Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam hayirli olsun.gunbatimi kirmizi aldiginiza gore her rengi var.opaklarda ayni renkler mevcutmu acaba.yani ben uranus gri istesem 55900 e gelecek demektir sizin araciniza bakarak.peki arac ne zaman gelecek?diger aracla ayni tarihte mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • durmusic D kullanıcısına yanıt
    hocam sen resmen bana almayın diyin demişsin :D benim bakış açım şöyle oldu: ben zaten gerekli olan tüm opsiyonları ekletmiştim, lounge ta bunlara ek olarak dış görünüş farkları vardı ve fiyatı daha uygundu. önceki siparişim 57k gibiyken lounge olan 56k da kaldı ve opsiyon arttı. 2.el kısmına gelirsek ben comfortline alıp bir sürü opsiyon ekleyenin loungetan dezavantajlı olacağını düşünüyorum. ayrıca karartılmış stoplar poloda standart değil opsiyon.
  • holden12 H kullanıcısına yanıt
    hocam çok sağolun. aynı sizde olduğu gibi st ile önce donanımları konuştuk, donanımların eksiği yok fazlası olduğunu anlayınca sipariş aşamasını konuşmaa başladık. st hiç ikiletmeden hemen değiştirelim dedi. ben de: eee geliş tarihi nasıl olacak dedim. değişmeyecek merak etmeyin dedi st. sanırım araçları önceden bayi sipariş etmiş. çünkü oluşturulan sipariş koduna baktığım zaman aracın üretime planlı olduğunu gördüm :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Dünyanın en şanslı tasarımcıları vw tasarımcılarıdır herhalde.

Adamların işi o kadar az ki.

vw yi severim ama kahkaha attım
    e haksız da değil tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0ffi

quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Dünyanın en şanslı tasarımcıları vw tasarımcılarıdır herhalde.

Adamların işi o kadar az ki.

vw yi severim ama kahkaha attım
    e haksız da değil tabi.

hocam evet ben de görmüştüm ve tebessüm ettim. lakin bu msjı çıkarıp buraya atmanızı anlamadım?
  • durmusic D kullanıcısına yanıt
    Bence Haklısınız makyajsız kasada chrome edition diye bir paket çıkarmışlardı Donanım olarak iyi bir paketi fakat 2.ellere baktığım zaman chrome la comfortline Arasında fark 1-2 binlerde hatta bazı temiz düşük kmde olan comfortline dsg olan modeller chrome dsg olandan daha Pahalı ben açıkçası 2.elde aman aman bir fark olacağını zannetmiyorum ama tabiki yeni polo Alacak arkadaşlar lounge olanın tercih edebilir.ayrıca dolu araç her zaman 2.elde bir adım öndedir lounge olsun veya comfortline dolusu olsun aşağı yukarı ayni paralara satılır...Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu lounge da sunroof opsiyon secilebiliyor mu?siz eklettiniz mi?

kesin ekletiliyordur hocam, ben ekletmedim ki zaten araç üretime planlanmış şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smail_Ercan

Insanlari enayi yerine koyuyorlar.2015 e gidip celik jant koyuyorlar,bizim 2014 lerle ayni fiyata veriyorlar,sonra lounge diye donanim cikartiolar,nerden baksan 10 bin tllik donanimi 5 bine veriyolar.2. Elde bizim araclarimiz bunlara gore deger kaybediyor,daha ucuza gidiyor.aldigimia alacagima pisman ettiler beni vw,hevesi mi kacirdirlar.kendimi enayi yerini koyulmus gibi hissettim.Keske ilk arac pert olduktan sonra gidip baska arac alsaydim.vw 2. El de deger kaybetmiyormus.daha ne kadar kaybedebiliriz ki...

hocam yapacak bir şey yok malesef satış politikası işte, makyajdan 1 2 ay önce polo alanları düşün, onlarda sizin araca bakınca kendilerinde sadece çelik jantı görecekler.
  • Love_For_You kullanıcısına yanıt
    Hocam en azindan onlar makyajli kasanin cikacagini biliyorlardi.biz hic beklemiyorduk.dun chorme edition polosu olan abimle konustum dedik yeni kasayada 1 2 sene icinde bu tarz bir.donanim.gelir dedik.ertesi gun haberini okudum inan cok moralim bozuldu aldigima cok pisman oldum.arabadan sogudum resmen.

• Hocam hayirlisi bu isler birazda kismet acikcasi ben icime sinen ilk siparis ettigim comfortline dan vazgecmicek gibiyim.st her iki araci da opsiyonladi bana.hatta ben lounge yapalim dedim.kararsizligimi anladi acele etme etme 2 gun dusun dedi.arac dolu olmasina dolu ama arac alanlar icin kimisi airbag bakar kimisi goruntusune.benim sunroof takintim var mesela.lounge gumus gri.benim de en sevmedigim renktir.lounge alirsam icime sinmeyecek adim gibi eminim.tek ozendigim hava yastigi lounge da.cunku esim ehliyet alacak kismetse o da kullanacak araci.ama ben hep bi acaba diye kullanicam lounge alirsam.ben eski aracimi sattim 2007 poloydu yine otomatik.23.500 e almistim 1 sene once.hasar kayitli 6 parca boyaliydi.on kaput degisik ve rengi atmisti gunesten.10 gun once 26000 e sattim bu haliyle.uzun lafin kisasi biz daha araci aldigimiz gun hatta almadan once 2.elini dusunuyoruz.ama vw uzmuyor 2. Elde.nasip kismet kazasiz belasiz binelimde varsin ben sunroof seviyim cruise control eksik kalsin.

• benimde canımı çok sıkıyor ama yapacak bir şey yok işte, özellikle st ye belirtmiştim 2015 modelde aynı fiyata ekstra bir şeyler gelir mi diye yok demişti, 5 sene kullanma planım olduğundan mtv yi düşündüğümden yıl sonu 2015 de 14 model aracı ayarladım, arabada en uyuz olduğum kapak jantı kaldırdılar, neyse yapacak bir şey yok gerçekten ama böyle bir satış politikası yanlış.

holden12 hocam sen bilirsin genede ama cruise kontrol bence çok kullanışlı tasarlanmış, öyleki çoğu uzun yolda ışık gelmezse hiç gaza frene basmıyorsun direksiyonda 1 2 düğmeye basarak ilerliyorsun bence olmazsa olmaz bir opsiyon genede karar senin tabi.
    Haklisin hocam herkesin beklentisi farkli.sen icine gonlune yatani al en iyisi.ben gecis icin almistim arabami uzun sure kullanmayi dusunmuorum.cok deger kaybetmeden satip model yukseltmeyi dusunuyorum.bakalim kismet artik bekleyip gorecez.

• Love_For_You kullanıcısına yanıt
    St ler guvenini kaybediyoruz boyle olunca.iyileri de var kotuleri de var.sansimiza kuselim artik.hevesimizi kirdilar.

• arkadaşlar,
    gebze center daki vw showroom da poloyu inceledim ve çok beğendim.
    1.0 trendline benzinli manuel için 36.950 TL fiyat verdiler.
    sizce istanbuldan ve izmitten de fiyat araştırmalı mıyım? daha düşük rakam alma ihtimalim var mı?
  • Lounge için donanım listesi eklenmiş.
    http://binekarac.vw.com.tr/yeni-polo-donanim.aspx
  • Alsinlar baslarina calsinlar hocam ben bugun aradim st yi.comfortline siparisim devam etsin,istemiyorum dedim lounge.dun gece uyku uyuyamamistim kararsizliktan.kurtuldum simdi.

• Sene sonu olsa anlarım da henüz aracı alalı 2 hafta oldu böyle bir tutarsızlık olmamalı. Saçmalık tamamen. Peki lounge donanımında indirim oranı ne kadar yine diğerleri gibi %3 mü?

• Aynen %3 + bayi indirimi

• quote:

Orijinalden alıntı: durmusic

Lounge için donanım listesi eklenmiş.
    http://binekarac.vw.com.tr/yeni-polo-donanim.aspx

hani hocam ben göremiyorum???
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.