Şimdi Ara

S3 Mini Pil Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba , Telefonum S3 Mini Yaklaşık 1 sene önce aldım.Son 1 haftadır batarya sorunum var. Webde gezinirken veya bir uygulama vb açıkken telefon birden kapanıyor(Şarj dolu).Açtığımda ise bataryayı tamamen boş gösteriyor.Şarja takınca tekrar eski yüzdesini dönüyor.Pili çıkarıp takmayı denerken pilin biraz şiştiğini farkettim , yerine tam oturmuyor. Garantisi hala devam etmekte , herhangi bir rom ve root işlemi uygulamadım. Servise mi göndereyim yoksa pili değiştirsem sorunum düzelirmi. (Batarya garanti kapsamına giriyor mu? Bilen söylerse sevinirim)

• merhaba.
    aynı telefon bende de var. aynı sorunları yaşıyoruz seninle hocam.
    acaba nasıl bi çözüm yolu buldunuz? garanti kapsamına giriyormu acaba?
  • cihazı hard reset attın deneyin olmazsa googleden batarya kalibrasyonunu deneyin olmazsa batarya değiştirin
  • 06alp06 0 kullanıcısına yanıt
    Merhaba , telefonu servise götürdüm şubatta , garanti kapsamında pili değiştirdiler 2 saat sonra aldım.Sanırım şarjda kullanımdan dolayı oluyormuş. Şarjda kullandınız mı diye sordular hayır dedim :D Herşeyi bilmeleri gerekmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 26 Nisan 2014; 22:56:07 >
  • Telefonları orjinal şarj cihazı ve kablosuyla gün içinde şarjlayın max 2.5 saat veya yüzde yüz olana kadar. Gece kapalı bile olsa sabaha kadar şarjda bırakmayın . Bütün bunlar pil ömrünü kısaltır. Düzgün kullanımda bile bir pilin ömrü max 1.5 2 senedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.