Şimdi Ara

R21 concorde mi tempra 2.0 ie mi tercihiniz hangisi olurdu? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
33.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki araçtan birini diyorsan, parça fiyatları, bakım maliyetleri bakımından tempra derim. Ama renault 21 tempraya göre daha sağlam bir kasaya sahip. Yalnız bu fiyatlara seni maddi, manevi daha az yoracak birçok araba var piyasada. Ama ben büyük motorlu bir araç isterim dersen o başka.
  • Renault concorde tempra dan bin kat sağlamdır .Tempranın sadece motoru güzeldir.2.0 16 v olanı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

98 model fiat tempra sw 1.6 sx aracımız var. 0 almıştık.

125.000 km de. Motorunda hiç bir sorun yok yıllardır. Şİmdide lpgli. Konforu zamanına göre çok iyiydi.Elektronik gösterge paneli arıza çıkarmıştı bi ara.

Bir de sileceklerde bi sorun çıkmıştı. Onun haricinde pek bi sorunla karşılaşmadık. Coocord u bilmem ama tempra fena araç değildir.

lpg sonrası 25hp
  • concorde tabi ki
  • Tempra 2.0 16V lerin 0-100ü bildiğim kadarı ile 8.5-9sn. Sırf bunun için bile Temprayı seçerdim. Ayrıca açık hava filtresinden sonra çıkan ses süperdir ve çok tahrik edicidir (booooWURRRRRP)
  • tabikide tempra
  • concorde de nin yanında tempra araba mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExTReMee

ßen Concorde derim çünkü Renault en azından adı var Temprada güzeL ama ßence Concorde en azından tempradan daha fazLa tutuLur

Concorde Tempradan fazlamı tutulur..

Yani Renault'un adı varda Fiat'ın yokmu..?

Kesinlikle Tempra yı öneririm bende vardı 2.0 çok fazla yakıyor diyebiliriz ama gerçekten değer.. Ama uzun yolda baya ekonomik bir araçtır ve çok çok konforlu oluyor uzun yolda 1200 km yolu zamanında neredeyse hiç durmadan yapmıştım..

Edit: İmla hatası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salih* -- 14 Temmuz 2007; 12:47:22 >

• Bu aralıkta bir araba alacak olsam hiç düşünmeden mazda 626 alırdım.Hem güzel gider yol tutuş ve freninin rakibi yok zaten.Sürtünme katsayısı 0,29. 115hp sağlamlığını dünyanın bildiği de bir motoru var.0-100 den son hıza kadar her alanda da çok iyidir.Sağlamlığı zaten biliniyor mazda nın.
  • R21 Arabaların babasıdır .. baska söze gerek yok R21 turbo bugün en kral Bmw arkada bırakır
    geri kalan arkadan gelir TABİKİ R21 temizi en iyidir bakımsız olanları bende tercih etmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi concorde2000 -- 22 Temmuz 2007; 12:11:10 >
  • R21 diyorum daha oturaklı.Tempra benzini sömürür.
  • ağır oturaklı bir araba istiyorsan r21
  • zamanında sırasıyla önce concorde sonra tempra 2.0 ie ye bindim. eniştem sık araba alır saatrdı. hatta concorde hastasıydı. tatilede gitmiştik.

concorde hk.da görüşlerim : çok oturaklı bir arabadır. kliması şahanedir. otomatiktir. içi geniş ferahtır. parçası pahalıdır. haddinden fazla. 135 bg diye htrlıyorum. 2000 cc tabi. tam yükle içinde +1 kişi ile 210 nu görmüştük o zaman.. karizma arabaydı zamanında.. şimdi ne durumda bilemiycem..

tempra 2.0: concorde dan sonra bu aracı aldı. çok daha seri atak bir araçtı. iç kısmı daha ilgi çekiciydi o zaman için. ama oturaklı değildi fazla. tip oalrakda concorde a karşı fazla şansı yoktu. concorde bir karizmaydı. ama tempra daha hoşuma gitmişti. çoğu şeyi htrlayamıorum.
  • Concorde halen eskı karizmasıyla devam etmekte o uzun gövdesıyle tam bır yol arabası suan için temız bulunursa bınılecek arac zaten vergısı düşüyor hem konfor hem vergı düşük bende cok temız bır tane aldım hıç sorunsuz parca pahalı ama eh işte kırk yılda bır tamırcıye gıdıyoruz okadarda olsun dime nede olsa

Türkiyenın cukurlu yolları bu arabaları bitirmeye gücü yetmedı halen yenı aracların bazılarına tas cıkartır Tempra ya gelince 2 sınıf arac fıat renoya karsı rakıp olabılecek bır arabası idi zamanında ama o hıç tutulmadı R21 hıç olmaz ise makam araclığı yaptı arabanın bı gecmışı var ya tempranın...
  • tempraların kronik sorunu sanırım ön takımları, senede bir ön takım yiyor araba, concorde larla ilgili bir sorun duymadım, yıllardır kullanan tanıdıklarım var çok memnunlar araçlarından
  • Abı tempraların kronık sorunu değilkı yalnızca bu tüm FIAT grubunun sorunu cünkü FIAT hangı arabasını kullanırsan kullan arac elınde kalır
  • kesinlikle tempra derim.hayallerimdeki araba.

en kısa zamanda alacam inşallah.ayrıca concorde'ların temizini bulmak çok zor.he diyelim ki buldun.o zman en az 8000 ytl'yi gözden çıkarman gerekir.ayrıca parçası çok çok pahalıdır..
  • Evet aynen öle 8000 YTL cıkaracaksın ben buldum mesela arac garaj arabası ilk günkü gbi ve tam 7000 YTL saydım ama daha yağı suyundan baska hıçbır büyük sorun olmadı ve ben genc bırıyım arabayı o kadar yollarda hırpalama rahmen cukurlar kasıslerden 30-40km atlıyorum yay gbı gıdyo ama aynı seyı bır temprada denersen sakın deneme .. 8000 YTL concord dyorsun bıryandanda tempra alıcam demışsın

alıcağın temprada en azından 5-6 bın YTL tEMIZLERI VARDIR GENE 7-8 ytl AYNI SAYILIRLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi concorde2000 -- 23 Temmuz 2007; 19:41:29 >
  • dreamcatcher211-10-2006, 20:15

Bir zamanlar bende de Tipo SX ve Tempra SX A vardı.
    Tempra ile Bolu'da köye gittim yollar çakıldı hep oradan bir Bodrum yaptık araba dağıldı. :smiles31: sonra salladım.
    Temizse tam asfalt arabası.
    Saygılar

ALINTIDIR BASKA SITEDEN-----------------
  • ilginç bi konu olmuş ta 2side zamanında makam aralığı yapmış araçlar gelgelelim konuya ben 91 de gelen ilk italyan partiden almıştım ilk aracım olan tempramı full+full dü 2 arabam 94 model e 200 ve bu zamana kadar bir sürü araba değiştirmeme rağmen benim için vazgeçilmezlerden 1.empra turbo 2.94 e200 mercedees üzerine şuan başka bi araba tanımam.ön düzen ,elektronik gösterge işine gelince ben bu arızaları hiç yaşamadım. milletin ağzıyla konuşmayın lütfen.araba şans işidir,sonuçta insan yapıyor bunu hepsi aynı şekilde çıkmaz.genellemenizyanlış
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.