Şimdi Ara

Beğenilen Twitter istemsici Tweetbot, OSX tarafında güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Beğenilen Twitter istemsici Tweetbot, OSX tarafında güncellendi

OSX 10.7.4 ve üzeri 64-bit işlemcili Mac bilgisayarlar üzerinde çalışma gösteren alternatif Twitter istemcisi Tweetbot, yeni özelliklerle 1.4.2 sürümüne güncellendi.

Birden fazla zaman tüneli ve pencere desteğiyle Mac kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılan Tweetbot, aynı zamanda Pocket, Instapaper, Readability, CloudApp, Droplr gibi diğer servisleri de aktif olarak kullanılabiliyor ve bildirim merkezine destek veriyor. Yayınlanan 1.4.2 sürümüyle ise bazı fotoğrafların yanlış yönlendirilmesi, Chrome internet tarayıcısıyla Instagram videoları arasındaki bir problem ve "reply-to/in-reply-to" butonuyla alakalı sorunlardan kurtulan uygulama, ayrıca artık "Save Image To..." seçeneğiyle fotoğrafları belirlenen dosyalar içerisine kaydedebiliyor ve konuşma simgesiyle daha iyi bir etkileşim sunabiliyor.

35,99 TL fiyat etiketiyle satılan Tweetbot uygulamasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• Androide de bekliyorum umarım yakın zamanda destek verirler.

• Konu yanlış yerde lütfen Apple bölümüne açın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt tarafı bir Twitter istemcisi 36 lira nedir Allah aşkına? Hayatta o parayı vermem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden ne yapıyorda 35 milyon istiyorlar anlamadım.
  • bende anlamiyorum macte diye niye 35 yapin 8 9 tl alalim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.