Şimdi Ara

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI) (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.508
Cevap
0
Favori
134.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: keskinbalta
    quote:

Orjinalden alıntı: yildize
    arkadaşlar çözünürlügü nerden ayarlayacagım

oyuna girmeden önceki pencereden
    oyuna tıkladığında çıkan ilk pencereden

Peki oyunun dediğiniz Setup'unda video ayarları altında "Decals" isimli bir ayar var, bu ne işe yarıyor bilginiz varmı? boşuna açık High ta olmasın sonra.. Siz ayarları naptınız?..
  • oyunu multiplayer oynamak için orginal oynmu olması gerekiyo acil cvp bekliyorum???
  • İlk defa Medal of Honor serisinden bir oyun oynadım. Medal of Honor Airborne tam bir hayal kırıklığı. Bu oyunu satın almaya, internetten indirmeye, oynamaya değmez.

Oyunda oynanabilirlik yok. Silahlar silah değil çatapat be! Vallahi çatapat gibi ses çıkarıyor. Çat! Çat! Çat! M1 ne dandik silah olmuş öyle yav... Ya Thompson! Puf, puf, puf! Otomatik silahın seriliği nerde? El bombası atıyorsun sanki sis bombası,... poofff diyor.

Ya askerler nasıl? Mal gibi. Sadece bağırıyorlar. Odaya giriyorsun. Armut gibi başka yere bakıyor. Elindeki Thompson'la ateş ediyorsun puf puf puf... İğrenç...

Oyunda atış özelliği, şarjör kapasitesi, madalya falan gibi terfiler verirken bir efekt yapmışlar. O güzeldi. Grafikler iyi ama bunlar oyunu kurtarmaya yetmiyor. Grafik her şey demek değil.

Bu oyundan önce Call of Duty 2 oynamıştım. Call of Duty'nin tırnağı olamaz.
  • benim soruma cvp???
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoubleDragon

İlk defa Medal of Honor serisinden bir oyun oynadım. Medal of Honor Airborne tam bir hayal kırıklığı. Bu oyunu satın almaya, internetten indirmeye, oynamaya değmez.

Oyunda oynanabilirlik yok. Silahlar silah değil çatapat be! Vallahi çatapat gibi ses çıkarıyor. Çat! Çat! Çat! M1 ne dandik silah olmuş öyle yav... Ya Thompson! Puf, puf, puf! Otomatik silahın seriliği nerde? El bombası atıyorsun sanki sis bombası,... poofff diyor.

Ya askerler nasıl? Mal gibi. Sadece bağırıyorlar. Odaya giriyorsun. Armut gibi başka yere bakıyor. Elindeki Thompson'la ateş ediyorsun puf puf puf... İğrenç...

Oyunda atış özelliği, şarjör kapasitesi, madalya falan gibi terfiler verirken bir efekt yapmışlar. O güzeldi. Grafikler iyi ama bunlar oyunu kurtarmaya yetmiyor. Grafik her şey demek değil.

Üstelik çok yüksek bir sistem gerektiriyor. p4 2800 - 1gb ram- 512 gf 7600gs ile oynayamıyorum ... Askıya aldım haliyle

• quote:

Orjinalden alıntı: msw
    Üstelik çok yüksek bir sistem gerektiriyor. p4 2800 - 1gb ram- 512 gf 7600gs ile oynayamıyorum ... Askıya aldım haliyle

Oyunun istediği minimum sistemden fazlasına sahipsin. Senin oynayabilmen lazım.
    Benim bilgisayar da seninkine yakın sayılır. Yüklemeler biraz sürüyor ama takılmadan oynayabiliyorum.
  • oline oynamak için orginal mi gerekiyo???
  • quote:

Orjinalden alıntı: metin5555

oline oynamak için orginal mi gerekiyo???

Belki de "orijinal" kelimesini "orginal" yazınca anlamıyorlardır. Online oynayan biri bu arkadaşa yardım etsin kaç kere sordu yav... Ben bilsem söylerim ama inan olsun bilmiyorum. Arkadaş sen kopya oyunla bir dene, baktın olmuyor demek ki orijinal gerekiyordur...
  • kopya oyunla girebilen varsa bi msj atsın???
  • Süper .
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoubleDragon

• call of duty nin tırnağı olamaz derken ne demek istiyosun yani medal of honor ilk serileri çok dandikti bu gerçek ama Airborne'a laf yok lütfen!!!
    cafe de oynadım Airborne'u sadece uçaktan atlamıştım o bölüm çok hoşuma gitti grafikler filan gayet hoştu gerçekten call of duty 4'ten bile daha iyi diyemicem çünkü oyunu bitirmedim oyun olsa bitiricemorjinalini alıcam en kısa zaman da online nasıl onada bakıcam bence Airborne ile Modern Warfare başa baş gidiyorlar
  • ya market garden bölümünü geçen varmı?
    tankı bi türlü patlatamadım...roket atar nerde?nasıl patlıycak bu tiger?
    bide kilise gibi şeyin köşesine bakan bir ev varya hani görevde "secure tower of nijegera(böyle bişeydi)" yazıyo o görevi nasıl yapcam...bütün adamları öldürdüm ama diğer evlerdeki gibi patlatılcak bişey bulmadım..bitiren biri yardımcı olurmu?
  • call of duty 4 bu oyunun kılı olamaz.buda benim yorumum.

gerçekten bir solukta bitt.call of duty 4 baydı ama yinede bitirdim
  • şimdi varsayalım oyunu internetten indirdik...ben öyle bişi yapmam ama varsayım korsana ban bann...indirirsek eğer 1.1 patchi çalıştırabilirmiyiz...?sorunsuz oynayabilirmiyi patchiyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smokin That Weed -- 18 Kasım 2007; 16:54:06 >
  • cod 4 warken bu oyuna hiç ama hiç gerek yok bence grafik olarak 0 bir oyun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: much@cho

şimdi varsayalım oyunu internetten indirdik...ben öyle bişi yapmam ama varsayım korsana ban bann...indirirsek eğer 1.1 patchi çalıştırabilirmiyiz...?sorunsuz oynayabilirmiyi patchiyle?

tekrarlıyorum...
  • MEDAL OF HONOR SERİSİ DÜNYA ÇAPINDA 31 MİLYON KOPYA SATTI
  • Medal of Honor Airborne is the most recent addition to the revered Medal of Honor™ series that has sold over 31 million copies worldwide to date

EA RESMİ WEB SİTESİ
    http://www.ea.com/article.jsp?id=mohaps31120
  • Değil 31 milyon isterse 500 milyon satsın bu oyun dandik. Bu serinin diğer oyunları nasıldır bilmiyorum. Bunu oynadım, bu çok dandik. Serinin diğer oyunları bundan kötüyse Medal of Honor serisine hiç bulaşmamak gerekir.
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.