Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bravo güzel tespit halbukı kendı forumlarına baksalar arabaları dökülüyor forumalrı yıkılıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerduruer

bu dsg sıkıntısı hala konuşuluyor 2012 den sora sıkıntı yok deniyodu ama bazı formlarda hala sıkıntı konuşuluyor varmı paylasabılıcek kesın bılgısı olan çünkü bazı yerlerdede sıkıntının yağ degısımı ıle cozuldugude yazıyo

Bir VW kullanıcısı olarak diyebilirmki DSG ile ilgili bazı problemler %100 aşılmış değil. Amacımız herhangi bir markayı savunmak yada kötülemek değil doğruları bilmek.
    Evet sorunlar oldukça aza indirildi ve iyileştirmeler yapıldı. Yinede DSG alırken uzatılmış garanti ile alın. Daha geçen aya bir arkadaşıma 1.2 Jetta DSG aldık ve +2 Full life yaptırarak aldık.
    En azından içiniz rahat eder. 18.000Tl lik şanzıman neticede...

Yeni nesil DSG de de malesef bazı sıkıntılar mevcut :

http://www.golfturkiye.net/atolye/golf-mk-7/tamirhane/6739-dsg-sanziman-kavrama-degisimi.html

http://www.golfturkiye.net/atolye/golf-mk-7/tamirhane/6263-dsg-sanzuman-guncellemesi.html

http://www.golfturkiye.net/tamirhane-23/vites-gecisleri-takilma-sorunu-2582/index15.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 11 Eylül 2014; 12:56:21 >

• Aracım 1.2 tsı manuel. Aracı alalı 2 ay oldu ama araçta şöyle bir sorun var. Aracı çalıştırıp harekete başladıktan 30 sn sonra sürücü bölümünün sol alt kısmında motor bölümüne yakın bir yerde bi tak sesi duyuluyor sanki birşey devreye giriyor. Klima açık yada kapalı, araç motoru soğuk yada sıcak farketmiyor. Her ne zaman aracı kapatıp çalıştırsam aynı ses geliyor.acaba star stop sistemi devreye mi giriyor? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @vwaykan Kapılar otomatik kilitleniyor olmasın :)
  • db3 kullanıcısına yanıt
    Yok bu o ses değil :)

• quote:

Orijinalden alıntı: vwaykan

Aracım 1.2 tsı manuel. Aracı alalı 2 ay oldu ama araçta şöyle bir sorun var. Aracı çalıştırıp harekete başladıktan 30 sn sonra sürücü bölümünün sol alt kısmında motor bölümüne yakın bir yerde bi tak sesi duyuluyor sanki birşey devreye giriyor. Klima açık yada kapalı, araç motoru soğuk yada sıcak farketmiyor. Her ne zaman aracı kapatıp çalıştırsam aynı ses geliyor.acaba star stop sistemi devreye mi giriyor? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Merhaba,

Eğer doğru anladıysam o ses herkeste var hatta 40 kilometre hızı geçince o sesi duyuyorsunuz. Bununla ilgili bir yazıya denk gelmiştim ama kesinlikle sorun değil içiniz rahat olsun. Ben de sizin gibi acaba diyip servise götürecektim ki normal olduğunu öğrendim. Neyden kaynaklandığını tam olarak hatırlamıyorum ama bir şeyi devre dışı bırakıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vwaykan

Aracım 1.2 tsı manuel. Aracı alalı 2 ay oldu ama araçta şöyle bir sorun var. Aracı çalıştırıp harekete başladıktan 30 sn sonra sürücü bölümünün sol alt kısmında motor bölümüne yakın bir yerde bi tak sesi duyuluyor sanki birşey devreye giriyor. Klima açık yada kapalı, araç motoru soğuk yada sıcak farketmiyor. Her ne zaman aracı kapatıp çalıştırsam aynı ses geliyor.acaba star stop sistemi devreye mi giriyor? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

muhtemelen abs/esp sensörleri test sonucu devreye giriyor
  • Ender Elektronik Golf 7 için hız sabitleyici satıyor, benzer platformlu araçlar olduğundan aynı CC'nin Yeni Polo'ya da takılabileciğini düşünüyorum.

Fiyatı Ender Elektronik'e sorabilirsiniz.

• Otomatik kapı kilidi değil mi o yahu? Ben ilk kez duyduğumda herhalde odur dedim başka hiçbir şey aklıma gelmedi bile.
  • Anladım teşekkürler. O yazıyı bulursanız gönderirmisiniz?

• Benim poloda 4 hava yastığı var ama 2013 model isteyen varsa satayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 12 Eylül 2014; 21:05:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Benim poloda 4 hava yastığı var ama 2013 model isteyen varsa satayım

Bence sergileyelim biz onu :) müzede filan
    Nadide bi ürün sonuçta :))

• quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

quote:

Geçen sene üretilen chrome serisi 4 hava yastığı ama esp falan yok araçta

• quote:

quote:

quote:

Geçen sene üretilen chrome serisi 4 hava yastığı ama esp falan yok araçta

:)) Olsun Allah kaza göstermesin inşallah ağız tadınızla keyifle binin. Esp olsa da ben zaten yokmuş gibi tedbirli davranmaya çalışıyorum yine de :)

• arkadaşlar motor kaputunun altında sol üst köşede aluminyum folyo izolasyon malzemesi ile kaplı paketlenmiş bir sistem var. Dün kaputu açınca farkettim, O folyo sanki motor sıcaklığından hafif buruşur gibi olmuş bende. Sizce önemli mi ? Neden böyle olmuş olabilir. Resimleri paylaşacağım sizlerle. Bu arada kaputun altında derken kaputun altı değil, kaputu açınca motorun bulunduğu bölgede sol üst tarafta. Siz anladınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musscltr -- 13 Eylül 2014; 11:15:08 >
  • quote:

az önce siparişi iptal ettim.

2 hava yastıklı bir araba ne marka olursa olsun benden geçer not alamaz!
    doğuş başına çalsın kırptığı araçları

türk milleti buna mı layık
    reva gördükleri şeye bak

Kardeşim kaza yapmak için mi alıyorsunuz arabayı. şimdi diyeceksiniz tedbir amaçlı. şahsınıza söylemiyorum, ülkemizde kemer kullanımı bu kadar düşük iken bu yan hava yastığı merakı beni benden alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanasa

1.4 90 HP TDI BMT DSG + BEYAZ + SUNROOF + SÜRÜŞ KEYİF PAKETİ + SİS FARI siparişimizi dün vermiş bulunmaktayız tahmini kasım ayında teslim edilcekmiş artık hayırlısıyla bekliyoruz Birde hediye olarak neler isteyebilirim? Bu konuda fikir verirseniz çok makbule geçer

kardeşim hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. Aynı siparişi bende verdim + karartılmış yan ve arka camlar. 62.750 ilk fiyat 59.400 bir kaç gün önce aldığım fiyat. benimki metalik ipek mavisi renginde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur336 -- 14 Eylül 2014; 11:40:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur336

quote:

reva gördükleri şeye bak

Kardeşim kaza yapmak için mi alıyorsunuz arabayı. şimdi diyeceksiniz tedbir amaçlı. şahsınıza söylemiyorum, ülkemizde kemer kullanımı bu kadar düşük iken bu yan hava yastığı merakı beni benden alıyor.

Ya bir gün gerekirse? diye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onur336

quote:

reva gördükleri şeye bak

Ya bir gün gerekirse? diye

Bende onu diyorum bu düşüncede yan hava yastığı isteyenler ama bunların yüzde kaçı şehir içinde veya şehirler arası yollarda kemer kullanıyor bu da tartışılır.

• İşlerine gelmeyince de böyle ( -) yaparlar. Toyota'nızla mutluluklar. Umarım geri çağırılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur336 -- 14 Eylül 2014; 11:47:03 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.