Şimdi Ara

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI) (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.509
Cevap
0
Favori
134.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: killercreek

Nazi storm ne nasıl bişi ?

Elinde MG42 Olan Bir Adam Var Siyah Giyiniyor.
  • taramalı silah mı keleşe benziyen ?
  • quote:

taramalı silah mı keleşe benziyen ?

Galiba Post Kasmaya Çalışıyorsun ,Sonuçta WWII Oyunlarını Oynayan Herkes MG42 yi Bilir
    Oyunu Bitirdim

Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI)

• quote:

taramalı silah mı keleşe benziyen ?

Google'a MG 42 yaz, gör!
  • Yaa görsem bilirim de isim olarak bilmiyom
  •  Medal of Honor: Airborne (ÇIKTI)
    MG42

Bu arada oyunun 1.1 yaması çıkmış kuran varmı? Hatalar düzelmiştir inşallah..

Medal of Honor: Airborne 1.1 yaması yayımlandı

06.10.2007 10:44
    Kaynak:http://www.shacknews.com/

Electronic Arts'ın 2. Dünya Savaşı temalı FPS oyunu Medal of Honor: Airborne için beklenen yama yayımlandı. Birçok hatayı düzelten ve dedicated server desteğini getiren yamaya bu adresten ulaşabilirsiniz.

ADRES:http://largedownloads.ea.com/pub/patches/MOH/Medal_of_Honor_Airborne/moha_1_1_patch.zip

• Günaydın hocam yamayı çoktan kurduk bile:)
  • quote:

Nazi storm ne nasıl bişi ?

İşte şekil olarak aynen böyle ama en büyük fark MG42 kullanıyor...
  • manyak bişimiş
  • oyunun örjinali var elimde
    patch yükledik oyun açılmıyor artık
    süper
  • oyuna patch yükledim oyun hata veriyor açılmıyor zaten grafiklerde bende ii degildi kaldırmıyordu çok süper oldu yani tamamen koptum oyundan lanet olsun
  • kule görevinde üst katları bitirdikten sonra, asansörle bir alt kata indim sağa sola kırmızı el bombası atıp, makineli ile ortalığı tamamen temizledim, fakat aşağıda benim adamlar savaşırken ben bir alt kata inmeyi beceremedim, asansör 2 kat arasında çalışıyor. Alt katta neler oluyor diye bakarlen bir elit bana ateş etti, artistik olsun diye roket atayım dedirdim ama roket ..ıçımda patladı sanırım dar alanda olduğum için

orada geberdim, alt kata nasıl ineceğim bu akşam yeniden başlamayı göze alamıyorum yarın akşam devam edeceğim,

Teşekkürler,

• quote:

Orjinalden alıntı: rider30

MG42

Bu arada oyunun 1.1 yaması çıkmış kuran varmı? Hatalar düzelmiştir inşallah..

Medal of Honor: Airborne 1.1 yaması yayımlandı

06.10.2007 10:44
    Kaynak:http://www.shacknews.com/

Electronic Arts'ın 2. Dünya Savaşı temalı FPS oyunu Medal of Honor: Airborne için beklenen yama yayımlandı. Birçok hatayı düzelten ve dedicated server desteğini getiren yamaya bu adresten ulaşabilirsiniz.

ADRES:http://largedownloads.ea.com/pub/patches/MOH/Medal_of_Honor_Airborne/moha_1_1_patch.zip

Günaydın kardeş

Adamımızın elinde Mg42 nin ligth versiyonu var.Normal Mg42 olsaydı zaten o zaman derdim.

• Aslına biliyorum tabii, oraya gelene kadar bir önceki fabrika bölümü ile beraber yaklaşık 7-8 storm elit serdim, ama çıkış bulmak için biraz dolaşınca hafiften can sıkıntısı oldu, fantaziye kaçtım ben de :)

Oraya gelmeden önce bir aralıktan zemindeki 5-6 almanı roketle öldürünce oradan da ilham aldım diyebilirim muhuhuahaha :D
  • Ne oyun ama
  • Bir Ss de benden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 8 Ekim 2007; 23:44:50 >
  • Nesi farklı merak ettim..Yine alman öldürüyoruz bir tane özel görev yok hiç bir araç gereç kullanmıyoruz nesi farklı diğer WW2 oyunlarından..
    quote:

Ben çok beğendim moh'u accayip güzel yaa

Çok farklı bi oyun bu
  • Bir Kezde Alman Olup Amerikan Öldürsek .....İşte Ozaman Büyük Fark Olur
  • Evvett yaaa..Yada uçakla Pearl Harbour u bombalasak ne bilim japon olsak..

quote:

Orjinalden alıntı: * Deniz *

Bir Kezde Alman Olup Amerikan Öldürsek .....İşte Ozaman Büyük Fark Olur
  • Oyunu bende oynuyorum şimdi güzel ama denildiği gibi amerikalı olup alman öldürceğime japon olup amerikan öldürmeyi tercih ederim kahrolsun amerika emperyalizmi
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.