Şimdi Ara

ARTES Q1003 3G frimware sorunu acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar size kısa ve öz bi şekilde anlatacağım...

Tablete kitkat 4.4.2 frimware yüklemek istedim ama başaramadım daha önceden atresin sunduğu pdf anlatımı ile güncellemeyi yapmıştım onun sebebide pc den virüs kapması idi ama bu gün aklıma geldi ve buldum m9 pro içinmiş pro da farklıymış 1920 çözünürlük varmış. Ben resim paylaşıyorum incelemeniz için... Yüklerken hata verdi 4.4.2 kitkat ama bu seferde 4.2.1 den başlayıp 4.2.2 jealybon sistemini geri yükleyemiyorum bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa sevinirim yoksa servise göndermek zorunda kalıcam daha tabletin 4. ayı... Resimlerdeki hataları anlayacaksınız büyük ihtimal tool programındada kendi tool programı rochchip batch 1.7 low format var ama işe yaramadı ve hard olsa deniycem belki işe yaıycak olsa geri yükleyebilridim düzelirse ama yapamıyorum yardım pls ne diycemi şaşırdım

1 den 5e kadar olan resimler m9pro 4.4.2 kitkat

6 ve 7. resimler ise geri yüklemeye çalıştığım 4.2.2 jealybon

ARTES Q1003 3G frimware sorunu acil yardım ARTES Q1003 3G frimware sorunu acil yardım ARTES Q1003 3G frimware sorunu acil yardım ARTES Q1003 3G frimware sorunu acil yardım ARTES Q1003 3G frimware sorunu acil yardım ARTES Q1003 3G frimware sorunu acil yardım ARTES Q1003 3G frimware sorunu acil yardım ARTES Q1003 3G frimware sorunu acil yardım

• arkadaşlar yok mu yardım edecek

sorunumu kendi denemelerim ile çözdüm ve yeniden kurdum eğer sorunu olan olursa bana yazabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perforator34 -- 2 Şubat 2014; 13:22:39 >
  • Bende Artes Q1003 3G kullanıcısıyım ... tablete telefon özelliği yüklemek yüklemek istiyordum ama diger güncellemeler dahil root olayının bile halledemedim... tavsiyeniz varsa yardım bekliyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.