Şimdi Ara

GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj' (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
39
Favori
193.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel bir cihaz ve özelliklerine göre fiyat dengesi de çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tochi

güzel bir cihaz ve özelliklerine göre fiyat dengesi de çok iyi.

Bataryasi cok kotu hocam..elimde sarj aletinle dolastiktan sonra kac ram olsa n ise yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_ozen0707

quote:

Bataryasi cok kotu hocam..elimde sarj aletinle dolastiktan sonra kac ram olsa n ise yarar

bi bitmediniz. şunu bir öğrenin artık. telefonun batarya süresi sadece mah değeri ile ölçülmez. kullanılan ekran tipi, pil optimizasyonu çok önemlidir. elite ile 5 6 saat ekran süresi alıyorum ( internette dolaşarak, sosyal medya uygulamalarını kullanarak). G2de de yaklaşık bu civarda ekran süresi alınıyor. yani telefonun batarya süresi gayet iyi. bilmeden araştırmadan telefon hakkında konuşmayı ne zaman bırakacaksınız. ana konumuzu takip et. pil ne kadar gidiyormuş. yeterli miymiş. öğren.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

quote:

bi bitmediniz. şunu bir öğrenin artık. telefonun batarya süresi sadece mah değeri ile ölçülmez. kullanılan ekran tipi, pil optimizasyonu çok önemlidir. elite ile 5 6 saat ekran süresi alıyorum ( internette dolaşarak, sosyal medya uygulamalarını kullanarak). G2de de yaklaşık bu civarda ekran süresi alınıyor. yani telefonun batarya süresi gayet iyi. bilmeden araştırmadan telefon hakkında konuşmayı ne zaman bırakacaksınız. ana konumuzu takip et. pil ne kadar gidiyormuş. yeterli miymiş. öğren.

elit;2500 mAh’lık bu batarya 270 saat bekleme süresi ve 12-14 saat arası konuşma süresi vaat ediyor. Ayırca 40 saat müzik çalma, 4.5 saat video izleme ve 5.5 saat webte gezinti saglıyor kendi teknik bilgleri..
    lg g2 test verileri;http://blog.gsmarena.com/lg-g2-kitkat-battery-test/

lg 25 konusma süresi 11.20 saat web gezisi ve 11.50 video izleme süresi veriyor bekleme süresi 900 saat bekleme süresi sunuyor.. bu da lg batarya verileri ayrıcahttp://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php

hocam bana verilerle gelin test sonuclrınla gelin elitin cok dezavantajı var batarya konusunda... lg ninde ısınma sorunu var bu aradaa... herkes bilsin istedim bataryada sınıfta kalmıs malesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 5 Haziran 2014; 12:42:46 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

quote:

elit;2500 mAh’lık bu batarya 270 saat bekleme süresi ve 12-14 saat arası konuşma süresi vaat ediyor. Ayırca 40 saat müzik çalma, 4.5 saat video izleme ve 5.5 saat webte gezinti saglıyor kendi teknik bilgleri..
    lg g2 test verileri;;http://blog.gsmarena.com/lg-g2-mini-battery-test/

lg 18 konusma süresi 11 saat web gezisi ve 10.23 video izleme süresi veriyor bekleme süresi 900 saat bekleme süresi sunuyor.. bu da lg batarya verileri ayrıcahttp://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php

hocam bana verilerle gelin test sonuclrınla gelin elitin cok dezavantajı var batarya konusunda... lg ninde ısınma sorunu var bu aradaa... herkes bilsin istedim bataryada sınıfta kalmıs malesef...

Gir G2 ve Elite konularına sonuçları kendi gözlerinle gör. G2 konusunun sıkı takipçisiyim. Kitkat sonrası batarya süresi daha da azaldı. onlar da beş altı saat ekran süresi alıyor biz de. Batarya sorunu bu telefonda varsa G2de de vardır.

yazılım kötü deseniz, servis kötü deseniz anlarım da batarya kötü demeniz biraz komik geliyor. Neyse siz inanmak istediğinize inanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• evet arkadaslara tavsiyem g2 alırsalar kitkat güncellemee yapmasınlar sarj azalıyor zaten linktede kit kat ve öncesi batarya süreleri avar cok da gerekli bir sey diil yeni sürüm ama arada gercekten fark cok hocam elitle... gercekten yazık bu cihaza bu kadar kucuk batarya koymaları diger özelliklerine lafım asla yok ... lg yide tavsiye etmiyorum cok ısınıyor zaten hoam hp pc ler gibi ilerde arıza yapma oranı cok fazla ısınmadan dolayı... bence xiaomi ve lenovonun 2014 sonu piyasaya girmesini bekleyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 5 Haziran 2014; 12:48:13 >
  • Hekese merhabalar.
    Burda bazı insanların yaklşımını ve bakış açsını anlamakta zorluk çekiyorum.
    Burda Mesut Çevik ve diğer DH de ki arkadaşar sizin için sadece bilgi vermek tanıtmak için yeri geliyor taa Londra ya gidiyor yeri geliyor test ürünü için firmalara saatlerce dil döküyor ve bu ürünü temin edip burda hem incelemesini videosunu hazırlıyo hemde bunun için satırlar dolusu yazılar yazıyor. Ki bu tüm markalar için yapılıyor. Bugün Elite incelenirken dünde diyelim Samsung inclenmişti, yarında LG ci olacak, HTC olacak vs vs.
    Siz izlersiniz hangsi sizin ihtyaçlarnızı karşılarsa onu alırsnız. Mesut Çevik in bunu incelemesi anlatması, size illa bunu alın diyor demek değil. Bir çok kişi Mesut Çevik'e suçlamalarda bulunmş Geral Mobile ın reklamını yapmakla itham etmiş adeta. Buna hayret ediyorum. Eğer sizin zekanızda bi sıkıntı yoksa işnize gelmezse almazsınız.
    Gelelim General Mobile'a. Discovery de ilk çıktığıda bir çok kişi (Ki bunlar marka takıntılı insanlar bellki, yada bilmeden atıp tutanlar) Discovey için neler demişti. Yok çöpmüş, yok parasına yazık edelermiş alanlar, yok destek olmazmış. Üstelikte Discovery nin 640 TL ye çıktığında S3 e 1800 TL verenlerdi bunlar. Ancak Discovery hem güncelleme deseği ile hem kalitesi ile hem performansı ile cevabını verdi ama ne ilgiç bu bile susturmadı bu arkadaşları. Neymiş şarj soketi bozukmuş. Olabilir. Arkadaşlar bu GM firması bildiğiniz gibi çok da büyük bir firma değil, başlarda böyle hatalar olabilir. Ki dev firmalar bile hatalı ürün çıkartıyor bazen. Ancak bunu telefi ediyorlar. Discoery nin ilk serisinin şarj soketine kafayı takan arkadaşlar interneten bir araştırsınşlar Mercedes kaç kez miliyonlarca aracını geri çağırdı. Toyota kaç kez en baba serilerinde ki araçlarında mühedislik hatası olduğundan geri topladı ama bu yıl yine ödül amasına engel oldu mu? Şimdi siz Mercedes küçük bir firma güven olmaz mı diyeceksiniz. Duyar gibiyim "Arkadaşlar Mercedes in C180 inde bilmem ne hatası varmış, eeeeee! Mercedes alınmaz kötü marka kaka öööö"
    Ve soruyorum size ilk seride ki Şarj soketi dışında bi hata bulan var mı? Arıza yapınca serviste sorun çkarmış, Samsung da yada HTC de serviste sizi sıfır telefonla kapıda mı bekliyorlar?
    Ben nerdeyse çıktığından beri Dscovery kullanıyorum ve daha hiç format atmadım ancak ne bi sıkşma ne bi donma yaşamadım çok şükür. Ve şarj soketi ile ilgilide ne ben ne çevremde Discovery aldırttığım akrabalarımdan da bi şikyet görmedim. Üstelik ben 650 TL verdiğim telefonda gayet rahat çalşırken 1800 TL erip S3 alanların rehber tuşuna basıp açılmasını beklerken çay alıp gelmesini görünce "Ohhhhh, iyi ki S3 almamışım" diyorum. (S3 kullananlar anlamıştır ne demek istedğimi)O yüzen bilip bilmeden eline daha Discovery almadan yorum yazan, kötülemeye çalışan arkadaşları insafa davet ediyorum. Bu arada değimeden geçemeyeceğim demin yazımda belirtiğim bir konu olan çevremdeki insanlara aldırmakla ilgilide bir şeyden bahstmek isterim. Yeğenim S3 almaya niyetlenirken Discovery i tavsiye etmiştim. Bana 2 yıl sonra garantisi bitince arıza yaparsa filan dediğinde. Ona "2 yıl garantisi var zaten, 2 yıl sona bozuldu diyelim o zaman 1200 TL daha kalıyor geriye 2 kez daha sıfırını alacak imkanın oluyor S3 almazsan demiştim. İlaveten 2-3 yıl sonra zaten bu telefonda yetmeyecek hiç arıza yapmasa biledeğiştireceksin demiştim.
    Bunu şunun için söylüyorum. Şimdi Elite içinde aynı şeyler söleniyor. Zaten burda o yazıları yazan CPU nun mhz lerin hsaplayan teknolojii sonuna kadar kulanan arkadaşlara 2 yıl sonra S5'ler G3 ler bile yetmeyecek. Sanırsın alan 10 yıl kullanacak. Zaten bir telefonu 5-10 yıl kullananlar performanasa zerre kadar bakmıyor. Alo deyip kapatıyorlar.
    Gelelim Elit'e evet Elite Discoery gibi benzerlerinden daha fazlasını üçte bir fiyata vermedi. Fiyat beklenenin üstünde 1.300 TL olarak çıktı. Ancak arkadaşlar 3GB RAM li br makineden bahsediyoruz. Haaa sizin paranız S5 e yetiyodur verin 2.200 TL yi alın. Ha bir kaç eksiği varmış, evet doğrudur. Bazı arkaşdalar yazmışlar "Yok niye işlmci xxx değil niye bilmem şu yok. " Arkadaşım işte o yüzden fiyatı 1.300 TL.
    Siz 13.000 TL lik bir araba aldınız diyelim. Gidip 22.000 TL lik araçla kıyaslıyormusunuz. Şunu diyor musunuz "Ben 13.000 lik bir araç aldım ama bunun 22.000 liğinde kilima var bunda niye yok, elektrikli ayna niye yok."
    İşte onlar olmadığı için 13.000 TL.
    Adam kalkıyo 1.300 TL lik Elit i, 2.200 TL lik S5 ile kıyaslıyo. LG G2 ie kıyaslamaya gelince 2 cihazında teknik bilgileri ortada size hangisi hitap ediyorsa onu alırsınız. Siz arkaaki tuşlar çok güzel der G2 alırsınız RAM miş CPU hızıymış umrunuzda olmaz. Bir diğeride 3GB RAM, 16 MP Kamera der bana lazım olan performans der, LG imiş büyük marka imiş umrunda olmaz.Sakın KALİTE, MALİTE, O FİYATA GENERAL MOBILE ALINMAZ VS. VS demeyin yazının başında Discovery ile ilgili kısmda zaten General Mobile ın kendisini ispatladığından bahsetiştim. General Mobile ile ilgii kalite açısından kafamda en ufak bir soru işreti yok kimseninde olmasın. Sizin o çok övdüğünüz markalar arıza yapmıyor mu? Servislerde bekleyen S3 yada HTC yokmu hiç? Bir Samsung da arıza çıkartma ihtimali ne kadar varsa GM dede o kadar. Bunu kendisi uzun zamandır bizzat kullanan ve yakın çevrsinde de birçk kişide bu markdan olan biri olarak söylüyorum.
    Haaaa, sizin bozulmayacağına, arıza yapmaycaına garanti verdiğiniz bir marka varsa o zaman ayrı. Yada arıza yaptı daha servisten girer girmez hemen sıfırını elinze verecek bi servisi olan bi marka varsa bilemem. Eğer bana kutusunun üzerinde özelliklerinin yanında "Bak kardeşim bu cihaz en az 5 yıl bozulmaz, arıza yapmaz, donma, kasma yapmaz. Size Samsung (veya LG neyse işte)garantisi veriyoruz" yazan bir ürün getirirseniz o zaman size hak veririm.

Fiyat konusuna da gelince bir kaç kelime etmek isterim. Evet baştada bahsettiğim gibi Elite, Discovery de olduğu gibi muadillerinin üçte bir fiyatına gelmedi. Hatta ilk başlarda 1.100-1.200 civarı olacak dendi olmadı buraya kadar tamam da. Sormak istiyorum böyle dendi diye yada vakti zamanında Discovery de 1/3 fiyat verdi diye Elite tede böyle olmak ZORUNDA mı?

-Vay efendim niye bu fiyatmış.
    -Discovery gibi neden değilmiş.
    -Tanıtımında 1.100 civarı olabilir denmişde neden 1.300 olmuş.

Diyelim maliyeti bu anca bu fiyata verebiliyo yada adam Discovery ile tanıtımını yaptı, kalitesini performansını gösterdi şimdi diğerleri ile benzer fiyyata satmak ve daha fazla kar yapmak istiyo. Olamaz mı? Adam tanıtımını yapmış kalitesini göstermiş hala ucuz satmak ötekilerden ezikmiş gibi fiyat belirlemeye mecbur mu?
    Arkadaşlar işine gelen alır, işine gelmeyen gider G2 mi alıyo S4 mü alır. Kardeşim ürünün performansını beğenmeye gelince beğeniyon G2 de S4 de bile olmadığını kabul ediyon, kalitesini kabul ediyon (Ki biraz ucuz olsa hemen alacaksınız belli) ama fiyata gelince General Mobile'ı kalitesizleştirip ucuza gelmesini istiyorsunuz. Anlamak mümkün değil.
    Bide arkadaşlar nedense herkes GM nin fiyatına sataşıyo kimse ya kardeşim S4 de ilk çıktığında 2.000 TL idi şimdi 1.400 lerde vakti zamanında ilk alanları iyi mıncıklamışlar madem değeri buydu zamanında niye o kadar fiyat biçtiniz diyen yok. Peki soruyorum bugün S5 2.200 TL den satılıyo S4 den ne fazlası var o 800 TL fazlasını hak etmek için. Şimdi Samsung çok mu müşteri sevgisi ile dolu ki kalkmış Gm nin fiyatını yerden yere vuruyorsunuz. Ne var S5 te S4 te olmayan(Ufak Tefek farkları saymıyorum) Parmak izi okuyucumu. Ha bide 2.5 GHZ lik işlemcimi ama bunun için 2.200 TL fiyat biçiyo. Elite benzer işlemciye 1.300 TL diyo. Arada yaklaşık 1000 TL fark var. Yani iyi bir telefon daha alacak kadar uygun. Siz hala Elite pahallı, fiyatı politikası hatalı, kazıkçı, kendi ayağına kurşun sıktı mı diyorsunuz.
    Bende size Ohaaaaa diyorum. Şimdi soruyorum hadi S5 le kıyaslamayalım arada 900 Tl fark var, burda ki muhalif arkadaşların savunduğu G2 ile kıyaslayalım yaklaşık fiyat olduğu için. Abicim teknik olarak daha üstün olmasına rağmen hala G2 den daha ucuz. Ha G2 konfügürasyonuna inersek yani 2GB RAM Elite Lite var. Üstelik 400 Tl altında. Fiyat desende G2 den daha iyi Performans desende siz hala neyi kıyaslıyorsunuz. Kalite mi defalarca bahsettim Kalite de bi sıkıntı olacağını sanmıyorum. Diyelim ki aynı gün siz g2 aldınız bende Elite sizin G2 nin Elite den daha evvel bozulmayacağının bi garantisi mi var, yada bir süre sonra arıza yapmayacağının. Eee YOOOOOk o zaman neyin davasını sürüyorsunuz.

Bakın ben ne General Mobile sevdalısıyım, ne çalışanıyım, ne satıcısıyım ne bi çıkarım nede kârım var. Sadece bir Discovery kullanıcısıyım. Beni kızdıran ve bu kadar uzun yazdıran şey, bizim milletin şu kendi bişeyi istediğinde onu olması gereken bişeymiş gibi hak saymasına. Teknolojiyi tüketmekten başka bişey yapmayan zerre kadar bi üretkenliği olmadığı halde üretene karşı bu kadar bilgisiz ve pervasızca konuşan ahkam kesenine deli oluyorum. Adam 1.100 den ön sipariş yapıp para toplayıp arkasından fiyatı 1.300 mü yapmış yada piayasaya 1.100 den reklam verip mağzada 1.300 mü istemiş. Daha çıkmadan üretim aşamasında iken nihayi fiyat olmamak kaydı ile şu aralıkta olabilir demiş. Samsung Note3 ü çıkartırken size mi soruyor fiyatı bu olsun mu diye. Veya LG G3 çıkacağı zaman sizemi danışıyo veya şu fiyatta olacak diye. Adam yurtdışında piyasaya sürdüğünde oradaki fiyata göre Tr fiyatı ön görülüyor sadece bu. Kaldı ki Londra da piayasaya sunarkende Londra lılara sormuyo. Fiyatınızı belirler pazar araştırmanızı yapar rakiplerinizi inceler tartar bi fiyat belirlersiniz. Satar satmaz o artık müşteriye kalmış. Müşteri olarak siz alıp almamakla ancak karar sahibisinizdir. Adama ürününü şu fiyattan sat deme hakkınızda yok yetkinizde. O fiyata daha uygununu ve daha iyisi varsa onu alrırsınız. Ancak yok efendim LG G2 1.500 ken Elite neden 1.300TL diyemezsiniz. General Mobile 1.600 de diyebilir Elite için. "Kardeşim benim telefonlarım LG dende daha iyi Samsung dan da. Benim telefonum daha kaliteli. Onlar benim gerimde" de diyebilir. Bi engel var mı? Niye yarı fiyatı olmak zorunda?
    O yüzden oturuğunuz yerden, yada sizin paranız anca o kadar çıkıyo diye veya babanız 1.000 TL den yukarıya izin vermiyo diye yada kredi kartınızın limiti o kadar diye size göre şekillendirmeye çalışmayın herşeyi. Ki burda sözüm o gruba elbette parasal sıkıntısı olmayan kişilerde vardır ancak sizin beklentiniz bir firmaya şekil vermez. Adam üretmiş elbette o kişilerde pazarı fiyatı, rakipleri hesaplamışlardır. Siz oturduğunuz yerden fiyat belirlerken merak etmeyin işin içindekiler fazlasıyla yapmışlardır o hesabı. Asıl siz S5 2.200 TL neden diye sorun Samsunga.
    Haaaaa 1.000 TL ye mi istiyonuz Elite Lite alın. 2GB RAM. S4 le aynı. Hem herşeyi iste 3 GB ram en iyi işlemci hemde 1.000 TL altı olsun de. Akıl mantık alıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliselale -- 5 Haziran 2014; 17:29:54 >

• Hocam okdar sey yazmissinda su batarya konusunda htc samsung general sony nokia hepsi bu ortak soruna çözüm bulmadi.. Onun icin 2014 sonu lenovo ve xiaominin pazara gormesini bekliyoruz ki kesin gircekler resmi aciklamalari var .. 3000 mpa 4000 mpa cihazlar var bu firmalarda ve en son teknolojide hizli cihazlar var.. Lenovo :vibe pro, vibe z (yurtdisinda 330 dolar) ve xiaomi: mi 3 , redmi note .. Artik kapatilazimin firsatci firmalarin 2milyara tel satmasini istemiyoruz adam gibi batarya yapsinlar yukarda saydim cihazlar 3000 mpa uzeri gayet hizli cihazlar ve fiyatlari uygun. arkadaslar.. 2014 un sonunu bekleyin bana cok dua etceksiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ozen0707 -- 5 Haziran 2014; 14:57:53 >
  • murat_ozen0707 M kullanıcısına yanıt
    Üstad. Evet seninde bahsettiğin gibi konu batarya olunca burda Samsung' uda, LG side, HTC side General Mobile ıda aynı noktada. Batarya konusunda ufak tefek uygulamasal şeylerin dışında firmaların yapabileceği pek bir şey yok gibi şuan. Akıllı telefon, IPS Ekran, Bilmem ne hızlarda işlemci bi o kadar ram isteyince avuç kadar telefondan bataryadan taviz vermek gerekiyor. Ancak Lenova, xiaomi de telefon çıkartsa hatta GP yada Varta telefonda üretse pek fark olacağını zanetmiyorum. Şuanki teknoloji neye el veriyorsa tüm firmalar onu kullanıyor zaten. Bildiğiniz gibi Samsung aynı zamanda pil, batarya üretimide yapıyor ancak sonuçlar ortada.
    Düşün, Laptopda ki ekranı ve yüksek çözünürlüğü Telefona koyacaksın 4 çekirdek 2.5GHz işlemci koyacaksın diğer özellikleri saymıyorum iyi dayanıyor bataryalar. Valla ben bu sorunu bi Powerbank alarak çözdüm şuaralar. Zaten sürekli bi omuz çantam olduğu için 9.000mah lık bir powerbank aldım. Bir iki sene daha böyle idare edicez sanırım. Pil kapasitelerinde çok ekstrem bi yenilikden önce hızlı şarjla çözülecek sanırım bu sorun. Bildiğiniz gibi 15-20 sn ye full şarj yapma teknolojileri geliştirildi. Büyük ihtimalle bir süre öyle gider. İncecik yapısına rağmen 4-5 gün gidecek pil teknolojisi gelişene kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliselale -- 5 Haziran 2014; 15:36:06 >

• abuzerakel A kullanıcısına yanıt
    Ekran kilidi kaydırma olmadığında c etkisiz oluyor

• ful6630 F kullanıcısına yanıt
    Saol hocam. Yalnız ayarlardan kaydırmayı aktif hale getiremiyorum. Nasıl aktifleştiricem?
  • Beyler bisey söylicem, bazı arkadaşlar telefonu yerden yere vuruyor yok kalitesizmiş yok kronik sorunları varmış yok şarjı 1 gunu çıkarmıyormuş felan diye. Zamanında discovery için de aynı şeyi yaptılar. GM elite sahibi arkadaşlar telefondan memnun musunuz yoksa gerçekten bazı arkadaşların söylediği kalitesiz bir telefon mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Suprémacy

Beyler bisey söylicem, bazı arkadaşlar telefonu yerden yere vuruyor yok kalitesizmiş yok kronik sorunları varmış yok şarjı 1 gunu çıkarmıyormuş felan diye. Zamanında discovery için de aynı şeyi yaptılar. GM elite sahibi arkadaşlar telefondan memnun musunuz yoksa gerçekten bazı arkadaşların söylediği kalitesiz bir telefon mu ?

Ben 1 aydır kullanıyorum gayet memnumum. 5.5 inç ekran alışık olmadığım için biraz zorluk çektim. Bataryası beklediğimden çok daha iyi çıktı. Normal kullanımda sabah şarjdan çekip akşam yatarken baktığımda %30'un altında görmedim henüz. Onun dışında ufak tefek yazılım hataları var, 4.4 geldiğinde düzelir diye umuyorum. İyiki de almışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuzerakel

quote:

Beyler bisey söylicem, bazı arkadaşlar telefonu yerden yere vuruyor yok kalitesizmiş yok kronik sorunları varmış yok şarjı 1 gunu çıkarmıyormuş felan diye. Zamanında discovery için de aynı şeyi yaptılar. GM elite sahibi arkadaşlar telefondan memnun musunuz yoksa gerçekten bazı arkadaşların söylediği kalitesiz bir telefon mu ?

Ben 1 aydır kullanıyorum gayet memnumum. 5.5 inç ekran alışık olmadığım için biraz zorluk çektim. Bataryası beklediğimden çok daha iyi çıktı. Normal kullanımda sabah şarjdan çekip akşam yatarken baktığımda %30'un altında görmedim henüz. Onun dışında ufak tefek yazılım hataları var, 4.4 geldiğinde düzelir diye umuyorum. İyiki de almışım.

Şarjı çok iyiymiş ya akşam yatarken %30 ları görüyorsan gerçekten çok iyi. Bir de bir şey soracam telefonda bildirim ledi var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suprémacy -- 8 Haziran 2014; 15:04:53 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abuzerakel

quote:

Şarjı çok iyiymiş ya akşam yatarken %30 ları görüyorsan gerçekten çok iyi. Bir de bir şey soracam telefonda bildirim ledi var mi ?

evet var, kendin ayarlayabiliyosun. Şarj olurken yansın mı, batarya zayıfken yansın mı, bildirim gelince yansın mı gibi

• Millet telefonu alıyorum , telpa da umrumda değil tüketici hakemini ararım sorun olursa istediğimi alırım telpa dan neyse 16 gb si varmı elitenin birde şu an çok satılmamasının sebebi 1-2 ay sonra fiyat artacakmış satıcılar onu bekliyorlarmış doğrumu varmı öyle bir şey?
  • quote:

Lg2 de asiriisinmasorunu var kronik.. İzun vadede hp laptoplar gibi sisteme mutlaka zarar verecektirr.. Elit batarayayi 3000 yapsa imis super olurmus 2500 ciddianlamda cok az batarya konusunda... Xiaomi ve lenovo 2014 soni turkiye pazarina gircek bence biraz daha bekleyin arkadaslar iki markada hem saglam hem uygun fiyatlari var

Isının uzun vade de sisteme zarar verecegi zaman dilimi sizce nedir

• güncelleme beklemekte ve sevimsiz arayüzünden sıkılınmış satılık gmd elite 32gb siyah. 1100TL
    G3 alacagım.
    özelden ulaşın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukrugzdm

quote:

Lg2 de asiriisinmasorunu var kronik.. İzun vadede hp laptoplar gibi sisteme mutlaka zarar verecektirr.. Elit batarayayi 3000 yapsa imis super olurmus 2500 ciddianlamda cok az batarya konusunda... Xiaomi ve lenovo 2014 soni turkiye pazarina gircek bence biraz daha bekleyin arkadaslar iki markada hem saglam hem uygun fiyatlari var

Suresoni bilmemde isinma zamanla vidalarin gevsemesine. Ve plaatik aksamina zarar veriyor hp pavilyonlqrdada isinma problemi vardi kasaya zarar.veriyordu .. İsinma performansinida etkiliyor zamnla cihaz agirlasi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sukrugzdm

quote:

Suresoni bilmemde isinma zamanla vidalarin gevsemesine. Ve plaatik aksamina zarar veriyor hp pavilyonlqrdada isinma problemi vardi kasaya zarar.veriyordu .. İsinma performansinida etkiliyor zamnla cihaz agirlasi

Sormamın nedeni yaklaşık 3 senedir hp pavillion laptop kullanıyorum aldığımdan beride ısınıyor meret ama hala daha maşallah diyelim tık yok alette, kaldı ki her gun en az 6-7 saat açık kalıyor ve crysis, cod vs oyunda oynadım ve oynamaya devam ediyorum muhtemelen seneyede degistiririm, yani isinmanin kisa vadede cok sorun cikartacagini sanmiyorum tecrubelerime gore, e tabi isinmasada iyi olur

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.