Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ellerinde 1.2 TSİ comfortline olan bayii bilen duyan var mi? Bir de düz vitesini en iyi ne kadara alabilirim? En çok yüzde 7 indirim alan olmuş galiba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anton | SS A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam kaça aldınız acaba?

• hocam sizin araç ne aşamada?sizinde mayıs 3.hafta gelenlerden değil mi?hatta şuan hatırlayamadım bir hocamın aracı daha 3.hafta gelenlerdendi..
    muhtemelen aynı gemide gelecek bizim araçlar.
    Ne zormuş beklemek..benim 16 gündür üretime planlandı diyor,sanırım en az 1 hafta daha böyle gösterecek.
  • Hocam aracinizi nasil takip ediorsunuz?

• hocam volkswagenim sayfasından üye olup takip edebiliyorsunuz:
    https://binekarac.vw.com.tr/Volkswagenim/Giris.aspx

yalnız sadece aşamaları söylüyor.
    mesela
    ''sipariş ürteiciye iletildi''
    ''sipariş üretime planlandı''
    gibi detaya girmeden bu şekilde bilgiler veriyor.
  • Siparisiniz uretime planlandi yazdi hocam ispanyada daha yeni mi uretilior demek bu?

• Hocam cok emin degilim ama sanirim uretim bandina girmek icin sirada bekliyor.hocalarim yazmisti buraya daha once uretim 24-48 saat suruyomus yalnizca.sonra limana sevk sonra gemiye yuklendi sonra st ile iletisime gecin diye isliyormus surec

• hocam benim de hala planlandı aşamasında. dediğiniz gibi 21.hafta. bekliyorum ben de heyecanla :D
    üretime planlandı demek üretim için sırada bekliyor demek :D
  • durmusic D kullanıcısına yanıt
    Ben de aracı alırken vw de axa kasko yaptırdım.830 tl tuttu.Araç benim üstüme ama genellikle eşim kullanacağı için birden fazla sürücü istedim.Zaten kaskonuz o şekilde dediler.Çok fazla bir maliyet olacağını zannetmiyorum yani.
  • Doğuş iptal etmedi. Bu bayide böyle dedi. Bu arada 24 yaşındayım ve ilk arabam o yüzden 600 civarı çıkmasını bekliyordum ki sigortam.nette aratınca o kadar çıkıyor.

Aracı (2015 1.2 tsi comfortline - beyaz - 1 haftada ispanyadan geldi) 43.9bine aldım. Sigorta 745 kasko 1360. Hem sigortayı hem kaskoyu vwde yaptırdım. Diğer firmalar da 1200 lira teklif veriyordu. Araç çok güzel, vites, direksiyon, pedallar iç kalitesi vs. gerçekten herkese tavsiye ederim. Belki sunroof ekletebilirdim ancak 3 bin lira daha verecek durumum yoktu.
  • Efe_09_34 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim, bende bilmiyordum sürpriz oldu bana da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uysall07

Hayırlı olsun hocam kaça aldınız acaba?

Metalik renk+Hız sabitleyici ile 45350 e aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anton | SS -- 16 Nisan 2015; 23:33:25 >
  • Anton | SS A kullanıcısına yanıt
    % kaç indirim almis oldunuz acaba. Hız sabitleyici konfor paketi mi yoksa adaptif hiz sabitleyici mi aldiniz

• uysall07 kullanıcısına yanıt
    Hocam hesaplamadım ama tahmini olarak liste fiyatından %6 e yakın bi indirim oldu, aynı bayiden 3. aracı aldığım için özel bi indirim yaptık dediler daha da inerler mi zorlamadım bende fiyatı fazla açıkçası. Hız sabitleyici adaptif olan değil normal sinyal koluna takılan klasik model.

Liste fiyatı+metalik renk+cc=46100+950+1000=48050 indirim miktarı 2700 civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anton | SS -- 17 Nisan 2015; 0:16:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anton | SS

Hocam hesaplamadım ama tahmini olarak liste fiyatından %6 e yakın bi indirim oldu, aynı bayiden 3. aracı aldığım için özel bi indirim yaptık dediler daha da inerler mi zorlamadım bende fiyatı fazla açıkçası. Hız sabitleyici adaptif olan değil normal sinyal koluna takılan klasik model.

Liste fiyatı+metalik renk+cc=46100+950+1000=48050 indirim miktarı 2700 civarı

Arkadaşlar benim aracım 2014 model ve 3 aylık olarak 2.el aldım, 55.500'e. (Opsiyon olarak Composition Media, Bluetooth var)
    Sizin sıfır fiyatlarınız çok daha düşük benim aldığım fiyata göre.
    Manuel - DSG farkı bu kadar yüksek mi gerçekten?
  • eğer araç imzanızdaki araç ise siz dizel almışsınız. arkadaşın aldığı 1.2 tsi manuel vites. dizel benzinli farkını düşünmemişsiniz. Vw sitesinde liste fiyatları var.
  • hocam aracın liste fiyatı 56200 comp mediaya da kabaca 1000 dersek aracın toplam değeri 57200 tabi başka ek yoksa. bence hata etmişsiniz çünkü bu aracı 0 alsaydınız bayi indirimiyle belki daha ucuza gelecekti. tek artınız beklememek olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@l-el

eğer araç imzanızdaki araç ise siz dizel almışsınız. arkadaşın aldığı 1.2 tsi manuel vites. dizel benzinli farkını düşünmemişsiniz. Vw sitesinde liste fiyatları var.

Evet imzamdaki araç. Yakıt ve vitesin bu kadar fiyat farkettirmesi anormal gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygtatli

hocam aracın liste fiyatı 56200 comp mediaya da kabaca 1000 dersek aracın toplam değeri 57200 tabi başka ek yoksa. bence hata etmişsiniz çünkü bu aracı 0 alsaydınız bayi indirimiyle belki daha ucuza gelecekti. tek artınız beklememek olmuş

VW'nin sitesine baktım da, 61.500 görünüyor fiyatı? 56 bine iner mi bayiler?

Yeni Polo 1.4 TDI BMT 90 PS DSG Comfortline 61.500 TL
  • hiç araştırdınız mı fiyat ne kadara geliyor ben şirinevlerde birkaç lastikçiyle görüşmeyi planlıyordum ayrıca lastik çapı büyümesi etkilermi tüketimi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.