Şimdi Ara

MediaTek işlemcili HTC Desire 310 resmen duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• MediaTek işlemcili HTC Desire 310 resmen duyuruldu

HTC'nin Tayvanlı MediaTek ile işbirliği yaptığı haberlerinin üzerinden çok fazla zaman geçmedi ve firma ilk MediaTek işlemcili akıllı telefonu Desire 310'a resmiyet kazandırdı.

HTC Desire 310 modeline MediaTek'in MT6582M yongaseti eşlik ediyor. Bu yongaseti 1.3GHz saat hızında çalışan 4 Cortex-A7 çekirdeği taşırken Mali-T400 grafik birimini de yanında getiriyor. Yongasetindeki M harfi hücresel ağ yongasının da entegre olduğunu ifade ediyor.

HTC mali sıkıntılar nedeniyle maliyeti azaltmak ve kar marjını artırmak amacıyla Asyalı yongaseti tasarımcıları ile işbirliği yapacağını duyurmuştu. MediaTek bu strateji için adeta biçilmiş kaftan durumunda. 

4.5 inçlik 480x854 piksel ekrana sahip olan Desire 310; 512MB RAM, 3G, WiFi, Bluetooth 4.0, çift SIM desteği, 5MP çözünürlükte flaşsız arka kamera, 4GB artırıabilir hafıza, 11.25mm kalınlık ve 2000mAh gücünde şeklinde diğer özellikler sunuyor.

Tasarım anlamında Desire 300'e oldukça benzeyen model, ilk etapta Avrupa ülkelerini hedefleyecek. Ancak kesin bir çıkış tarihi ve fiyatlandırma verilmiyor. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Quad-core-HTC-Desire-310-unveiled-seems-to-be-the-companys-first-MediaTek-based-smartphone_id51973

• Çok güzel okuyordum htc bu sefer yaptı diyecektim ta ki 512mb ram i görene kadar olmamış yine htc.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atp96 -- 30 Ocak 2014; 8:44:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl bir zihniyet ya 1 gb ram koysalar nolur ?
  • Yahu ram'den niye bu kadar kesiyorlar anlamıyorum cidden.

• Telefonun çerçevelerinden bir telefon daha çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: alainn

Bu nasıl bir zihniyet ya 1 gb ram koysalar nolur ?

para yok ondan
  • kimyasal atık
  • Süper sense 5 arayüzünü diğer MTK işlemcili cihazlarda görebileceğiz sonunda harika.

• Bu firmanin icinde ajanlar var herhalde her telefonu ofsayt.

• Resmen, satilmasin diye yapacaklar demekki telefonu. Ulen 512 mb 3 sene once idi. Kim alir o cihazi. Hic mi kafalari basmiyo anlamiyorum ki. Boyle giderse korkarim htc ya batacak ya da cinli bi firma satin alacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truvazotti -- 30 Ocak 2014; 12:14:50 >
  • Çöp desem yetersiz kalacak,yeni bir akım lazım bu şekilde gereksiz model çıkaranlara.

• yil olmuş 2014 halla 512 mb ramli telefon satma çalişiyolar. işlemciler hiç laf yok cortex a9 olsa nolurdu ölürdünüz dimi. simdi diceniz o farkli mimari bu farkli mimari ben bilirim sen bilirisin. elin adami nasi bilsin satilmicak elde patlicak bi telefon daha sana al.

• android değilde windows phone olsa iyiydi.windows phoneda ram ihtiyacı daha az.bence ya bu ürünü çıkarmamalı yada 500 tl nin altında vermeli.eski java platformlu tel lerde bile flash var bunda yok.htc ceo su 1 dakika daha beklememeli istifa ettirmeden kovulmalı bence.

• 480 800 piksele 512mb ram yeterli ramı okadar kafaya takmayın düzgün bi yazılımla bosta 230mb geçemeyecektir cihazı çok zorlasan agır oyun yuklesen ki açamayacagı oyun yok 6582 mali 400 500mhz kullanıyor 480 pikselde yiyecegi ram max 150mb filan 41mb facebook bildirimleri açık kaldı diyelim 420 450 lere dayanır 512 480 i kullanılabilir olsa yeterli dikkat edeerseniz hep çözünürlüğe göre ayarlarlar rami uyulamalarda detay attıkca ram kullanımıda artıyor

• Fiyat politikası ve yazılım desteği düşündürüyo özellikle alt segment için. Kısacası olmamış.
  • Oğlum oyuncak telefon istiyordu. Aradıgımı buldum

• harbi çöp heryerden kısmışlar

• Çöp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android cihazlarda sistemde gözüken ram
    1gb = 750~800mb,
    768mb = ~600mb
    512mb= ~350mb
    Yani 768den aşağısı kurtarmaz.
    + bir telefonda kamera olmasa bile flaş olmalı el feneri için bknz 1100
    Bunlara dikkat edilse uygun fiyata çok satan bir telefon olabilirdi

• 512 wp bile yetmiyor
    Sovesim geldi batsın artık su marka kaynakları bosa harcıyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.