Şimdi Ara

Yeni Nesilde Satılan Oyunların %35'i EA'dan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Yeni nesil konsolların çıkışına FIFA 14, Madden NFL 25, Battlefield 4 ve Need for Speed: Rivals gibi oyunlarla destek veren Electronic Arts, bunun karşılığını almış görünüyor. EA, finansal yılının üçüncü çeyrek raporlarını açıkladı. Bunun sonucunda gayet olumlu sonuçlar ortaya çıktı.

Yapılan açıklamalara göre Avrupa ve Amerika üzerinde yapılan yeni nesil oyun satışlarının %35'i, Electronic Arts oyunlarına ait. Bu başarılı sonuç doğrultusunda firma, finansal raporlarında 808 milyon dolarlık net geliri ortaya koyuyor. Electronic Arts'ın dijital satış gelirlerinin de yükselişe devam ettiği belirtiliyor.

• Gerçekten EA ' nin oyunlarını beğeniyorum adamlar yapıyor helal olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 29 Ocak 2014; 0:49:19 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 4 gibi bir çöpu bana kakaladilar ya ona yaniyorum.
  • Çıkan 8-9 oyun çıktı yarısı ea'den böyle olması normal

• Adamlar işini biliyor.
  • bende oyunları tam yapmadan buglu, sorunlu, hatalı ve sayamadığım ilginç şeylerle birlikte piyasaya başka oyun çıkmadan sürsem yeni nesil pazarını bende hızlıca ele geçirirdim

• Çünkü çıkış oyunu olsun diye bitmemiş oyunları aceleyle piyasaya sürdüler.

• bf4 fifa yetmiştir
  • Rockstar'ın ne kadar başarılı bir firma olduğu burdan anlaşılıyor. Sadece bir oyunla ve iki platformda çıkarak, 3 günde 1.000.000.000$ gelir elde ettiler.

• Fifa 2014'ü beğenmeyen yoktur heralde tabi PS2 de oynamamışsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikomer

Rockstar'ın ne kadar başarılı bir firma olduğu burdan anlaşılıyor. Sadece bir oyunla ve iki platformda çıkarak, 3 günde 1.000.000.000$ gelir elde ettiler.

Rockstar'ın elde ettiği satış geliri,burda bahsedilense net gelir yani vergiler ve diğer tüm işletme giderleri düşüldükten sonraki kar.EA gibi piyasayı yiyen bir firmanın satış geliri çok daha fazladır.

• gelecek sene göreceğiz bu %35 i :D ortada oynanacak bi fifa cod battle4 killzone var.. şuan için killzone da çok beğenilmemesine rağmen iyi satmıştır, normal yani..

• Bunlar Golden Poo'yu almasını engellemeyecek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.