Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba

performansından memnun musunuz?
    en uzun bip'lemeye başladığında arkadaki araçla ne kadar mesafe kalmış oluyor yaklaşık?

bir de geri vitese takınca ( ya da park pilot ekrana yansıyınca) müzik sesi kısılıyor mu?

Teşekkürler
    Güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Comporcenes

Merhaba

performansından memnun musunuz?
    en uzun bip'lemeye başladığında arkadaki araçla ne kadar mesafe kalmış oluyor yaklaşık?

bir de geri vitese takınca ( ya da park pilot ekrana yansıyınca) müzik sesi kısılıyor mu?

Teşekkürler
    Güle güle kullanın
    hocam ön ve arka için fiyat aldınız mı? yoksa siz sadece arka yeter diye mi düşndünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

55-60 binlere B sınıfı Allah akıl fikir versin..

Benzinli araç için bence haklısınız çünkü 50-55 bin arasına Midline Plus da olsa sıfır 1.2 TSI Golf alınabiliyor, ben de öyle yapardım.
  • Performansından gayet memnunum,tam inceleme fırsatım olmadı ama görselde tampona yakın olan 2. çizgi 25 30 cm kala kırmızı oluyor ve uzun ötüyor,ondan sonra 1 kademe çizgi daha var tahminimce tampon görseline yakın olan o kırmızı olunca 10 15 cm kalmış oluyor,hiç o kadar denemedim nolur nolmaz diye :) İnan ki müzik sesine dikkat etmedim ama ops olduğu için park asist diye bir menü ekleniyor teybe orada bunla alakalı ayarlar var muhakkak kısılır sesi.

Jeryx arkadaşım sormuş sanırım bana ön içni fiyat aldınız mı diye.yanlış hatırlamıosam + 450 falandı ön park sensörü 1300 tl civarı yapıyordu.100 tl işçilik eksik alacaktılar 1200 tl ye falan gelecekti ama şuan gereksiz diye düşündüm maddi açıdan,bilen arkadaşlarım vardır bundan önceki aracım yine poloydu 200 km de perte çıkardım ve yenisini alırken 5000 tl ye yakın para çıktı cebimden o yüzden taktırmadım ama ilerleyen zamanlarda taktıracam.bu arada orjinal vw servisinde takıldı ve opsiyondaki park sensöründen farkı yok üst mesajlarda arkadaş paylaşmış bir görsel onun aynısı ön arka sensör görselleri var.

• 2.el araç alırken çok ama çok dikkat et.Çok iyi araştır sonradan canın yanmasın.Temiz görünen araçlar sizi aldatmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smail_Ercan

2.el araç alırken çok ama çok dikkat et.Çok iyi araştır sonradan canın yanmasın.Temiz görünen araçlar sizi aldatmasın...

Evet hassasim bu konuda ben de. Detayli expere sokucam 150-200 verip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7EFB79CCF

quote:

Orijinalden alıntı: Smail_Ercan

2.el araç alırken çok ama çok dikkat et.Çok iyi araştır sonradan canın yanmasın.Temiz görünen araçlar sizi aldatmasın...

Evet hassasim bu konuda ben de. Detayli expere sokucam 150-200 verip.

Alıntıları Göster
    Ağustos ayında aldığım 1,2 TSİ BM Polom, 40. km de beni yolda bıraktı ve servis de 1 hafta bekledikten sonra teslim aldım. Geçen ay sağ yolcu cam otomatiğinin motoru yandı hala Almanya'dan parça bekleniyor. Şimdide aracın göstergesinde lastik basınçları düşük kontrol ettirin diye uyarı veriyor. Lastikleri kontrol ettirdim herhangi birşey yok. Bana mı denk geldi bilmiyorum ama ilk defa bu kadar arıza veren bir aracım oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur2280

Ağustos ayında aldığım 1,2 TSİ BM Polom, 40. km de beni yolda bıraktı ve servis de 1 hafta bekledikten sonra teslim aldım. Geçen ay sağ yolcu cam otomatiğinin motoru yandı hala Almanya'dan parça bekleniyor. Şimdide aracın göstergesinde lastik basınçları düşük kontrol ettirin diye uyarı veriyor. Lastikleri kontrol ettirdim herhangi birşey yok. Bana mı denk geldi bilmiyorum ama ilk defa bu kadar arıza veren bir aracım oldu.

Yapma hocam Polo alma arifesindeyim, kaparo vermeye gidiyorum yaa

Dizel DSG, umarım şanzuman kronik arızası da beni bulmaz.
  • Smail_Ercan kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler cok yardımcı oldunuz.

Aracınızı kazasız gule gule kullanın...
  • Ben aldığım ilk gün emniyet kemeri arıza ışığı yanıyordu... Canım çok sıkılmıştı.. 1-2 gün servise bıraktım sorun halloldu. Sadece benimkinde mi yoksa genelde mi bu bilmiyorum ama elektronik gösterge arızası çok sık yaşanıyor... Büyük çoğunlukla kablo temas sorunları yaşanmakta.. Bu bendeki Composition Media bluetooth ekran donma, kapanma, telefonu görmeme hadisesi de bunla alakalı diye düşünüyorum... Ama motor, performans, kalite, konfor açısından hiçbir sorun yok onu söylemeliyim.. Aldığıma hiç pişman değilim... Renk olarak benim de size bir tavsiyem var.. ilk gün arızasında bana arabasız kalmayayım diye test aracını vermişlerdi full donanımlı rengi metalik olan gün batımı kırmızısı renk idi.. Çok güzel bir renk tavsiye ederim... Bir de standart olan Composition Color ekran 5" inç dir.. Composition Media ( Bluetooth ) ise 6.5 " inç ekran dır.. Discovery Media ( navigasyon ) da 6.5" inç dir... Bilginiz olsun... 5.8" inç Golf modelinde dir...

• Arkadaşları bayilerde 1.2 tsı Manuel comforlıne donanım araçlar var mı? Yoksa. Siparişle bekleyecek mıyız....

Yakın zamanda gıden yada bılgısı olan var mı?
  • ugur2280 kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    bende de direksiyon gıcırdaması oldu, iki kere servise verdim, 2. seferde sorunu çözdüler

bir de bir gün dik bi yokuş çıkarken vites 2'den 1'e düşer düşmez sanki dişliler zorlanıyormuş gibi ses geldi

tek tesellim +2 yıl garanti yaptırmış olmam
    bundan sonrasını servis düşünsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ümit5725

merhaba,
    bende de direksiyon gıcırdaması oldu, iki kere servise verdim, 2. seferde sorunu çözdüler

bir de bir gün dik bi yokuş çıkarken vites 2'den 1'e düşer düşmez sanki dişliler zorlanıyormuş gibi ses geldi

tek tesellim +2 yıl garanti yaptırmış olmam
    bundan sonrasını servis düşünsün

Geçmiş olsun. Belki ufak tefek arızalar ama can sıkıyor. Bu benim 4.sıfır arabam ve 4 ayda tam 4 kere servise götürmek zorunda kaldım. Belki benim kötü şansım olabilir ama bi daha asla vw almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Ben aldığım ilk gün emniyet kemeri arıza ışığı yanıyordu... Canım çok sıkılmıştı.. 1-2 gün servise bıraktım sorun halloldu. Sadece benimkinde mi yoksa genelde mi bu bilmiyorum ama elektronik gösterge arızası çok sık yaşanıyor... Büyük çoğunlukla kablo temas sorunları yaşanmakta.. Bu bendeki Composition Media bluetooth ekran donma, kapanma, telefonu görmeme hadisesi de bunla alakalı diye düşünüyorum... Ama motor, performans, kalite, konfor açısından hiçbir sorun yok onu söylemeliyim.. Aldığıma hiç pişman değilim... Renk olarak benim de size bir tavsiyem var.. ilk gün arızasında bana arabasız kalmayayım diye test aracını vermişlerdi full donanımlı rengi metalik olan gün batımı kırmızısı renk idi.. Çok güzel bir renk tavsiye ederim... Bir de standart olan Composition Color ekran 5" inç dir.. Composition Media ( Bluetooth ) ise 6.5 " inç ekran dır.. Discovery Media ( navigasyon ) da 6.5" inç dir... Bilginiz olsun... 5.8" inç Golf modelinde dir...

Degerli bilgiler icin tesekkur ederim. Ben kaparo verip ayirttim araci, kismetse pazartesi veya sali satisini alicam. Bugun gidip denedim bluetooth ozelligini ve donma yasadim. 15dk sonra tekrar gittim ve denedim duzelmisti. Umarim cok sık yasamam bu sorunu. Kirmizisini gormustum cok dikkat cekici ama esimle füme kiralamistik ve cok begenmistik, ayni renk olsun istedik.

Bizim ekran 6.5 inc mi yani suan? Navigasyon yok ztn. Foto ekte.

Sizden bilgi almak icin PM ile rahatsiz edebilirim bu ara mahsuru yoksa ;)
     MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7EFB79CCF -- 17 Ocak 2015; 22:25:56 >

• quote:

quote:

Ben aldığım ilk gün emniyet kemeri arıza ışığı yanıyordu... Canım çok sıkılmıştı.. 1-2 gün servise bıraktım sorun halloldu. Sadece benimkinde mi yoksa genelde mi bu bilmiyorum ama elektronik gösterge arızası çok sık yaşanıyor... Büyük çoğunlukla kablo temas sorunları yaşanmakta.. Bu bendeki Composition Media bluetooth ekran donma, kapanma, telefonu görmeme hadisesi de bunla alakalı diye düşünüyorum... Ama motor, performans, kalite, konfor açısından hiçbir sorun yok onu söylemeliyim.. Aldığıma hiç pişman değilim... Renk olarak benim de size bir tavsiyem var.. ilk gün arızasında bana arabasız kalmayayım diye test aracını vermişlerdi full donanımlı rengi metalik olan gün batımı kırmızısı renk idi.. Çok güzel bir renk tavsiye ederim... Bir de standart olan Composition Color ekran 5" inç dir.. Composition Media ( Bluetooth ) ise 6.5 " inç ekran dır.. Discovery Media ( navigasyon ) da 6.5" inç dir... Bilginiz olsun... 5.8" inç Golf modelinde dir...

Degerli bilgiler icin tesekkur ederim. Ben kaparo verip ayirttim araci, kismetse pazartesi veya sali satisini alicam. Bugun gidip denedim bluetooth ozelligini ve donma yasadim. 15dk sonra tekrar gittim ve denedim duzelmisti. Umarim cok sık yasamam bu sorunu. Kirmizisini gormustum cok dikkat cekici ama esimle füme kiralamistik ve cok begenmistik, ayni renk olsun istedik.

Bizim ekran 6.5 inc mi yani suan? Navigasyon yok ztn. Foto ekte.

Sizden bilgi almak icin PM ile rahatsiz edebilirim bu ara mahsuru yoksa ;)
     MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU

Alıntıları Göster
    güzel araç, parası olana

• Bluetooth özelliği varsa C.Media dır ve evet 6.5 "inç ekrana sahip... Renk konusu zevk işidir eleştrisi yapılmaz bu bakımdan hayırlı olsun aracınız... Ne zaman isterseniz soru sorabilirsiniz..
  • quote:

Bluetooth özelliği varsa C.Media dır ve evet 6.5 "inç ekrana sahip... Renk konusu zevk işidir eleştrisi yapılmaz bu bakımdan hayırlı olsun aracınız... Ne zaman isterseniz soru sorabilirsiniz..
    arkadaşlar bugün teslim aldım aracı yaklaşık 90km yaptım, herşey güzel şimdilik ama motor sesi kafama takıldı, rolantide tıkır tıkır çalışıyor bu normal mi tsi motorlarda böylemi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Love_For_You

arkadaşlar bugün teslim aldım aracı yaklaşık 90km yaptım, herşey güzel şimdilik ama motor sesi kafama takıldı, rolantide tıkır tıkır çalışıyor bu normal mi tsi motorlarda böylemi acaba

Hayırlısı olsun ne kadara aldınız extra neler var ?
  • quote:

Bluetooth özelliği varsa C.Media dır ve evet 6.5 "inç ekrana sahip... Renk konusu zevk işidir eleştrisi yapılmaz bu bakımdan hayırlı olsun aracınız... Ne zaman isterseniz soru sorabilirsiniz..

Eyvallah üstadım.. Benim icin park sensorunden daha degerli multimedya olayi ve bluetooth. MirrorLink (Akilli telefonu arac ekranina yansitma) ise simdilik sadece Samsung akilli telefonlara uyumluymus. Benimki LG. Iphone bile uymuyormus. Bu yuzden telefonu degisicem, navigasyonunu yansitma amacli.
  • quote:

quote:

Eyvallah üstadım.. Benim icin park sensorunden daha degerli multimedya olayi ve bluetooth. MirrorLink (Akilli telefonu arac ekranina yansitma) ise simdilik sadece Samsung akilli telefonlara uyumluymus. Benimki LG. Iphone bile uymuyormus. Bu yuzden telefonu degisicem, navigasyonunu yansitma amacli.

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaslar. Dun Volkswagen de calısan arkadasımdan 2015 1.4 TDI BMT 90 PS comfortline+panaromik açılabilir cam tavan+sürüş konfor+metelik renk için 59.000 tl fiyat aldım. Fakat arkadasım arabaya 59000 tl vermeyi göze aldıysam C sınıfı arac(1.2 tsi golf) dusunmenın daha mantıklı olabileceğini soyledi.

Ayrıca ileride satarken sorun da yasayabileceğimi soyledi. Cunku satarken ınsanlar bu kadar para verdıkten sonra golf u tercih edebilirler.

Senede 15.000-20.000 km arası yaparım.

Cam tavanı cıkarırsak 56.500 e geliyor. Polo da açılabilir cam tavan kullanıp yardımcı olabilecek biri var ise çok memnun olurum. Çünkü çoğu kişi gerek olmadıgını söylüyor.

Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.