Şimdi Ara

Minigore 2: Zombies oyunu Android için de yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Minigore 2: Zombies oyunu Android için de yayında

Mobil platformların başarılı shooter oyunları arasında gösterilen Minigore 2 : Zombies, ölene kadar öldür teması ile Android platformu için de geçtiğimiz hafta indirmeye sunuldu.

Mountain Sheep tarafından geliştirilen ödüllü Minigore 2 : Zomibes, çizgi roman tarzındaki grafikleri ile dikkat çekiyor ve John Gore karakteri ile mümkün olduğunca çok küp kafalı zombi öldürmenizi gerektiriyor. 

John Gore haricinde oyunda 19 oynanabilir karakter mevcut. Oyuncular 10 farklı silah ile zombi tavşan, zombi penguen gibi 60 farklı düşman tipine karşı mücadele ediyor. Ayrıca oyunda çeşitli güçlendirmeler ile yardımcı karakterler de toplanabiliyor. 

Oyunun gelişmiş motoru sayesinde ekranda aynı anda 150 zombiye kadar karakter toplayabiliyor ve gerçek zamanlı işlenen animasyon efektleri ile yok ediyorsunuz. Oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

• Olmasada olurmuş

• Yorum bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler çok eğlenceli ve güzel bir oyun tavsiye ederim nayanlatıda unutmıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gameplay izledim eğlenceliye benziyor denyeceğim
  • beyler oyun cok guzel ama yorumum gozuksun diye bir yildiz verdim.

• Arkadaşlar sakın indirmeyin. Çok pis bağımlılık yapıyor :) bi dener çılarım dedim saati sabah 5 ettim. Gerçekten çok sürükleyici.

• quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

beyler oyun cok guzel ama yorumum gozuksun diye bir yildiz verdim.

Samsung galaxy ace de kasıyor ve oyundan atıyor, kötü oyun 1 yıldız veriyorum
  • Appstore 5,50 tl ? Kim alir ki bu oyunu

• hiç beğenmedim

• uzun zamandır bu kadar kaliteli oyun görmemiştim mükemmel bir oyun

• mükemmel bir oyunben ios'ta bitireli (tüm bölümler açık ama level kasmayı bıraktım ) aylar oluyor.

• Çok zevkli bir oyun.

• bu arada bu kadar para verilir mi diyenlere ..
    http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/Minigore-2-Zombies-Minigorenin-4uncu-yili-serefine-ucretsiz.htm

temmuzdan beri hala ipadimde duruyor oyun.bitirmiş olsam da silmiyorum , stressatmak için birebir.

• 3gs de oynardım sınav zamanı stres atmak için :)

• oyun telefonda yüklü ama google play de indirdiklerim arasında yok aratıyorum çıkıyor indir diyor ne iş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.