Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.740
Cevap
70
Favori
368.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sis farı standart değil, hocamın dediği gündüz sürüş farıdır...
  • yorumlariniz icin tesekkurler oncelikle..
    aşağı tampon krom çıtanin orayi kastettim. Gunduz farida poloda o yere mi yerlestiriyorlar? oranin boş kalmasi goruntu uyumunu bozuyor gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunduz farlarini poloda sis farlari yerine mi koyuyorlar?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    ikisi de dediğiniz bölgede hocam...boş olmuyor bildiğim kadarıyla ama sis farı fonksiyonu olmuyor
  • boş olmasinda sonucta dolu olsun.
    Bir arkadasa polo alacakta comfortline alacak. 1.2 tsi dsg comfort+ cam tavan seklinde dusunuyor. Lounge modelini dedim. fiyat biraz artiyor dedi.Comfortaki ozellikler yetiyor zaten ona.Sadece park sensoru eksik oluyor. Siz nasil memnun musunuz lounge polonuzdan? Teslim suresi ne kadardi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cazador1453

Arkadaşlar 1.0 polo mavi renk alacağız. Zaten tek seçenek var donanım olarak. Yakıt tüketimi vb. bilgi istiyorum.

Oncelikle hayirlisi olsun. Ben 3 aydir kullaniyorum. Ipek mavi. Istanbul sehir ici yakit tuketimi normal kullanimda 4.7 - 5 arasi. Devirli kullanimlarda 6 civari.

• Arkadaslar merhaba. Gunduz farlari 1.0 lardada standartmi artik . Ben nisanda aldim ve gunduz fari mevcut degil. Eger bizim araclardada standart oldu ise uzulurum

• Arkadaşlar araçlara bir daha zam gelmiş
  • 15 Haziran 2015 2015 Model Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyat Listesi (*1-2-3)

Model (*4) Donanım Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (*1-2-3-8) Fiyat Detay
    Polo 1.0 75 PS Trendline 41.300 TL
    Polo 1.2 TSI BMT 90 PS Comfortline 48.000 TL
    Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG Comfortline 53.500 TL
    Polo 1.2 TSI BMT 90 PS Lounge 52.500 TL
    Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG Lounge 58.000 TL
    Polo 1.4 TDI 75 PS Trendline 55.100 TL
    Polo 1.4 TDI BMT 90 PS Comfortline 58.400 TL
    Polo 1.4 TDI BMT 90 PS DSG Comfortline 63.900 TL
    Polo 1.4 TDI 75 PS BlueMotion 57.300 TL
    Polo 1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG BlueGT 63.300
  • 5 gunde 2. Zam yuh artik

• 1 ay içinde model fark etmeden ortalama 3 lira daha fazla para çıkacak duruma geldi fiyatlar. Düşer mi bilinmez zaten yüksek
    gelen fiyatları iyice mantık dışına çıktı. Görünüşe göre beklemeye devam
  • Arabasinda mirorlink olupta kullanan varmi ? Cok kurcalamadimda servisle iletisime gecin diyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğuş otomatiğe bağlad sanırım. Her ay ortalam 1000 TL fiyat artışı... Temmuz 15'te 54.500 olur mu dersiniz Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG Comfortline ?
  • e-XPLoDeR kullanıcısına yanıt
    Bence temmuz 15 e bile kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smail_Ercan -- 15 Haziran 2015; 10:22:04 >
  • Selamlar,

composition media'da dönen iki tuş bulunuyor: ses açma ve ilerleme tuşları. yeni fark ettim bunların dışındaki siyah bilezik kısmı birisinde çatlamış, diğerinde komple kırılmış ve boşa dönüyor. durumu anlatabildim mi bilmiyorum ama ilk fırsatta resim koyarım.

benzer durum yaşayan var mı?
  • Ben artık sıfırdan vazgeçtim 2. ellere bakmaya başladım. Kafama göre bir fiyat ve model çıktığı anda sıfıra geçiş yapacağım. Herkese hayırlı olsun araçları.
  • onursumer kullanıcısına yanıt
    mirrorlink yok hocam araçlarımızda...
  • Sahibinden 'de gördüm, akıllının biri 3-5 tane lounge almış. Galerici sanırım, yalnız VW 'in liste fiyatından da pahalıya satıyor.
  • 1.2 TSİ manuel Polo kullanıcısıyım aracımı şubat ayında aldım şuanda 3600 Km'de.

Uzun sureli yakıt tüketimi 6lt de.

ancak yakıt aldıktan sorna ki yakıt tüketimim genellikle 5.6 lt civarında ve bu uzun süredir böyle devam ediyor. Hesaplamada bir yanlışlık olma ihtimali var mıdir?
  • sercanera S kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 500 km oldu hala 7-8 arasında dolaşıyorum. 7 nin altını hiç görmedim. Değerleriniz çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.