Şimdi Ara

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI) (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.509
Cevap
0
Favori
134.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: viper srt 10

e zaten yüklü
    prog ekle kaldırda var

Oyunu kaldır tekrar kur o zaman...
  • ya benim msn i profilden alıp atsanıza banaya çok sıkıntı çekiyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

quote:

e zaten yüklü
    prog ekle kaldırda var

Oyunu kaldır tekrar kur o zaman...

o zmn geçtiğim bölümler gider
  • crosshair berbat yaa kocaman arkadaş adamları vurmak zorlaşıyo bunun yokmu çaresi..?
    ateş edince bi de daha da acılıyo hadi o normal de ateş etmeden ki halide artı işaretinin aralarında metre var sanki.. tek atan silahtaki crosshair güzel makinalınınki berbatttt
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAK.S.S.

o kadar ilerledim bi öldüm en baştan tekrara başladım,save yapmıyormu bu oyun.

save yok.Ölene kadar yapılmış görevleri yapılmış kabul ediyor oyun sistemi,sen öldükten sonra paraşütle atlayıp kaldığın yerden devam ediyorsun.
  • quote:

e zaten yüklü
    prog ekle kaldırda var

bende eski sürümü vardı çalıştırmıyodu.sonra kendi sitesinden güncelini indirdim çalıştı..
    http://www.ageia.com/drivers/drivers.html
  • arkadaşlar belki yazılmıştır ama benim söylediğin sistem oyunu sizce oynatır mı yoksa boş almayayım.
    512 ram
    amd sempron 2800 işlemci
    ati radeon 9550 ekran kartı

ne dersiniz ?
    teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

arkadaşlar belki yazılmıştır ama benim söylediğin sistem oyunu sizce oynatır mı yoksa boş almayayım.
    512 ram
    amd sempron 2800 işlemci

ne dersiniz ?
    teşekkürler

hıc sanmıyorum dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: wildlove

quote:

o kadar ilerledim bi öldüm en baştan tekrara başladım,save yapmıyormu bu oyun.

save yok.Ölene kadar yapılmış görevleri yapılmış kabul ediyor oyun sistemi,sen öldükten sonra paraşütle atlayıp kaldığın yerden devam ediyorsun.

saol kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: rikimaru
    quote:

e zaten yüklü
    prog ekle kaldırda var

bende eski sürümü vardı çalıştırmıyodu.sonra kendi sitesinden güncelini indirdim çalıştı..

Arkadaşlar şimdi oyunla birlikte kurulan versiyon eskimi diyorsunuz. Acaba oyunu sildikten sonra (veya kurduktan sonra) sistemden AGEIA denilen bu yazılımı kaldırıp, verilen siteden güncel versiyonu kursak bize bir getirisi götürüsü olurmu, en doğrusu napmalı?...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

arkadaşlar belki yazılmıştır ama benim söylediğin sistem oyunu sizce oynatır mı yoksa boş almayayım.
    512 ram
    amd sempron 2800 işlemci

ne dersiniz ?
    teşekkürler

hayır, oyunu açamazsın...bende de aynı sistem vardı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ravenholm

quote:

Orjinalden alıntı: rikimaru
    quote:

e zaten yüklü
    prog ekle kaldırda var

Arkadaşlar şimdi oyunla birlikte kurulan versiyon eskimi diyorsunuz. Acaba oyunu sildikten sonra (veya kurduktan sonra) sistemden AGEIA denilen bu yazılımı kaldırıp, verilen siteden güncel versiyonu kursak bize bir getirisi götürüsü olurmu, en doğrusu napmalı?...

sonuçta sadece 35 mb lık bi dosya.dene bence..
  • yazı bu message medal of honor airborne requires physx to be installed in order to run properly.See the read me file for instructions on how to insttal physx
  • quote:

yazı bu message medal of honor airborne requires physx to be installed in order to run properly.See the read me file for instructions on how to insttal physx

işte aynı hatayı bendede veriyodu.sonrahttp://www.ageia.com/drivers/drivers.html burdan güncel sürümü indirdim,oyun açıldı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: necox

quote:

Orjinalden alıntı: kawanosh

burayı nasıl gecıcem

Bende burda takıldım yaa son görev tankı havaya uçurmak ama bazukayı bulamıyorum biri yardımcı olursa sevinirm?

bu bölüm son bölümmü bazukacilar fln var köprüde sniper ım yoq garand var sniper bulabilirmiyim bi yerden
  • oyunun başında sordu ayarları ama ben degiştirmek istiyorum nasıl yapıcam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pilavyer -- 20 Ocak 2008; 15:43:09 >
  • quote:

oyunun başında sordu ayarları ama ben degiştirmek istiyorum nasıl yapıcam?
  • masa üstünden oyunu açıyorum ekranda medal of honor yazıyo ilerleme yok nedeni ne olabilir
  • ya bi bölümde springfield sniperın ucuna bomba takıldı sonraki bölümlerde olmuyo yardım
  • arkadaşLar bu oyunu kurmak istiyorum iLk önce reset atıo yüklerLen.. herneyse onu haLLettim daha sonrasında ise
    Cd/Dvd die bi hata verio daha yükLemeden instaiL diyorum direk bu çıkıo napmam gerekio yardım edermisiniz..?
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.