün bence

7.5-8.5 milyar arası başka böle özelliklerde araba yok ki hem de daha yeni??

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

441 Mesaj
17 Ağustos 2006; 1:07:17 

quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

7.5-8.5 milyar arası başka böle özelliklerde araba yok ki hem de daha yeni??

8.5 milyarı veren 10 u da bulur biraz bekleyip en azından bi palio alınabilir
aranan sadece özellikse 11000-12000ytl civarına nissan maxima 2.5 v6 full ler satılıyo herkez ondan alsı
türkiyede yaşıyorsan alacağın arabanın servis,yakıt,ikinci el gibi değerlerini herşeyin üstünde tutman gerekiyor
tabi paran çoksa sorun yok

D.H _____VOLKSWAGEN CLUP______

436 Mesaj
17 Ağustos 2006; 1:16:48 

sadece bu iki araç dikkate alınırsa tempra ağır basıyor. Ama Omero06 arkadaşımızın dediklerini de dikkate almakta fayda var.

1233 Mesaj
17 Ağustos 2006; 7:38:54 

Tempra (16v olanlar, 8 v zaten topu topu 115hp, salla gitsin): Hararet yapar, elektronik aksamda arıza çıkabilir (özellikle ECU para tutar), ön takım senede bir (hatta daha da sık) masraf açar, motor aksamı hariç parçaları ucuzdur, iyi kaçar ve çok yakar.

Concorde: İyi gider, iyi yol tutar, konforludur, özellikle elektronik aksamda pek sorun duymadım, yürüyeni sağlamdır ama TÜM parçaları ateş pahasıdır.

Sonuçta her iki arabayı da tavsiye etmem eğer 2.0 litrelik konforlu bi araç arıyosan vectra veya mondeo bak derim. Ama illa bu ikisinden birisi dersen tempra daha makul olabilir, ancak onun da fiyatı concorde dan daha fazladır.

Ha bu arada vectra GT ler tempra 2.0 ları her türlü tokatlıyordu ve hala dahada tokatlıyor; daha hızlı 2.0 sedan yok diyenlere duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz101 -- 17 Ağustos 2006; 7:40:50 >

3665 Mesaj
17 Ağustos 2006; 8:53:20 

Tempra

462 Mesaj
17 Ağustos 2006; 13:26:42 

tempraların hepsi 148 bg değil sadece 16 v olanları 148 bg diğerleri 115 bg
tempralarda kronik yağ eksiltme sorunu vardı sonra düzelttilermi bilmiyorum
concorde lar iyi gider dengeli kullanıncada az yakar ama temizini bulman zor olur parçası pahalı.
ama pek arıza çıkaranına rastlamadım yürüyen aksamı ve motoru çok sağlamdır. 200.000 devirmiş olanlarda bile motor aşınma belirtileri(yağ eksiltme yakıtta aşırı fazlallık güçten düşme)rastlanmaz
eğer concorde da karar kılarsan 1-2 bin ytl fazla ver ama temizini al.
vectra A lar var ama onlarda 115 bg performansı biraz düşüktür bende 1.8 vectra A vardı araba resmen kütüktü.
mondeo bilmiyorum ama hem concorde hem tempra(1.6) hemde vectra 1.8 ve 2.0 kullandım performans ve rahatlık açısından concorde bana daha iyi geldi.Ama 148 bg olan tepra daha iyi olabilir. vectra gt'lerin performansı iyidir ama o yaşta spor araba olarak nitelendirilebilecek araba almak hiçte mantıklı değil bence

338 Mesaj
17 Ağustos 2006; 14:14:59 

quote:

Orjinalden alıntı: gordini

Tempra'nın sık arızalanan dijital göstergeleri,elektronik sorunlar ve ön takımına dikkat.. Zamanında 3 arkadaşımın sahip olduğu bu araçlar özellikle bu iki arızayı çok sık yaşattılar. Alacağın araç garanti süresini yıllar önce tamamlamış olacağından bu arızalarla karşılaşman durumunda sana çok yüklü servis faturaları olarak geri dönecektir. Benim şahsi fikrim Concorde'un daha mantıklı olacağı yönünde.. Eğer yine de Tempra tercih edersen, mutlaka ama mutlaka çok temiz olmasına dikkat et..

274 Mesaj
17 Ağustos 2006; 15:43:45 

KARDEŞ BENCE CONCORDE AL PİŞMAN OLMAZSIN!!!

BİZDE 3 CONCORDE VAR 3-4 YILDIR KULLANIYORUZ TIK YOK AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN TEMPRA DA GÜZEL ARAÇDIR.

YANLIŞIM VARSA DÜZELTİN..

1513 Mesaj
17 Ağustos 2006; 16:05:52 

benim de zamanında tempra'm oldu. digital göstergeler eskiden problemdi (o kadar da büyük bir problem değildi o zamanlar da). artık tamir ediliyor. çok ta ucuza.

quote:

Orjinalden alıntı: gordini

Tempra'nın sık arızalanan dijital göstergeleri,elektronik sorunlar ve ön takımına dikkat.. Zamanında 3 arkadaşımın sahip olduğu bu araçlar özellikle bu iki arızayı çok sık yaşattılar. ...

1513 Mesaj
17 Ağustos 2006; 16:10:31 

Doğru tempra'nın sadece 16v versiyonu 150 beygir. Tempra'da kronik yağ eksiltme sorunu diye birşey yok. O motorun özelliği. Benim usta ben bunu kesebiliyorum ancak Tofaş mühendisleri bunun motora zarar verdiğini söylüyor diyordu. 3.000 km de bir yarım litre yağ gidiyordu. tempra ile mondeo ve vectra'yı karşılaştırmışsın. Bu biraz yanlış bir karşılaştırma olur. Tempra compact sınıf, vectra ise orta sınıf. Vectra'nın aks genişliği Tempra'dan fazladır. O yüzden Tempra 2.0 motor olsa da Vectra kadar güvenli gitmez yolda. Bence o motor o araba için çok fazla. Ayrıca Tempra'nın 2.0 motorları su gibi benzin yakar. 8v veya 16v farketmez. İkisi de aynı. Tempra alacaksan 1.6 almalısın. Concorde orta sınıf bir araba. Yani Tempra'nın bir üst sınıfı.

quote:

Orjinalden alıntı: t_i_t

tempraların hepsi 148 bg değil sadece 16 v olanları 148 bg diğerleri 115 bg
tempralarda kronik yağ eksiltme sorunu vardı sonra düzelttilermi bilmiyorum
concorde lar iyi gider dengeli kullanıncada az yakar ama temizini bulman zor olur parçası pahalı.
ama pek arıza çıkaranına rastlamadım yürüyen aksamı ve motoru çok sağlamdır. 200.000 devirmiş olanlarda bile motor aşınma belirtileri(yağ eksiltme yakıtta aşırı fazlallık güçten düşme)rastlanmaz
eğer concorde da karar kılarsan 1-2 bin ytl fazla ver ama temizini al.
vectra A lar var ama onlarda 115 bg performansı biraz düşüktür bende 1.8 vectra A vardı araba resmen kütüktü.
mondeo bilmiyorum ama hem concorde hem tempra(1.6) hemde vectra 1.8 ve 2.0 kullandım performans ve rahatlık açısından concorde bana daha iyi geldi.Ama 148 bg olan tepra daha iyi olabilir. vectra gt'lerin performansı iyidir ama o yaşta spor araba olarak nitelendirilebilecek araba almak hiçte mantıklı değil bence

Uzaklaştırılmış
17 Ağustos 2006; 16:11:00 

98 model fiat tempra sw 1.6 sx aracımız var. 0 almıştık.

125.000 km de. Motorunda hiç bir sorun yok yıllardır. Şİmdide lpgli. Konforu zamanına göre çok iyiydi.Elektronik gösterge paneli arıza çıkarmıştı bi ara.

Bir de sileceklerde bi sorun çıkmıştı. Onun haricinde pek bi sorunla karşılaşmadık. Coocord u bilmem ama tempra fena araç değildir.

1864 Mesaj
17 Ağustos 2006; 17:09:54 

Tempra 2.0 'da Concorde 'da kullandım.

2 sininde yedek parçaları çok pahalı mesela tempra davlumbaz+fan 470 ytl şu an...

Tempra kronik yağ eksiltme problemi vardır. Çok yüksek devirli kullanımda 120 km'de 1 lt eksiltme yaptığını bizzat gördüm...

2 side ülkemiz yollarını pek sevmezler. Ön düzen problemleri çok sık açarlar.

Bencede bu iki araba yerine mondeo veya vectra 2.0 alsan daha iyi..

741 Mesaj
17 Ağustos 2006; 17:18:26 

Tempra 2.0 148 HP miymiş

garip

2505 Mesaj
17 Ağustos 2006; 18:02:42 

Bizde tempra da vardı concord da ikisini karşılaştırmak gerekirse, sürekli uzun yol yapıyorsan concord daha iyi bu konuda konfor açısından ama şehir içi sürekli kullanımda Tempra daha pratik.

Parça yönünden tempra daha avantajlı. Concord bazı parçalar bulmakta sorun oluyor bulsanda baya bi pahalı oluyor.

Kullanım açısından ben concorda bi türlü alışamadım. Ama tempranın içi daha küçük olmasına rağmen daha ferah görüş daha açık.

concordun altı daha alçak o yüzden uzun yolda daha iyi yol tutuşu var.

Tempra ön takımını 2-3 yılda bir yaptırman lazım.

Concordun beyin olayı sorunlu bi arıza verirse bidaha düzen tutmaz. yenisi de oldukça pahalı.

Tempra değer kaybı concord'dan daha az olur.

Şimdi seç seçebildiğini ama bana sorsan ikisinide kullanan biri olarak Tempra derim.

Seçim senin.

DH bir konuya tıklayınca reklam koyuyon onu anladık da, geri dönmek isteyince bida reklam koymayı anlayamadık... İlla reklamı gözümüze mi sokacaksın. Lanet olsun bu para hırsına!!!...
Tekir: 2005 - 2009

25 Mesaj
17 Ağustos 2006; 18:17:25 

yıllık vergi ne kadar ödütorsunuz concorde için?

(o)\Y/(o)

25 Mesaj
17 Ağustos 2006; 18:19:46 

yıllık vergisi ne kadar? benim için önemli bir konu biliyorsanız sevinirim
quote:

Orjinalden alıntı: MOYKAN

KARDEŞ BENCE CONCORDE AL PİŞMAN OLMAZSIN!!!

BİZDE 3 CONCORDE VAR 3-4 YILDIR KULLANIYORUZ TIK YOK AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN TEMPRA DA GÜZEL ARAÇDIR.

(o)\Y/(o)

462 Mesaj
17 Ağustos 2006; 19:03:06 

quote:

Orjinalden alıntı: yugun

yıllık vergisi ne kadar? benim için önemli bir konu biliyorsanız sevinirim

vergi modeline bağlı
2000 cc alacağın için herikiside aynıdır
1992-...1995 modelse 365 daha eski ise 146 ytl yıllık

2505 Mesaj
17 Ağustos 2006; 19:04:27 

Motorlu taşıtlar vergisi artık yaş ve motor hacmine göre hesaplanıyor.

Ayrıntılı hesaplama yapmak için:

http://www.gib.gov.tr/fileadmin/images/mtv.html

DH bir konuya tıklayınca reklam koyuyon onu anladık da, geri dönmek isteyince bida reklam koymayı anlayamadık... İlla reklamı gözümüze mi sokacaksın. Lanet olsun bu para hırsına!!!...
Tekir: 2005 - 2009

2580 Mesaj
17 Ağustos 2006; 19:08:11 

temiz bir tempra alırsan deri döşeme,sunroof,otomatik klima falan+148hp...ondan sonra uza uzayabildigin kadar

Uzaklaştırılmış
17 Ağustos 2006; 20:51:22 

@egemen şahin zorunamı gittii. istersen 2,0 tempranın ruhsattaki gücüne bakmanı tavsiye ederim.

Uzaklaştırılmış
17 Ağustos 2006; 21:22:57 

Tempra 2.0 150 hp diye biliyorum, hatta başka yerlerde 160 hp imiş ama Tr ye gönderilenlerin çipi değişik ve 133 hp diye vs. bir şeyler duymuştum pek bir bilgim yok bu araçlar hakkında.

Concorde çok stabil konforlu ve kaliteli bir araçtır. Tek dezavantajı parçalarının pahalı olması o kadar. Yoksa concorde eşsiz bir araçtı. Üretimi durduruldu fakat genede iyiydi...

Tempra tabiki çok daha hızlıdır ancak bunun birde başka tarafları var.

Ben olsam o fiyata 3.20 filan alırdım 94 model, ben bulmuştum mesela ( 10.000 Ytl fiyatı vardı )

2.0 150 Hp 200 Nm Tork daha ne olsun.

11050 Mesaj
18 Ağustos 2006; 0:31:54 

@TSMC
tempra 2.0 i.e ler 133 hp dir
2.0 i.e 16v ler ise 148 hp dir

462 Mesaj
18 Ağustos 2006; 9:01:26 

quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

@TSMC
tempra 2.0 i.e ler 133 hp dir
2.0 i.e 16v ler ise 148 hp dir

DIN normuyla SAE normunu karıştırmayın
tempralar 115 bg DIN (2.0 ie'ler)

615 Mesaj
18 Ağustos 2006; 10:49:21 

Her ikiside tutulmayan oto lar kervanına katılan araçlar..Geçen hafta 91 model şahini 6.500 e satıp üste 1.5 ilaveyle 94 model 2.0 ie cat tempra aldı arkadaşım..Ne tuhaf bir ülke...Salça tenekesiyle aynı paraya bunlara binmek mümkün.. Concorde de aynı şekilde 7 milyara temiz bir 94 model bulmak mümkün..Ben zamanında r21 manager kullandım..Fena da araba değildi hani..Concorde daha da iyidir sanırım..LPG takılmamış 130 bin km yi geçmemiş temiz bir concorde uzun yıllar hizmet verir sahibine..Parçasıda hiç de pahalı değil..Türk milleti her aracın parçasını TOFAŞ kuş serisi yada reno toros la kıyasladığı için pahalı derler...Parça fiyatları Yaşıtı opel yada peugeot gibi orta halli bir araçla kıyaslanırsa bedava kalır....

43 Mesaj
28 Ağustos 2006; 0:04:32 

tempradan başka araç tanımam hele bide o motordan çıkan wuuuwwww sesine hastayım ya ikinci vitesde 6000 devirde 113 yapıyom

mertten90

83 Mesaj
2 Eylül 2006; 11:41:04 

KARDES TABİKİ TEMPRA. FAKAT BENCE SEN 2000 MOTOR ARABADAN UZAK DUR. SONRA HEM VERGİDE ÇOK ALIYOLAR HEM BENZİN PROBLEMİ YAŞAMA.

124 Mesaj
2 Eylül 2006; 12:48:13 

kardeş ben de olsam tempra tercih ederdim.Her parçasını bulmak kolay.Concord parçalarını bulmak artık zorlaştı. dijital gösterge sık arıza yapıyor ama ilk zamanlardaki gibi değil artık sanayideki elektrikciler epeyce tecrübe oldu bu konuda hemen ucuza yapılıyor.
Ama bu ikisi dışında da arabaları düşünebilirsin. Mesela 94 model Toyota Corona 2.0 GLi gibi(parçaları concorddan daha ucuz hemde daha kolay bulunuyor)

2000 Toyota Avensis 2.0 Sol Extra Gümüş Gri

10734 Mesaj
2 Eylül 2006; 13:05:09 

Tempra mantıklı görünüyor...

172 Mesaj
22 Eylül 2006; 18:59:08 

ben de ikisinide kullanmış birisi olarak concorde u tavsiye ederim .tempradan daha kaliteli ve sağlamdır.lpglisi ise gayet az yakıyor.şu an 92 concorde var elimde ve tempralara taş çıkartır.parçaları muadilleriyle kıyaslandığı zaman pahalı değildir ama gidipte broadvay veya doğanla kıyaslarsanız pahalı gibi gelir. buda doğru bir karşılaştırma olmaz.kolay kolay arıza yapmaz.genede karar senin.
saygılar

www.renault21club.forumotion.com-www.renault21kulubu.com-www.renault21.web.tr

16070 Mesaj
22 Eylül 2006; 20:43:12 

sağlamlık olarak olabilir ama parça fiyatı olarak sorun

bende menager alcaktım ilk arabamı

arkadaşlar işinmi yok sonra bütün hurdacılarımı gezdireceksin bize deyince üstüne bide

optima sahibi bi arkadaşta aynı şleyi söyleyince zaten vazgeçtim

2007 Hyundai Getz 1.4 DOHC 4AB AC ABS SR OTM.

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS

1715 Mesaj
22 Eylül 2006; 20:53:07 

Benim görüşüm tempra yönünde olurdu. Parça sıkıntısı çekmezsin ve performans açısından tatminsizlik yaşamazsın.

2012 Kia Pro_Cee'd ConceptSR

847 Mesaj
22 Eylül 2006; 20:59:38 

renault cu olduğum için ben olsam renault alırdım

ama r21 parçalarını bulma sorunu olacak , pahalı olacak .

bu yüzden tempra daha iyi

ρσωєя σƒ тнє яєηαυℓт

1372 Mesaj
22 Eylül 2006; 21:26:07 

bende zamanında full bir tempra 2.0 16v cat bulmuştum, bordo renkliydi, amcamla almadan önce tamircileri ve servisleri gezmiştik, herkes ön düzen diyordu, çabuk bozuluyormuş, sonuçta almadık, uzun yıllar aklımdan çıkmamıştı :) ....1.6 al demişlerdi ama donanım eksikliği vardı beni cezbetmemişti... sahibinden.com da yine bakayım satılık cat lere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amdfanatic -- 22 Eylül 2006; 21:26:41 >

415 Mesaj
23 Eylül 2006; 10:36:19 

quote:

Orjinalden alıntı: ACIMASIZ_

2000cc temprayı geçecek arabaları say say bitmez bi kere kardeşi tipo geçer 2000 olan
mondeo corona vs.. sayam mı? tempra falan faso fiso adamı öldürür alacan madem 1.6 tipo al en azından cesedini toplarlar töbe töbeeee

Uzaklaştırılmış
23 Eylül 2006; 13:09:39 

tempra 6.0 1000 hp olsun hayatta yüzüne bakmam uçan tabut ya o bence biraz daha para ekleyebilirsen dostum daha ii bişey al derim ben

Uzaklaştırılmış
23 Eylül 2006; 13:11:21 

KESİNLİKLE renault21 daha kalitelidir fakat parçası daha pahalı

ama tempranın kokpit digital ya harika o ya

Uzaklaştırılmış
23 Eylül 2006; 13:11:52 

quote:

Orjinalden alıntı: hardbody

2000cc temprayı geçecek arabaları say say bitmez bi kere kardeşi tipo geçer 2000 olan
mondeo corona vs.. sayam mı? tempra falan faso fiso adamı öldürür alacan madem 1.6 tipo al en azından cesedini toplarlar töbe töbeeee

abi süper konuşmuşun ya yok tempra yı kimse geçemezmiş ulan bizim komşuda var kalkarken araba kıçını yırtıyo o araçmı tokatlıyacak o araç kapışmaya kalksa ilk 200 metrede tekler be

Uzaklaştırılmış
23 Eylül 2006; 21:00:10 

quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

abi süper konuşmuşun ya yok tempra yı kimse geçemezmiş ulan bizim komşuda var kalkarken araba kıçını yırtıyo o araçmı tokatlıyacak o araç kapışmaya kalksa ilk 200 metrede tekler be

HYUNDAİ ACCENT admire 1.3 İE KALKIŞLARDA O TEMPRAYI YER

6506 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
VOITH
29 Ekim 2006; 13:48:49 

abi kesinlikle concorde

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

503 Mesaj
29 Ekim 2006; 15:07:53 

okeyn kardeşim renaulta hiç bişey olmaz ki o resimde 3,viteste çokta soğuk değil yani manager kullanıyorsan 3,vitesin ataklığını çok iyi bilmen lazım .. bende 200de kaldım daha gidecektide biraz korktum çünkü lastiklerim biraz ince iş sakata gelmesin diye..

RENAULT 21 TEAM....
celik cantlar tozladı
vatan 32 mekan 42:)

768 Mesaj
9 Nisan 2007; 17:10:02 

quote:

Orjinalden alıntı: microchild

okeyn kardeşim renaulta hiç bişey olmaz ki o resimde 3,viteste çokta soğuk değil yani manager kullanıyorsan 3,vitesin ataklığını çok iyi bilmen lazım .. bende 200de kaldım daha gidecektide biraz korktum çünkü lastiklerim biraz ince iş sakata gelmesin diye..

ben de concorde ile 230 a kadar çıktım sonra kilometre telim koptu gerisini bilmiyorum artık. o görünen hararet ideal ısısıdır

Ford Mondeo 2004 Mk3 2.0 Ghia
Hyundai ix 35 2013

179 Mesaj
17 Nisan 2007; 12:54:22 

ben araba alırken 2 araba arasında kalmıştım fiat marea 98 model 1.6 ile fiat tempra 2.0 ie 16v arasında...

mareaya 9,500 dediler tempraya 6,000 ytl dediler.

özelliklerinde ise tempra çok agır basıyodu tempra bu arada 96 model 6,000 ytl ye klimalı,airbagli,abs,imblozerlı,4 cam otomatik,elektrikli yan aynalar,arka çocuk kilidi, vs... vss bulursanız getirin alayım.

araca 500 ytl masraf yaptım. daha öncede 94 tipo slx vardı üstüne tanımam arkadaşlar temprayı şu anda hiç bir araca değişmem. Bir tempra kötüdür lafı çıkmış gidiyor alakası bile yok. Ben tipoda hiç bir sorun yaşamadım ön takımını 120 ytl değiştirdim tepe tepe bindim 1.6 motordu lpg li klimalı fıstık gibi araçtı ona istinaden gittim gene tempra aldım ve mükemmel bir araç renoyu hiç bir şekilde tavsiye etmem zaten. Döküntünün önde gideni

Tek bir konuda haklı millet oda benzinde çok yakıyor eee o kadarda olucak 150gb arabaya biniyosun bmw 3.20 serisi yanında duramıyo o kadar kusur kadın kısmındada olur :) bence

TEMPRA HERŞEYİYLE............ AMA DEDİĞİM GİBİ 16V ALACAKSIN ALACAKSAN EN KONFORLUSUNU....

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

3690 Mesaj
17 Nisan 2007; 17:16:44 

Bence bu iki araç arasında Tempra 2.0 16V

2005 Ford Focus C-MAX 1.6 TDCİ Ghia - AYTOZU GRİ

100 Mesaj
17 Nisan 2007; 18:34:18 

bu fotodaki hızları ard arda mı yaptın yoksa arada 3 5 gün arayla her fotoda benzin deposu dolum göstergesine bi bakarmısınız

YARADILANI YARADANDAN ÖTÜRÜ SEVERİZ

172 Mesaj
7 Haziran 2007; 11:06:33 

renault 21 hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız http://forum.donanimhab...84/mpage_23/key_/tm.htm
linkine bir göz atmanızı tavsiye ederim.

www.renault21club.forumotion.com-www.renault21kulubu.com-www.renault21.web.tr

1934 Mesaj
7 Haziran 2007; 11:12:56 

İkisi de masraflı araba.

Bunların yerine Corona'yı tercih ederim.

İnsan seveceği kimseyi iyi seçmeli,
ona göre sevmeli; kim olduğun değil,
kiminle olduğun önemlidir.
Madde Bağımlılığına "HAYIR"

66 Mesaj
7 Haziran 2007; 11:54:24 

Kardeş güzel arbalar da concorde nin parçaları çok pahalıdır ve de bulaman kolay kolay.Temprada sorunldur ama yine de concordeden iyidir.Eğer eski düşük fiyat ve donanım diyorsan bi arkadaş bahsetmiş.Nissan maxima al sıkıntı çekmessin hemde satarkende sorun olmaz.O araçların müşterisi hep vardır. Otomatik vites olsun alırken ona da dikkat et

1934 Mesaj
7 Haziran 2007; 12:27:58 

quote:

Orjinalden alıntı: ErdemaY

Kardeş güzel arbalar da concorde nin parçaları çok pahalıdır ve de bulaman kolay kolay.Temprada sorunldur ama yine de concordeden iyidir.Eğer eski düşük fiyat ve donanım diyorsan bi arkadaş bahsetmiş.Nissan maxima al sıkıntı çekmessin hemde satarkende sorun olmaz.O araçların müşterisi hep vardır. Otomatik vites olsun alırken ona da dikkat et

Maxima zor satılır diye biliyorum!

İnsan seveceği kimseyi iyi seçmeli,
ona göre sevmeli; kim olduğun değil,
kiminle olduğun önemlidir.
Madde Bağımlılığına "HAYIR"

3042 Mesaj
7 Haziran 2007; 12:39:45 

12 -13 bine az kullanılmış 60-70 binde marea hlx 20 valv 154 hp liklerden bulabilirsen en iyi 2.0 odur.
Üstüne tanımam...
Ancak kullanan bilir...Tempra ve concorde hurdaya ayrılmak üzere.

1233 Mesaj
7 Haziran 2007; 13:36:53 

tercihim kesinlikle tempra 2.016vi.e.cat olurdu. oldukça performanslı ve kendini türkiyede kanıtlamış bir araç.
saygılar...
quote:

Orjinalden alıntı: yugun

R21 concorde mi tempra 2.0 ie mi tercihiniz hangisi olurdu? bu arabaları kullanan var mı? avantajları dezavantajları nelerdir? bir de ödeyen varsa yıllık vergileri ne kadar mesela 94 modelin?

407 black cd 2008

4 Mesaj
9 Temmuz 2007; 22:23:57