Şimdi Ara

Assassin's Creed 5 Serinin Sonu Olmayacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Assassin's Creed senaryo yazarı Darby McDevitt, Assassin's Creed evreninde anlatılacak sayısız tarihi hikayenin olduğunu belirtti.  Söz konusu, bahsi geçen açık dünya oynanışına sahip macera oyunu olduğunda Ubisoft'un tarihi ince eleyip sık dokuduğunu, farklı zaman dilimlerinde geçecek yapımlarla insanların ilgisini çekmeye devam edeceğini dile getirdi.

Her ne kadar zaman zaman farklı bir yola sapsa da Desmond'un hikayesinin ta başından belirlendiği ancak bu karakterin hikayeden çıkmasının Assassin's Creed serisinin sonu olmayacağını belitti:

"Desmond üçlemesinin sonu biraz farklı bitti ancak başından beri böyle bir final aklımızda vardı. 2 yıl önce senaryoyu farklı yöne taşımaya karar verdik. Black Flag oyun yönetmeni Ashraf Ismail, Assassin's Creed'in bir sonu olduğunu dile getirdiğinde bazı yanlış anlaşılmalar oldu. Evet, senaryonun bu köşesinde bir final var ama tarih önümüzde açık ve biz tıpkı Doctor Who'da olduğu gibi işlemek istiyoruz bunu oyuna. Assassin's Creed'i sonlandırmak istemediğimiz pek çok farklı olasılığa giden hikayeler ve sonlar olacak."

Desmond karakteri olmasa, hikaye bu cephede sonlansa dahi bir başka suikastçı, bir başka hikaye ve evrenle birlikte Assassin's Creed markası daha uzun süre oyun dünyasında yer edecek.

• Çok şaşırdım.Günün bombası oldu benim için.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar 2 den sonra ilk kez bir AC oyununu yani Black Flag i cok begendiysedem artik hikayenin tadi kacti diye dusunuyorum.Sirf isim satiyor diye firmalrin canim oyunlari getirdikleri nokta gercekden icler acisi.Baska bir ornek Resident Evil

• Kesinlikle ama kesinlikle hiçbir ac oyunu,ac2 nin tadını vermedi,blackflag çok başarılıydı lakin oyunun konsepti çok değişmişti.

• oyunun yapımcıları bile spoiler vermiş :D eğer ac 3 oynamamış bir insan gelip bunu okusa çok ilginç olurdu :D

• Aynen tadı kaçtı...ac3 e kadar ki olan oyunları çok güzeldi..Hata yokmuydu elbette vardı ama şu an seriyi berbat ettiler.Ac3 neydi öle ya komedi resmen
  • bence güzel her oyunda daha çok gelişme oluyor oyuncuların bu türü sevmesi diğer firmalarıda hareketlendirecek diye düşünüyorum
  • james bond serisi gibi olacak herhalde bu oyun nesilden nesile aktarılan kültür gibi tabi mundar etmezlerse

• star treke kadar yolu var. assassins creed scooty version. assassins creed sith light

• hikaye kısmında çok ciddi bir açılıma ihtiyaç var, yada ezio gibi bütünleşeceğimiz bir karakter lazım bu ikisinden birini ( ya da ikisini birden ) yapmadığı sürece eski tadına ulaşması bence zor görünüyor

• düzenli olarak oynadığım tek oyun bu koleksyonunu kurdum bence harika bir haber tabi hikaye uzak doğu veya antik Mısırda olsa süper olur

• Neden bitirsin senede 10 milyon satan oyunu. Sonra millet CoD'a sataşıyor.
  • bu güzelim serininde cırkını çıkardılar. black flag bir fiyasko oldu benim için, suikast oyunundan çok korsan savaş oyunu olmuş ki ateşli silahlarda ortaya çıkmış. O kılıcın o hidden blade in ne önemi kaldıki nerede kaldı o suikastcılık?

Suikast dediğinde Ezio gelir hidden blade gelir, tapınaklar,şövalyeler gelir. 5. oyun ne olacakki 1. dünya savaşına katılırız artık

• Ezio'dan sonra çıkan hiç bir oyunu bana o eski tadı gizemi yenilikçiliği vermiyor.Yeni oyun büyük ihtimalle Mısır'da geçecek

• şu güzelim serinin de içine etiniz allah belanızı versin! insnada biraz akıl olur ubisoft hayatın para senin...

• splinter cell e kadar yolu var :)

• Black Flag belki başlı başına bir oyun olarak piyasaya sürülse çok daha fazla beğeni kazanırdı , kaldı ki oyun müthiş olmuş ancak Assassin's Creed serisinin bir parçası olarak bakınca tuhaf geliyor karakterler suikastten belirli hedefleri öldürmekten ziyade toplu katliam makineleri gibi...

Bence gizlenmenin önemi daha fazla olmalı oyunun oynanış yapısı keza buna yatkın olmalı , oyundaki gizlenme durumu sadece çalılardan ibaret , eğilmeyi oyuncu kendi bile ayarlayamıyor görevlerde belirlenmiş gizlenme noktaları dışında karakter gizlenemiyor...

Dövüş sistemi üstünde durulmalı 30 tane askerde olsa rahatlıkla öldürebiliyoruz zaten bu yapı yüzünden gizlenmek saçma geliyor , oyunun yapısı ve oynanışı bizi gizlenmeye itmeli ...

Örneğin ; bize git şu hedefi öldür diyor ve etrafına 20 tane asker koyuyor , gizlenerek giderken fark ediliyoruz ancak fark edilsek bile o 20 askere perişan edebiliyoruz , madem böyle bir yapı var gizlemenin manası ne ?

• dıdım dım dıdım dım
  • Tabi bitmez bu isimden daha çok para çıkar. Yeni nesil çok berbat. Önceden yapımcılar efsane oyun yapmak için yarışırlardı. Şimdi oyuncuları daha fazla sömürmek için yarışıyorlar. Birkaç yapımcı dışında (CDproject,Bethesda, vs...) oyuncu düşünen fazla firma kalmadı.
    Keşke şu EA,Ubisoft,Activision gibi şirketler batsada daha orjinal fikirli para için değil oyun yapmak için çalışan yapımcıların önü açılsa ....

• Tüm görevler birbirinin aynısı :D ama yinede satıyor adamlarda yapıoyr

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.