- x
Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI)
2507 Cevap118918 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     33 34 35 36 37 [39] 41 42      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

268 Mesaj
23 Aralık 2007; 16:18:28 

arkadaşlar oyunu kurdum fakat masaüstündeki simgesini tıkladığımda d3dx9_31.dll bulunamadı diye bi hata veriyor. pc mde directx var ekran kartı driverimda yüklü acaba neden olabilir?

Çok Konuşanı Az Dinlemeli.

485 Mesaj
23 Aralık 2007; 23:12:09 

ya arkadaslar burdan nasıl kurtulurum bı yardımmm ..hala oynayamadımmmm bennnnn :((((((((

0

Ekteki dosya (1)

"AeÇ" "Fb"

485 Mesaj
24 Aralık 2007; 0:41:49 

binary dosyasının ıcıne crackleyın...sorun cozulur.... tesekkurler ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jordan24 -- 24 Aralık 2007; 0:41:53 >

"AeÇ" "Fb"

557 Mesaj
24 Aralık 2007; 9:17:27 

Süper bir oyun...Pc versiyonumu .. yoksa ps versiyonu mu..?

122 Mesaj
25 Aralık 2007; 14:13:47 

quote:

Orjinalden alıntı: jordan24

ya arkadaslar burdan nasıl kurtulurum bı yardımmm ..hala oynayamadımmmm bennnnn :((((((((

0

crack yapcan arkadasım..ama bence hıc ugrasma oyunu oynucagın zamana yazık..ben yenı bıtırdım beklentımden cok cok uzaklarda oyun.grafıkler guzel fakat ses cok kotu ambıans yok hele adamların kendılerını feda edercesıne onune atlamaları tam rezalet ve ayrıca da oyun cok kısa..oynucaksan ya hard da oyna ya da moh europian assault oyna daha guzel..

Core2 Duo E6750, 3.00 GHz (OC) - Gigabyte P35 DS3L - PALIT GTS 450 Sonic - Kingston HyperX 4GB 800MHz DDR2 - Benq E2420HD Monitör

514 Mesaj
28 Aralık 2007; 2:10:42 

burayı nasıl gecıcem

0

0

0

Ekteki dosya (3)

Asus M2NPV-MX-AMD ATHLON X2 6000 -750gb SEAGATE Hdd-Vga/ SAPIRE 4870 -Philips 190G6FB-4 gb 800/ddr2 ram-OCZ StealthXstream 600W - creative x-fi xtreme gamer

72 Mesaj
28 Aralık 2007; 3:58:10 

quote:

Orjinalden alıntı: kawanosh

burayı nasıl gecıcem

0

0

0

Bende burda takıldım yaa son görev tankı havaya uçurmak ama bazukayı bulamıyorum biri yardımcı olursa sevinirm?

514 Mesaj
28 Aralık 2007; 16:30:53 

necox dostum ben cozdum nasıl oldugunu tankı bazuka ıle patlatmıycaz el bombası gıbı bıse var cok guclu 3 atısta patlatıyo onlardan fırlat sonra bı tank daha gelıyo onada aynısını yap gecıyosun hadı rasgele

edit:bosuna bazuka arama yanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kawanosh -- 28 Aralık 2007; 16:31:48 >

Asus M2NPV-MX-AMD ATHLON X2 6000 -750gb SEAGATE Hdd-Vga/ SAPIRE 4870 -Philips 190G6FB-4 gb 800/ddr2 ram-OCZ StealthXstream 600W - creative x-fi xtreme gamer

72 Mesaj
28 Aralık 2007; 18:49:20 

quote:

Orjinalden alıntı: kawanosh

necox dostum ben cozdum nasıl oldugunu tankı bazuka ıle patlatmıycaz el bombası gıbı bıse var cok guclu 3 atısta patlatıyo onlardan fırlat sonra bı tank daha gelıyo onada aynısını yap gecıyosun hadı rasgele

edit:bosuna bazuka arama yanı

sağol arkadaşım deniyelim bakalım : )

195 Mesaj
2 Ocak 2008; 14:37:02 

arkadaşlar selamlar. oyunu yeni aldım gayet güzel bir oyun. fakat şu hile kodlarını nasıl yapacağız?nereye gireceğiz?enableconsole falan fişman diyor bütün siteler ama açıklama yok.nereye kısayol oluşturacağız.bizzat bu hileleri yapan arkadaşlar lütfen yardım edin. şimdiden teşekkür ederim

925 Mesaj
2 Ocak 2008; 14:52:02 

ya ben tanklı bi bölümde takıldım bi binaya girdim nazileri öldürdüm sonra binanın üstüne çıktım teleskop gibi bişe var napıcam bi anlatırsanız sevinirim ayrıca diğer adamları takip et derseniz adamlar yoq hepsi öldü

17197 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
vinsenty
2 Ocak 2008; 15:03:56 

quote:

Orjinalden alıntı: penkala

abi bu ne ya
daha oyunu oynamadan, oyunun gözümde bittigi andır
umarım bu hataları giderecek bir yama vs. yayınlanır

zuahau bu ne ya

195 Mesaj
2 Ocak 2008; 15:42:22 

quote:

Orjinalden alıntı: Zookerman

arkadaşlar selamlar. oyunu yeni aldım gayet güzel bir oyun. fakat şu hile kodlarını nasıl yapacağız?nereye gireceğiz?enableconsole falan fişman diyor bütün siteler ama açıklama yok.nereye kısayol oluşturacağız.bizzat bu hileleri yapan arkadaşlar lütfen yardım edin. şimdiden teşekkür ederim

arkadaşlar bi yardım. pls.
valla yardım eden arkadaşa "the godfather" oyun cdsini yollicam.söz.orjinal değil 10 milyon para verdim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zookerman -- 2 Ocak 2008; 15:43:31 >

2265 Mesaj
2 Ocak 2008; 16:05:40 

quote:

arkadaşlar bi yardım. pls.
valla yardım eden arkadaşa "the godfather" oyun cdsini yollicam.söz.orjinal değil 10 milyon para verdim:)

Yaw bırak hileli işleri oyna gitsin,sen istersen oyunu bana hediye edebilirsin oynamadım bak

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

195 Mesaj
2 Ocak 2008; 16:10:52 

hile nasıl yapılır?onu söyleyen arkadaşa yollicam valla billa. isteyene the godfather isteyene ise nfscarbon yollicam.yeterki söyleyin. yapmasamda bu hileleri öğrenmek istiyorum.daha çok oyun var bendebilginize:::))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zookerman -- 2 Ocak 2008; 16:22:06 >

2007 Mesaj
2 Ocak 2008; 16:59:33 

ya oynamayın şu oyunu herifler aynı oyunları yapıp duruolar sizde oynayınca rant sağlıolar.berbat ötesi bi oyun bence hiç deymez.cod dan ne farkı var.bi paso paraşütle iniosn başka hiç bişi yok bence

925 Mesaj
2 Ocak 2008; 17:11:43 

arkadaşlar bi yardım

195 Mesaj
2 Ocak 2008; 17:59:44 

quote:

Orjinalden alıntı: kubillian

ya oynamayın şu oyunu herifler aynı oyunları yapıp duruolar sizde oynayınca rant sağlıolar.berbat ötesi bi oyun bence hiç deymez.cod dan ne farkı var.bi paso paraşütle iniosn başka hiç bişi yok bence

eywallahta arkadaşım ben oynamak istiyorum ve oynamakla kalmayıp hile nasıl yapılır onu da merak ediyorum cod den farkı var veya yok.ondan daha kötü yada daha güzel...bunlar tercih meselesi.değil mi?
ben ve birçok arkadaş bu oyunu oynuyor.rant sağlamışlar yada sağlamamışlar farketmez.ben bu oyunu oynarken "onlarda rant sağlıyo ama yaa o yüzden oynamayayım"diye düşünmüyorum. zevk alıyorum ve oynuyorum.

arkadaşlar hile nası yapılır beklemekteyim:)

925 Mesaj
2 Ocak 2008; 19:10:03 

219 Mesaj
2 Ocak 2008; 22:06:16 

quote:

Orjinalden alıntı: viper srt 10

Tankı patlatacaksın

333.Dönem Yedek Subay Adayı 12.04.2010

925 Mesaj
3 Ocak 2008; 13:21:59 

bende nasıl patlatçağımı soruyom zaten

195 Mesaj
3 Ocak 2008; 14:42:22 

arkadaşlar şu hile nasıl yapılıyo bi yardım yafff

195 Mesaj
3 Ocak 2008; 14:45:59 

quote:

bende nasıl patlatçağımı soruyom zaten

nasıl biliyo musun?
el bombası gibi bişey var,ama el bombasına benzemiyo. zaten gönderdiğin resimde sağ altta gözüküyo işte onu seçeceksin.sonra üst tarafta bi yere çık veya tankın biraz arkasından da gidebilirsin. ama üstten atarsan tankın üzerinde kalıyor o yüzden oradaki balkonlara falan çık.sonra o el bombasına benzer ama çok güçlü bombayı tanka salla. 3 tane tutturabilirsen patlıyor. zaten 10 tane var o bombadan. salla gitsin üstüne doğru.

925 Mesaj
3 Ocak 2008; 14:49:40 

zookerman arkadaşım o resimleri ben göndermedim ayrıca bende 10 küsür bomba yoq bi normal el bombası var bide nazilerin uzun saplı bombası var yani senin dediğinle benim oynadığım bölümün ilgisi yoq ama yinede sağol bi denerim belki olur

925 Mesaj
3 Ocak 2008; 14:52:01 

elimdede silah olarak bi springfield var bide thompson

195 Mesaj
3 Ocak 2008; 15:00:39 

sende o bölümde tıkanmadın mı?

5110 Mesaj
3 Ocak 2008; 15:04:42 

daha oynayacam ben oyunu ama jericho bitsn buna atlayacam hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Fenix -- 12 Ocak 2008; 16:08:26 >

"Hiç, bildikleri hiçtir, bilmek istedikleri hiç."
Çicek Rüzgarı kaosun içine düşüyor ve Çiçek Tanrısı haykırıyor.
Cennetimsi rüzgar kaosun içine düşüyor ve Cennetimsi Şeytan gülüyor.
Katen Kyoukotsu.

Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.

925 Mesaj
3 Ocak 2008; 15:23:14 

quote:

sende o bölümde tıkanmadın mı?

hyr

805 Mesaj
4 Ocak 2008; 0:29:50 

Valla daha yeni biten BioShock tan sonra şansını malesef Call of Duty 4 'e kaptıracak gibi. Daha önce bakmıştım ama yinede hiç kurasım oynayasım gelmiyor. Yazık etmişler Medal of Honor efsanesine. Grafiklerden başka bişey yok diyenler, CoD'i buna beş basar diyenler çok haklılarmış diyesim geliyor. Neyse yinede boş boş duracağına bir şans veririz ama CoD.4 den sonra :)

3954 Mesaj
4 Ocak 2008; 0:38:17 

quote:

Orjinalden alıntı: Joen.Tuerk

Arkadaslar oyunu az önce kurdum, ama bir sorun var. Oyunun basindaki video da ve ilk bastaki 3 parasüt olayinda fps "0" . Oyunu kare kare gösteriyor ve islemci yüzde 2-3 le calisiyor. Ama Oyunu alt-tab ile indirip masa üstüne döndügümde islemci yüzde yüz calisiyor ve tekrar oyuna döndügüm de o video coktan gecmis oluyor.

Acaba sorun nedir bi fikri olan var mi?

sistem
Amd Athlon64 3700+
8800gt
2gb 400mhz ram

Senin ekran kartında alt tab sorunu var galiba

GTS lerde olan sorun ile aynı gibi

2323 Mesaj
4 Ocak 2008; 1:11:20 

ya şu oyunu oynamak bi nasip olmadı..7 küsür gb oyun bi bitmedi gitti ya offfff

BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU:

UEFA & SUPER CUP

925 Mesaj
4 Ocak 2008; 18:15:58 

zookerman kaçıncı bölümdesin
bittiyse bilmem lazım ilk tank çıkan bölüm

195 Mesaj
4 Ocak 2008; 19:43:33 

benimkisi bitti baba. takıldığın yeri söyle elimden geldiğince yardımcı olayım.

ama arkadaşlar hala hile nası yapılır söylemediniz. hadi pls
quote:

zookerman kaçıncı bölümdesin
bittiyse bilmem lazım ilk tank çıkan bölüm

7583 Mesaj
4 Ocak 2008; 19:53:27 

quote:

Orjinalden alıntı: Ravenholm

Valla daha yeni biten BioShock tan sonra şansını malesef Call of Duty 4 'e kaptıracak gibi. Daha önce bakmıştım ama yinede hiç kurasım oynayasım gelmiyor. Yazık etmişler Medal of Honor efsanesine. Grafiklerden başka bişey yok diyenler, CoD'i buna beş basar diyenler çok haklılarmış diyesim geliyor. Neyse yinede boş boş duracağına bir şans veririz ama CoD.4 den sonra :)

o kadar da kötü değil yav oyun.Kol bacak uzama buglarıyla kısa oynanış süresi en büyük eksisi.Yoksa gayet sıcak çatışmalar var,grafikler de ortalamanın üzeri.Hele 4.bölümün başında uçaktan atlarkenki sahne çok gaz.Oyna yani,ama bi oturuşta bitiyor benden söylemesi.

i bless the rains down in africa..

165 Mesaj
5 Ocak 2008; 13:43:47 

bu oyunu vistada oynamak mümkünmü? ekran kartımı sorun olarak gösteriyor.. Call Of Duty4 çok rahat oynamama rağmen bunda problem yaratıyor.. son dönemde konuyla ilgilenen arkadaş varmı?

925 Mesaj
5 Ocak 2008; 14:50:15 

quote:

benimkisi bitti baba. takıldığın yeri söyle elimden geldiğince yardımcı olayım.

ama arkadaşlar hala hile nası yapılır söylemediniz. hadi pls

bak şimdi ilk bölümlerdeyim ben o bölümden önce yakıt tanklarını patllattım sonra ilk shotgun lı bölüm onu geçtikten sonra tank bi evin çevresinde geziyo sürekli onun yanındaki evdede bizim yeşil gaz var işte o bölüm ilk tanklı bölüm

7025 Mesaj
6 Ocak 2008; 21:51:37 

quote:

Orjinalden alıntı: wildlove

o kadar da kötü değil yav oyun.Kol bacak uzama buglarıyla kısa oynanış süresi en büyük eksisi.Yoksa gayet sıcak çatışmalar var,grafikler de ortalamanın üzeri.Hele 4.bölümün başında uçaktan atlarkenki sahne çok gaz.Oyna yani,ama bi oturuşta bitiyor benden söylemesi.

ben şimdi soracaktım oyunun süresini...bana çok kısa geldi...neredeyse bir hafta sonu gününde bitti...7gb oyun bu kadar kısa olur mu ya...Ama hoşuma gitti, zaten ikinci dünya savaşı oyunları hastası olarak konudan kazanıyor oyun...tabi bence bazı eksikleri var...mesela bu öldükten sonra habire paraşütle atlama olayı saçma olmuş...bir görevi bitirmek üzere iken öldüğünüzde oray unutup başka yere inebiliyorsunuz...bu her nekadar özgür oynanış sağlasada bazen hiçte iyi olmuyor...abartı şekilde düşman salmışlar piyasaya, habire geliyolar...ama yinede alıp oynanası bir oyun...

925 Mesaj
9 Ocak 2008; 13:18:19 

arkadaşlar ben bizim okuldakilerle multi yapçaz da hepimiz farklı yerlerde oturuyoz nası oynıycaz bi yardım edermisiniz

925 Mesaj
10 Ocak 2008; 13:04:16 

quote:

arkadaşlar ben bizim okuldakilerle multi yapçaz da hepimiz farklı yerlerde oturuyoz nası oynıycaz bi yardım edermisiniz

kimse bilmiyomu

925 Mesaj
10 Ocak 2008; 13:22:37 

oyunda multiplayer e girdim ismimi fln yazdım sonra herşeyi yazdıktan sonra bu yazıyı yazdı ingilizce olduğundan anlamadım lütfen çevribelicek birisi varsa söyler mi:
the specified account is already in use

965 Mesaj
10 Ocak 2008; 13:49:56 

Grafıkler guzel guzel oyun zaten

925 Mesaj
10 Ocak 2008; 14:21:10 

arkadaşlar ikinci yazdığım problemi geçtim bu sefer bözyle bişi yazıyor lütfen bakarmısınız install has an invalid or previously used cd key.Please re-install with a new key or contact customer support

bunu çevirebilecek biri varmı

7025 Mesaj
10 Ocak 2008; 23:18:38 

quote:

arkadaşlar ikinci yazdığım problemi geçtim bu sefer bözyle bişi yazıyor lütfen bakarmısınız install has an invalid or previously used cd key.Please re-install with a new key or contact customer support

bunu çevirebilecek biri varmı

daha önce kullanılmış veya geçersiz bir cd key. lütfen yeni bir key ile kurulum yapın ya da üretici ile irtibata geçin...

korsan oyun kulanıyorsan normal...

925 Mesaj
11 Ocak 2008; 18:24:10 

bi çözümü yoq mu bide takıldığım bölüm var nası resim koycaz söleyin öyle cevaplarsınız

7025 Mesaj
12 Ocak 2008; 15:39:40 

oyundan aldığın resmi aşağıdaki siteye yükleyip en alttaki linki buraya koyacaksın...

http://imageshack.us/

5110 Mesaj
12 Ocak 2008; 16:08:46 

quote:

Orjinalden alıntı: Marcus Fenix

daha oynayacam ben oyunu ama jericho bitsn buna atlayacam hemen

Oyunu kurup girmem ve çıkmam bir oldu hemen diyebilirim.

"Hiç, bildikleri hiçtir, bilmek istedikleri hiç."
Çicek Rüzgarı kaosun içine düşüyor ve Çiçek Tanrısı haykırıyor.
Cennetimsi rüzgar kaosun içine düşüyor ve Cennetimsi Şeytan gülüyor.
Katen Kyoukotsu.

Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.

568 Mesaj
12 Ocak 2008; 16:13:49 

arkadaşlar türkiyeden ilk defa bir orjinal oyun aldım.Medal of Honor Airborne 49.90YTL ye fakat oyunu kurarken en sonunda şöyle bir hata verip oyun yüklenmiyor.2 gündür uğraşıyorum.yardım lütfen

0

Ekteki dosya (1)

Suzuki Burgman 400 K7

925 Mesaj
12 Ocak 2008; 20:52:26 

quote:

Orjinalden alıntı: Rapator

daha önce kullanılmış veya geçersiz bir cd key. lütfen yeni bir key ile kurulum yapın ya da üretici ile irtibata geçin...

korsan oyun kulanıyorsan normal...

çeviri için teşekkür ederim bi çözümü yoq mu

7583 Mesaj
12 Ocak 2008; 20:56:07 

quote:

araya vermişsin,jericho'dan iyiydi bu oyun.Yazık olur bitir valla.Zaten bi oturuşta bitiyor.

i bless the rains down in africa..

2265 Mesaj
12 Ocak 2008; 21:19:57 

quote:

Oyun fena değil.Hızlı koşma çatılarda gezme fln çok güzel sonu biraz kötü o kadar neden böyle dedin anlamadım...

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

1483 Mesaj
12 Ocak 2008; 23:15:50 

oyunun ikonu c de UnrealEngine3\Binaries içindemi sizde de?

oyunu yeni yükledim daha oynamadım,yama çıkmıştır kesin,kaç tane çıktı,linlerini verebilirseniz sevinirim

2265 Mesaj
12 Ocak 2008; 23:22:45 

quote:

Orjinalden alıntı: MAK.S.S.

oyunun ikonu c de UnrealEngine3\Binaries içindemi sizde de?

oyunu yeni yükledim daha oynamadım,yama çıkmıştır kesin,kaç tane çıktı,linlerini verebilirseniz sevinirim

Bildiğim kadarıyla c'de olması lazım....

Burdan da patch'leri indirebilirsin:
http://www.ea.com/moh/a...community_downloads.jsp

5894 Mesaj
13 Ocak 2008; 0:38:38 

1.2 patch 1.4gb

Steam id: estremodesign
DeviantArt: estremodesign
GFWL ID: estremodesign
Steam DH Game Group
The Simpsons Türkiye

3715 Mesaj
13 Ocak 2008; 0:52:37 

quote:

Neden ya oyun o kadar kötü değilki biraz oynayıp ilerleseydin keşke..

BattleField 4 Battlelog : raisehell76

1483 Mesaj
13 Ocak 2008; 9:37:33 

o kadar ilerledim bi öldüm en baştan tekrara başladım,save yapmıyormu bu oyun.

1279 Mesaj
13 Ocak 2008; 11:40:12 

arkadaşlar benim sistem:2048mb ram,intel pentium 4 ghz işlemci,ge-force fx 6200 tc ekran kartım var crysisi low seviyede hiç kasmadan açıyo ama mohada oyuna girmeden hata veriyo yardım edebilirmisiniz=?

Strateji Oyunu Tutkunları

1804 Mesaj
13 Ocak 2008; 11:54:43 

quote:

Orjinalden alıntı: ehhiste

arkadaşlar benim sistem:2048mb ram,intel pentium 4 ghz işlemci,ge-force fx 6200 tc ekran kartım var crysisi low seviyede hiç kasmadan açıyo ama mohada oyuna girmeden hata veriyo yardım edebilirmisiniz=?

İlacı değiştir.

Since 19th of July , 2007

925 Mesaj
13 Ocak 2008; 16:38:27 

ya ben iki gün mü üç gün mü ne oynadım oyun daha açılmadı kayıtlı olduğu dosyaya girdim hata veriyo ageia physix le ilgili bişe dio anlamadım bu hatayla karşılaşan varsa yardım etsin lütfen

2265 Mesaj
13 Ocak 2008; 19:51:10