Şimdi Ara

GM Discovery Elite Hakkında Her Şey 'Özel Röportaj' (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
39
Favori
193.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önceki telefonum note 1 di. bu telefonu taşımak note 1 i taşımaktan daha kolay. 3 gündür kullanıyorum, telefon resmen uçuyor. görüntü kalitesi harika... yalnız ekran jelatinini yapıştırırken fark ettiğim bir durum var; ışıklı menü tuşlarının sol kısmını kuvvetli bastırdığımda bazı parçalar çok iyi monte edilememiş gibi bir ses çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recooz -- 1 Nisan 2014; 15:48:21 >
  • Bugun elite modeli ile bir sorunu daha tespit ettim. Biri ile telefonda gorusurken gelen ikinci aramada kendi kendi kendine sesi disariya veriyor ses kayboluyor degisik bir hale geliyor bunuda dikkate almanizi tavsiye ederim bu sorunu 2. Kez yasiyorum ilkinde onemsememistim ama ciddi bir soruna benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_aLoNe_06

Telefon guzel ama cook eksigi var bana gore hiz olarak harika ama sarj hizli tuketiyor gunde iki yada uckez sarj ediyorum ama google.play hatali acmiyor browserlerde video skintisi var iki yada uc video izledikten sonra browser donuyor tema yok degistirilmiyor kendi marketi calismiyor kisa yollari istedigin gibi ayarlayamiyorsun. Aslinda ayarliyorsun ama geri eski haline donuyor acil adam akilli guncellemeye ihtiyaci var

Telefonu kullandığını düşünmüyorum 3 saat sırf oyun süresi var gpsle mi yürüyorsun?
  • arkadaşlar bugün discovery elite yi aldım şuanda gayet güzel oyunları yükledim sorun yok hızı gayet güzel kamera daha daoğrusu kameralar çok iyii gayet nett şarj süresini ilerleyen zamanlarda görecem inşallah oda günü çıkarırsaa dört dörtlük telefon diye biliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

Orijinalden alıntı: By_aLoNe_06

Telefon guzel ama cook eksigi var bana gore hiz olarak harika ama sarj hizli tuketiyor gunde iki yada uckez sarj ediyorum ama google.play hatali acmiyor browserlerde video skintisi var iki yada uc video izledikten sonra browser donuyor tema yok degistirilmiyor kendi marketi calismiyor kisa yollari istedigin gibi ayarlayamiyorsun. Aslinda ayarliyorsun ama geri eski haline donuyor acil adam akilli guncellemeye ihtiyaci var

Telefonu kullandığını düşünmüyorum 3 saat sırf oyun süresi var gpsle mi yürüyorsun?

Süs diye elimde tasiyorum ne sacma konusyorsun arkadasim sen ya kullandigim mali banami. Sorguluyorsun daha sarjdan cikartir cikartmaz 10 dakika sonra %98e dusuyor sarj nette illaki cabuk biter ama okadarda degil ankaradaysan gel yanima telefonda oyun oynatim sana 3 saat gidiyormu gitmiyormu birlikte bakalim. Teldeki eksikleri sorunlari gormuyorsun sanirim calismayan uygulamalari bi yaz buraya telefonda gorusme yaparken cagrin bekletme.modunda olsun ikinci bir arama yap konusma ne hale geliyor bi bak trl kotu degil kesinlikle sadece eksigi ve hatasi cook. Bunu belirtiyorum sen istedigin kadar sarj iyi de bu telefonjn sarji bu model icin hic iyi degil sarjini kac satte dolduruyorsun? Note 3 kac saatte doluyor bi arastir bence bide bunu arastir kucuk bir not daha bu telefonun sarj aleti inanilmaz derecede cok isiniyor bunuda bir kontrol et. İllaki buna para veriyoruz cok birsey degil destek istiyoruz.

• Beyaz'ı 1299 TL;http://www.vatanbilgisayar.com/general-mobile-discovery-elite-white-32gb.html
    Siyah'ı 1953 TL;http://www.vatanbilgisayar.com/discovery-elite-black-32gb.html

Şaka gibi. Bu telefon her yerde rengarenk çıkarken GM Türkiye'ye sadece klasik siyah & beyaz modelleri getiriyor.

• telefonun telpadan-bayiye satış fiyatı şuan 1180 lira.

soran varmış telefonu fakat alan cok yok dediler.

telefonu satanda 100 lira farkla g2 yönleniyormuş. ikisini eline alıp bakıyor sonra da g2 alıyor dedi

kısacası telefon patladı hayırlı olsun
  • arkadaşlar dün yazmıştım aldım diye yarın şarjın görürüm demiştim saat 22 00 itibariiile bitti ama günü kurtardı oyunumuda oynadım internetede girdim birde yeni olunca bayakı kurcaladımm arkadaşlar hayrankaldı şuan için bir sorun yok ALLAH a şükür bence bu özellikte bu fiyata telefon çok iyii
    öyle veya böyle ben aldımm cenabALLAH güle güle kullanmayı nasip eder inşallah
  • Arkadaşlar görüntülü görüşme nasıl yapılacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTsubasaOhzora

telefonun telpadan-bayiye satış fiyatı şuan 1180 lira.

telefonu satanda 100 lira farkla g2 yönleniyormuş. ikisini eline alıp bakıyor sonra da g2 alıyor dedi

Baba ne teşhis yaptin ya helal olsun bitirdin GM 1 satirda GM kilit vurmuş haberin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hazin44

quote:

Baba ne teşhis yaptin ya helal olsun bitirdin GM 1 satirda GM kilit vurmuş haberin olsun.

Bence doğru bir yazı bu telefon için psikolojik sinir 999tl yada 1099tl idi yazik ettiler gerçi yeni amiral modeller hep 2bin bandının üstünde biraz zaman geçtikten sonra herşey netlesecek

• quote:

Orijinalden alıntı: aci_42

arkadaşlar dün yazmıştım aldım diye yarın şarjın görürüm demiştim saat 22 00 itibariiile bitti ama günü kurtardı oyunumuda oynadım internetede girdim birde yeni olunca bayakı kurcaladımm arkadaşlar hayrankaldı şuan için bir sorun yok ALLAH a şükür bence bu özellikte bu fiyata telefon çok iyii
    öyle veya böyle ben aldımm cenabALLAH güle güle kullanmayı nasip eder inşallah

Arkadaş nasıl bi patlamaysa bu telefonu ümraniyede hiç biyerde bulamadım. her girdiğim yer abi geldiği gibi bitti diyor.
  • quote:

sen, bayi arkadasim var telefon mayista cikacak diyen arkadas degil miydin yoksa baska biriyle mi karistiriyorum

• Ben bu telefonu şehrimde bir çok telefoncuda gördüm. Ilk defa şehrime bir telefon bu kadar hızlı geldi. Telefoncu general mobile iyi tuttu bizde hemen getirdik dedi. Fiyatı 1.300tl ( bana çok geldi ama mutlaka ilerde düşer yada 2.el sağlam bulursak alırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

Orijinalden alıntı: hazin44

quote:

Bence doğru bir yazı bu telefon için psikolojik sinir 999tl yada 1099tl idi yazik ettiler gerçi yeni amiral modeller hep 2bin bandının üstünde biraz zaman geçtikten sonra herşey netlesecek

Bir telefona bence 1500 TL ustu para vermek gereksiz ve delilik ve herşeyden önce yazik günah ,neticede onların yaptigini buda yapiyor biraz arastirma ile 1200 hatta 1150 bile alirsiniz.ben HTC çok seven biriyim ama bu saatten sonra 2000 TL ustu bi para veripte almammm

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

sen, bayi arkadasim var telefon mayista cikacak diyen arkadas degil miydin yoksa baska biriyle mi karistiriyorum

kimle karıştırıyorsun bilemiyorum.

fakat benim dediğim şekilde oldu durum. o zamanda dedim nisan ortasında cıkacak en geç mayıs başında heryerde olacak diye.

yönetici pozisyonunda arkadaşım var ondan duydugumu direkt yazdım

hatta linkini atayım kardeş. postu 12 marta yazmışım bak.

http://forum.donanimhaber.com/m_87215413/mpage_64/tm.htm

• bilgiyi aldığın arkadaşa bidaha sorarmısın lite versiyonuyla d2 ne zaman çıkacakmış :)
  • Arkadaşlar elite little çıkmış sanırım 999 Tl ye Telpanın kendi sitesinde gözüküyor.

http://www.telpa.com/GeneralMobile/Cep-Telefonu/Discovery%20Elite%202GB
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dinamith

Arkadaşlar elite little çıkmış sanırım 999 Tl ye Telpanın kendi sitesinde gözüküyor.

http://www.telpa.com/GeneralMobile/Cep-Telefonu/Discovery%20Elite%202GB

1 haftadir sitede ama cikmadi
    Anlasilan yaza kadar bekletecekler elite satilsin diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • caglar_sss kullanıcısına yanıt
    Hmm yani yeni birşey değil?
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.