Şimdi Ara

piranha zen mi gm discovery mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gmd tabi ki.

• Kağıt üzerinde Piranha Zen daha üstün. Seçim senin.
  • zen şu anki özellikleriyle discovery e 10 basar ....eğer telefon piyasasını inceliyorsanız discovery 1 in 2014 itibariyle bittiğini görürsünüz . onun devri 2013 tü . eğer GM yeni bir model çıkarmazsa işi zor ....

Önerebileceğim ve kendimde takip ettim Discoveryden daha iyi 3 model var ....

Piranha Zen - Dark Evo x5 - EVOBT RS6
  • Piranha ne yav git Discovery al

• quote:

Orijinalden alıntı: Z.Y.R.A

Piranha ne yav git Discovery al

alsın discovery i 2 gün sonra ahh keşke almayaydım . Adamlar ne tel yapmış kamerası iyi işlemcisi iyi gpu su iyi neden ben bunu aldım desin değil mi .
    çok zekisin...
  • Şu anda ikisi de alınmaz bence.Biraz beklemekte fayda var.
  • Discovery kullananlar çok olumlu ve olumsuz yanlarını biliyorsun en azından ama Zen'in kullanıcısı pek yok yinede seçim senin

• şu önümüzdeki bi kaç gün kritik .
    taksit olayından dolayı belki telefonlarda bir ucuzlama olabilir . ayrıca amerika merkez bankası açıklama falan yapacak . bu tarz gelişmeler piyasayı etkileyebilir ....
  • Bence beklemekte fayda var hem daha yeni modeller gelecek hemde yeni bir telefon olduğu için kötü tarafı olup olmadığını bilmiyoruz,bekleyip göreceğiz...
  • Tabiki Piranha Zen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • discovery

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyranoix -- 18 Şubat 2014; 21:06:22 >
  • garmen G kullanıcısına yanıt
    GMD 2 bence biraz sabret bekle bende öyle yapıyorum
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resatt -- 8 Haziran 2014; 13:27:38 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PiranhaZen61 -- 20 Mayıs 2014; 20:07:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.