Şimdi Ara

Sound Blaster EVO serisi oyuncu kulaklıkları video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
3.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuncular için en önemli donanımlardan biri de hiç şüphe yok ki kulaklıklar. Sound Blaster'ın EVO serisi kulaklıkları hem PlayStation 4 desteği hem de NFC ve Bluetooth teknolojilleri üzerinden akıllı cihazlarla ile kullanılabilmesiyle hem oyun hem de diğer kullanım senaryoları için dikkat çekmeyi başarıyorlar. EVO, EVO ZX ve EVO ZXR olmak üzere serisinin iddialı tüm modelleri inceleme masamızda.

• Evo serisini merak etmiştim,mükemmel oldu bu video

• 3.25 - 3.30 arasında görüntü gidiyor mesut bey düzeltmeninzde fayda var.

• 360 euro fiyati merak ettim ebay den baktim

• Mesut Abi Çevre Bileşenlerin Nedir Söylermisin ?

Fare - Ped - Klavye - Kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrock61 -- 28 Ocak 2014; 23:35:59 >
  • mesut abi kilo mu vermiş?

• Creative'in hiç birşeysini almam. Hadi türkiyedeki satıcılar alayında berbat satış sonrası hizmetler ancak en azından direk firmalarla irtibat kurarak sorunu çözebiliyorsunuz (logitech, corsair gibi)creative türkiyedekilerden de berbat bana bozulan ürün için yenisi al diyecek kadar pişkinler.

• beyler yani bu zx modelini aldığımızda ses kartı almasak bile ses kartı kalitesinde ses mi alıyoruz?

• Creative YAZILIM konusunda hayatımda gördüğüm en berbat firmadır...
    Hala 200 lira verdiğim X-fi titanium ses kartımı win7 üzerinde adam gibi kullanamıyorum. Çakma yazılımlarla çalışıyor şuanda...

ZXR 300 tl civarında olursa alınabilecek bir kulaklık. Umarım 500 tl fiyat çekmezler...
    Görünüm hoş dışarıda dahi takılabilir.

Yalnız söylediğim gibi YAZILIM konusunda 0 destek alacağınızı belirtmekte fayda var.

• f/p birşey arayan arkadaşlar plantronics gamecom 780'e baksın derim. 50 euro ve 7.1 dolby surround'a sahip.

• Tactic 3D Sigm alacağım umarım ne dersiniz iyi midir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Speed-Step oyuncu kulaklığı ile müzik kulaklığı arasındaki fatk nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 TL ile tek tarafı çalışan mikrofonlu kulaklığım var. Mutluyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: malicalik13

Tactic 3D Sigm alacağım umarım ne dersiniz iyi midir?

ben alpha ile sigma arasında kalmış yanlış bir karar vererek alpha modelini aldım.pişman oldum.
    nedenine gelince alpha serisi kulaklık çapı 25mm. olduğundan kulağımı tam sarıyor ve belli bir süre sonra rahatsız ediyor.
    ancak sigma 30mm. olduğundan rahatsızlık vermiyor ayrıca bas ları daha kuvvetli.
    bunun haricinde ses konusunda oldukça memnunum.fiyatına göre bence çok iyi kulaklıklar.
    sigma serisi kesinlikle iyi bir tercih olur.
    ayrıca içinden çıkan usb ses kartı ile kullanmanız sesleri daha kaliteli olarak almanızı sağlayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYIN KARANLIK YÜZÜ -- 29 Ocak 2014; 0:07:02 >
  • abi desire 601 incelemesi mi yaptınız?

• Genemi alman otomobili benzetmesi :D

• Sırayla 275-450-600 tl türkiye fiyatları.

Edit:Evo Kablosuz(Bluetooth'lu):360 tl
    Evo Usb(Kablolu):275 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAFİMARANGA -- 1 Şubat 2014; 5:39:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYIN KARANLIK YÜZÜ

quote:

Orijinalden alıntı: malicalik13

Tactic 3D Sigm alacağım umarım ne dersiniz iyi midir?

ben alpha ile sigma arasında kalmış yanlış bir karar vererek alpha modelini aldım.pişman oldum.
    nedenine gelince alpha serisi kulaklık çapı 25mm. olduğundan kulağımı tam sarıyor ve belli bir süre sonra rahatsız ediyor.
    ancak sigma 30mm. olduğundan rahatsızlık vermiyor ayrıca bas ları daha kuvvetli.
    bunun haricinde ses konusunda oldukça memnunum.fiyatına göre bence çok iyi kulaklıklar.
    sigma serisi kesinlikle iyi bir tercih olur.
    ayrıca içinden çıkan usb ses kartı ile kullanmanız sesleri daha kaliteli olarak almanızı sağlayacaktır.

Teşekkürler umarım şu çelik altyapı Alpha gibi kırılmasına neden olmaz
    Kulaklıkları öyle kırılan çok insan var newegg.com'da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kalamalka*

abi desire 601 incelemesi mi yaptınız?

Şu konuların altına alakasız incelemelerin yorumunu yapmaktan vazgeçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

Creative YAZILIM konusunda hayatımda gördüğüm en berbat firmadır...
    Hala 200 lira verdiğim X-fi titanium ses kartımı win7 üzerinde adam gibi kullanamıyorum. Çakma yazılımlarla çalışıyor şuanda...

ZXR 300 tl civarında olursa alınabilecek bir kulaklık. Umarım 500 tl fiyat çekmezler...
    Görünüm hoş dışarıda dahi takılabilir.

Yalnız söylediğim gibi YAZILIM konusunda 0 destek alacağınızı belirtmekte fayda var.

O fiyata ZXR bulursan çok rica ediyorum bir tanede bana da sipariş verirmisin?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.