Şimdi Ara

KLAVYE SEÇİMİ YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni klavye alacağım bu iki ürün arasında kaldım.Sizce hangisini almalıyım bana zalman gibi geliyor

ZALMAN-ZM K300M
     KLAVYE SEÇİMİ YARDIM!!!

Logitech G103
     KLAVYE SEÇİMİ YARDIM!!!

• 20 Kritik Tuş ile Multimedia Erişimi ile kullanım kolaylığı ile tabiki zalman.
  • Bende K200m düşünüyorum Zalman kullanan var mı acaba?
  • g103 çok iyi arkadaşımda da var bi ara oyun oynadım biraz yazışmalarda da kullandım çok hoşuma gitti mekanik her zaman iyidir ama diiğer sorduğuu bilmiyorum mekanik mi o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AKILLI ADAM

Arkadaşlar yeni klavye alacağım bu iki ürün arasında kaldım.Sizce hangisini almalıyım bana zalman gibi geliyor

ZALMAN-ZM K300M
     KLAVYE SEÇİMİ YARDIM!!!

Logitech G103
     KLAVYE SEÇİMİ YARDIM!!!

Şu an G103 kullanmaktayım. Bir ara o iki klavye arasında kalıp tercihimi logitechden yana kullandım. Memnunum. Multimedya tuşu yok benim klavyemde ama ekstra g tuşlarını kullanmadığımdan onlara atadım multimedyayı. Tavsiyem g103.

• Yeni zalman k200m aldım, solda çok kullanacağım mail, bilgisayarım, hesap makinesi tuşları var harika. Yalnız sağda ses açma kapama play/pause tuşları falan var. Yalnız ben ofiste kullanıyorum bu klavyeyi play pause falan lazım değil bana o tuşlara başka bir görev verebilir miyim acaba? Yeni word/excel dosyası açma, ya da herhangi bir tuş kombinasyonu verebilir miyim acaba? (windows+L gibi)

Sitesinde driver gibi bir programı var mı diye baktım ama bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pessimistil -- 6 Ekim 2015; 14:55:28 >
  • G103

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.