Şimdi Ara

- Subaru LEVORG Ana Konu - (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
41
Favori
120.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hyundai tucson, mazda cx5 ve mercedes gla derken subaruya bir bakayım dedimki levorga aşık oldum gerçekten iç mekan çok kaliteli, zaten subarunun güvenlik ve dayanıklılığını biliyoruz. En yakın zamanda test edip görüşlerimi size aktaracağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.8 ic diş karisik yakiyorum kilosuna ve subaru olmasina gore bana normal geldi.

• Fatih Altaylı'nın Levorg hakkındaki düşünceleri...
    Subaruclubtr'de bir arkadaş paylaşmış, ben de buraya eklemek istedim.
    http://www.haberturk.com/ekonomi/alisveris/haber/1141432-kaliteli-saglam-japon
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyflood

Bayramdan önce teslim aldım yaklaşık 1k km dir kullanıyorum daha önce 320d polo gti ve golf 7 kullandım ve bunların hepsinden daha keyifli diyebilirim. Ve çocuklu aile içinde çok işlevsel (güvenli, 4x4, geniş bagaj, farklı ve kızılay dağıtmış gibi değil ilgi çekici) test sürüşü yaparsanız almak isteyeceksiniz.

Hocam aracınız hayırlı olsun.
    Şöyle kapsamlı bir test yazısı yazsanız da okusak bizler de. Özellikle kullandığınız araçları da işin içine katarak. Gerçekten bu araç için adam gibi test videosu bile bulunmuyor. Gidip test sürüşü de bir türlü yapamadım zamansızlıktan.
    Çok büyük iyilik yapmış olursunuz gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Yolgezer_7k

Fatih Altaylı'nın Levorg hakkındaki düşünceleri...

Güzel bir yazı olmuş, subaruyu bilen bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Yolgezer_7k

Fatih Altaylı'nın Levorg hakkındaki düşünceleri...

Sayın Altaylı'yı okumama ama adam harbi Subaru'cu Markayı eksi-artı yönleri değerlendirmesi güzel olmuş. Olması gereken marka fanatikliği yapmadan objektif eleştir yapabilmek.Üretici , satıcılar ve alıcılar bu eleştirileri dikkate alsınlar.
    yeni araç alanlar hayırlı olsun. Art/Eksilerini deneyimleri paylaşmalarını bekliyoruz

• Araç sahiplerinin özellikle yakıt tüketimi paylaşımlarını merakla bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLooP B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim darısı tüm almak isteyenlerin başına, ben mayıs ayındaki fuardan beri bekliyordum.
    Değerlendirme yazısına gelince, haftaiçi motorsiklet kullandığım için daha 700 km yapabildim, oda kısa mesafeli şehiriçi yolları oldu onu için bu kısa süre için değerlendirme yazmak haksızlık olacağı için pek bişey yazamıyorum.
    Ancak şunu söyleyebilirim ki makine fazladıyla heyecan verici ve keyifli. İnşallah 29 ekimde uzun bir yola çıkarsam detaylı bir değerlendirme yazısı yazacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: skyflood

Teşekkür ederim darısı tüm almak isteyenlerin başına, ben mayıs ayındaki fuardan beri bekliyordum.
    Değerlendirme yazısına gelince, haftaiçi motorsiklet kullandığım için daha 700 km yapabildim, oda kısa mesafeli şehiriçi yolları oldu onu için bu kısa süre için değerlendirme yazmak haksızlık olacağı için pek bişey yazamıyorum.
    Ancak şunu söyleyebilirim ki makine fazladıyla heyecan verici ve keyifli. İnşallah 29 ekimde uzun bir yola çıkarsam detaylı bir değerlendirme yazısı yazacağım.

Kısa mesafeli şehiriçi tüketim rakamını da merak ediyoruz yazmadığınıza göre çok yüksek olduğunu tahmin ediyorum

• tyrant1907 kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfaların birinde şehiriçi yakıt ortalamasını yazdığım için tekrar yazma gereği duymadım.
    Diğer araç sahiplerinin ortalamalarını sorduğunuzu düşünmüştüm o yüzden yazmadım. Ayrıca yüksek olanı yazmamış olma mantğınıza da anlam veremedim.
    İstanbul içikısa mesafa ortalamam Levent-beykoz- kemerburgaz arası 10.5-10.7 dir.
    Keyifli forumlar

• teşekkürler bilgilendirme için, ben de cumartesi günü test sürüşü yapacağım. birkaç tane araç değerlendiriyorum şu anda, bir tanesi de levorg. istanbulda yaşadığım için ve aracımla işe gidip geldiğim için yakıt tüketimi önemli. şehir içi 10 litreyi aşan bir tüketim olacaksa mecburen elemek zorunda kalıcam levorgu
  • Türkiyede satılan Levorglar hangi ülkede üretiliyor bilen var mı ?
  • Ben 9.6 -9.8 ortalama ile gidiyorum 1500 km yi astim su anda ama yollarim genelde bos oluyo siz hergun trafikte kullanicaksaniz baska bisyler dusunun 10 u asmak sizin icin maliyetli olucaksa.bu agirlikta bu kadar iyi giden bi subaru trafikte 10 u asmamasi beklenemez zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyrant1907

Türkiyede satılan Levorglar hangi ülkede üretiliyor bilen var mı ?

Japonya

Önceki Subaru aracımda teknik olarak açıkladığı yakıt oranı görebiliyordum. trafik yoğunluğu veya kullanım alışkanlıklarına göre yakıt tabi ki değişmekte .İstanbul'da ki trafik yoğunluğun düşününce sizlere Allah kolaylık versin
  • Valla bıktım artık bu istanbuldan, dizel arabaları hiç sevmiyorum ama 50-60 kuruş yakan arabaya da para dayanmaz bizi sevmediğimiz arabaları almak zorunda bırakan şehire lanet olsun
  • Sahibinden ikinci elde her ne kadar tam doğru bir örnek olmasa da iki tane Levorg satılık. Fotoğraflarda gördüğüm ortalama tüketimler 12lt civarında. Çok güzel araba ama çok yakıyor namussuz.
  • Bugün çekmeköy bayraktarda test sürüşü gerçekleştirdim. Öncelikle aracın direksiyonunu çok beğendim. Hem çok şık ve ele çok iyi oturuyor hem de elektronik direksiyonlar arasında his olarak en iyidi diyebilirim. Aracın iç mekanında kullanılan malzeme kalitesi bayağı iyi, hakiki deri koltklar, kapı içleri vs. Çok başarılı. Koltuk biraz sert geldi bana spor, yan destekleri iyi. Yakıt tüketimi ise kısa süreli kullanıma rağmen sıfırladım göstergeyi, 10.4 litre ile bitirdim yaklaşık 10 dakikalık sürüşü. Şehir içi 50 kuruşu geçmez bence tüketim istanbulda bile yol tutuşu hızlanma gayet iyi. Tek eksiyi süspansiyona verdim. Gayet sert kasislerde, çukurlarda çok zıplıyor, bmw m süspansiyonlarına benzettim. Ama spor süspansiyon bir araç sonuçta, normaldir. Cvt vites gayet iyiydi, sarsıntı vs. yok. Arka koltuklar geniş ve bagaj suv bagajları kadar büyük. Sonuç olarak çok beğendim aracı süspansiyonlar hariç. 112 bin tl ye kadar indiler pazarlık yapınca. Başka merak ettiğiniz konular var ise yardımcı olmaya çalışırım.

Not: şu anda 2001 model mercedes s600 kullanıyorum.
     - Subaru LEVORG Ana Konu -

• Engebeli yollarda aracin salinim tusuna bastiginiz zaman suspansiyonlar gayet yumusak oluyo normal yollarda ise kapali konumda kullanirsaniz sertlik problemini cozmus oluyosunuz.

• Salınım tuşu derken? Nerede o tuş

• El freninin yaninda araci yokusta gosteren tus araci camurlu zeminlerde salinima aliyo ve hangi tekerin guce ihtiyaci varsa oraya dogru yatmasini sagliyarak o tekerlege gucu aktariyo bozuk yollarda guzel bi suspansiyon gorevi goruyo sertlikten eser kalmiyo

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.