Şimdi Ara

Alibaba.com ile E-Ticaret üzerine konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
3
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en büyük elektronik ticaret sitelerinden biri olan Alibaba.com'un Türkiye Genel Müdürü Cüneyt Erpolat  ile şirketin çalışma sistemi, platform olarak sunduğu özellikler ve  ülkemizdeki faaliyetleri ile hızla yaygınlaşan aliexpress.com'un resmi olarak ülkemize gelip gelmeyeceğini konuştuk. Merak edenler için Çin merkezli bir şirket olan Alibaba.com'un ismi nereden geliyor sorusunu da sorduk. :)

• Bu siteyi ilk ziyaret ettiğimden bu yana merak etmişimdir alibaba ismini :)

• Türkye genel müdürü var ama resmen Türkiye'de yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 3 Şubat 2014; 2:42:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım

• Önlerden.

• Başta Türk sitesi sanmıştım, neden İngilizce diye saşırmıştım

• Biz de kırk haramileri açalım rakip olarak :(

• quote:

Orijinalden alıntı: PSO J318.5-22

Biz de kırk haramileri açalım rakip olarak :(

• Bu sitenin çalışma mantığı ne ürünlerin fiyatları nerde
  • domates yerine salatalık göndermesinlerde

• Sitenin lanet saçma bi tasarımı var.
  • kargonun bedava olması Çinin verdiği bir destek mi yani :)

• Erdi hocam muhabbet esnasında kameraya bakmanız,bizlede muhabbet ediyomuşunuz gibi hissettiriyo
  • nereden gelmiş biri yazsa

• Alibaba toptan satmiyormuydu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OOOOO SİTE PATLAMA YAPAR SÖYLÜM.

HER NE KADAR 41 NUMARA AYAKKABI SİPARİŞİNE 44 NUMARA GÖNDEREN SATICIYI KORUSA DA UCUZ BAYA. AMA ARKADAŞLAR BENİM TAVSİYEM wwww.banggood.com HEM STOKTAN HEM PAYPAL GÜVENİLİR SİTE

• aliexpressin alipayi kesinlikle geliştirmesi lazım.şuanki durumda havuz sistemi falan hikaye satıcı refund(geri ödemeyi) istemediği sürece para yerine babayı alıyorsunuz.paypal kesinlikle daha güvenli ve refund olayında çok daha hızlı.

• Şimdiye kadar aliexpress den 11defa ürün aldım, hiç sorun çıkmadı, çünkü ürün alırken her zaman platin satıcı olmasına dikkat ettim, hiç yorum bile bulunmayan satıcılardan uzak durdum. En kötü ihtimal altın işareti olan satıcılardan ürün alın sorun çıkmaz, tabi gümrüğe takılmayacak şeyler almanız da önemli, 75 Euroyu geçerse ekstra gümrük vergisi var.

• Erdi Bey ufak bir eleştiri yapmak istiyorum. Bu tarz ikili konuşmalarda kameraya karşı değil de konuğunuza karşı konuşursanız daha samimi olur diye düşünüyorum. Bi an konuk yerine koydum kendimi bana bakılmadan bana bir şeyler söyleniyor ve hoş durmuyor bence bu durum.

Video çok bilgilendirici olmuş emeğinize sağlık teşekkür ederim.
  • adam inanılmaz uuuuh lıyor resmen rahatsız oldum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.