Şimdi Ara

SATILIK CANON PG510/CL511 Siyah Renkli Kartuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2.El kısmına actım ama yazıcıya ait bir bolum olmadıgı için ilan arada kaynayıp gitti.

okulumuzda karne basmak için aldıgım 2 adet CANON PG510/CL511 Multipack kartus satılıktır. İçeriği pg510 siyah, cl511 renkli kartustur. Tek paket halindedir. kutuları hiç acılmadı. yaklasık 2 ay once alındı ve serin yerde muhafaza edildi.

satma nedenim gecen yıl meb okullara karne basmak için odenek yollamıstı, her okul kendisi basıyordu. gecen yıl uygulandı sadece bu yıl yine med kendi matbuu sekilde karne yollayacagını soyledi.

yanında

1 er litreler halinde ocp 795 kırmızı, mavi, sarı mürekkep ( toplam 3 litre ) : 15 er liraya almıstım. aldıgım fiyata satacagım.

0,5 litre opc 69 siyah mürekkep de vardır. : 20 lira. yine aldıgım fiyata verecegim.

renkli + siyah kartuslar internette en ucuz 90 lira civarıdadır. satıs fiyatım: 60 lira / Adet. 2 adet vardır.

zaten aldıgım para oldugu gibi okula kalacak.

kargo alıcya aittir.

inceleme

http://www.vatanbilgisayar.com/Kartu%C5%9F/canon-pg510cl511-pg510cl511-multipack/productdetails.aspx?I_ID=62930

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mondschein66 -- 14 Şubat 2014; 19:58:34 >

• guncel
  • guncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.