Şimdi Ara

FIBA Dünya Kupası 2014 | Abd 129-92 Sırbistan | Şampiyon ABD!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
19
Favori
54.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GÜNCEL: Milli takımımız çeyrek final maçında Litvanya'ya 73-61 yenilerek turnuvaya veda etti.

30 Ağustos/14 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılacak FIBA Dünya Kupası'nda İspanya, Dünya'nın en iyi 24 milli takımına ev sahipliği yapacak. İlk tur maçları; Bilbao, Gran Canaria, Granada ve Sevilla'da oynanacak iken, final karşılaşmaları ise Barcelona ve Madrid'de gerçekleşecek.

24 takım şöyle;
    Ev sahibi: İspanya
    Son olimpiyat şampiyonu: Abd
    Avrupa kıtası: Fransa, Hırvatistan, Litvanya, Ukrayna, Slovenya, Sırbistan, Türkiye, Yunanistan, Finlandiya
    Amerika kıtası: Meksika, Porto Riko, Arjantin, Dominik Cumhuriyeti, Brezilya
    Afrika kıtası: Angola, Mısır, Senegal
    Asya kıtası: İran, Güney Kore, Filipinler
    Okyanusya kıtası: Yeni Zelanda, Avustralya

Gruplar belli oldu.

Maç takvimi(+1 saat ekleyiniz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 14 Eylül 2014; 23:48:17 >

• TD denilen sahsiyetin aciklamalarini artik okumak dahi istemiyorum..
    3-4 ay kaldi len daha teknik ekip hani !!!! Ama bahane hazir ; tum sezon boyu wild card icin ugrastik ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsaallah alinir da goruruz takimi

• İtalya çıkmadı mı adaylıktan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

İtalya çıkmadı mı adaylıktan?

Çıktı .

Koç gene değişmez saçma sapan seçimler yapılır gene 0 çekeriz.
  • Brezilya,Çin,Türkiye,Yunanistan alır wild card ama bizden daha fazla hakeden takımlar var.En başta Finlandiya son Eurobasket'te yaptıklarıyla hakediyor ama bu lobi işi tabi yüksek ihtimal alacağız wild card.

Yine rezil olup geliriz.TD,BT bu adamlar kendi çalar kendi oynar
  • İtalya nın hakkı yazacaktım ama yorumları okuyunca çekildiklerini öğrendim bu halde biz alırız ama daha teknik ekip yok ortada, oyuncu kalitesi olarak da çok iyi oyuncularımız yok. Bu kadroyu zorlayarak çıkardım..

Ender Erslan
    Birkan Batuk
    Doğuş Balbay
    Sinan Güler
    Emir Preldzic
    Melih Mahmutoğlu
    Cenk Akyol
    Cevher Özer
    Ersan İlyasova
    Barış Hersek
    Furkan Aldemir
    Ömer Aşık
    koç: Ergin Ataman
  • Şu Dünya Kupası'na eğer katılırsak Enes'i çağırmaları lazım artık,çok iyi bi pota altına sahip oluruz gelirse eğer.
  • hiç gerek yok vermezler inş wildcard falan.

bu takımdan bir yol olmaz.

boşu boşuna devlet masraf etmesin bizde heyecan yapmayalım.
  • Ömer-Enes-Furkan
    KG-Ersan
    Emir-Cenk-Sinan
    Birkan-Ender
    Doğuş-Kenan

Coach: Ataman

KG ve Ender'in önderliğinde iyi bir takım ruhu yakalarsak belki somut bir sonuç elde ederiz. Daha gidip gitmeyeceğimiz belli değil gerçi bizim yerimize Rusya'ya da verebilirler wild cardı.

• Maddi manevi hidayet %100 oynar, onu unutmayın bence. Zira wild card alma maddelerinden biri de, ülkenin nba'deki iyi oyuncularını oynatma taahhütü vermesi. Pek sanmıyorum ama inşallah ataman'ı takımın başında izleriz. Bazı maçlara konsantre olamama problemi var ancak hedef maçları kazanmayı çok iyi biliyor. Bu açıdan tercih edilmesi elzem.

Wild card'ı alacağımızı düşünüyorum. Siyasi unsurlar araya girmezse yunanistan ve biz avrupa'dan katılan son takımlar oluruz.

Ben de böyle bir kadro üzerinde durulması gerektiğine inanıyorum...
    -Ender, Kenan
    -Melih, Sinan
    -Emir, Hidayet, Cenk
    -Ersan, Kerem
    -Ömer, Furkan, Enes

Amerika 28 oyuncuyu açıklamış. Lebron, Carmelo ve Paul aday kadroda bulunmalarına rağmen şampiyonaya katılmayacaklarmış.

• Ender-Kenan-Barış
    Cenk-Sinan-Melih
    Emir-Hidayet
    Gönlüm-Ersan
    Furkan-Ömer-Enes

Adam gibi 1 numara olmadıktan sonra bu takım en fazla çeyrek final yapabilir.Eğer takımın başına Ergin Ataman gelir de iyi savunma yaptırırsa ki zaten bu takım savunma takımı o zaman yarı final-final yolu uzak değil.

Çin ve Brezilya garanti alır.Onun haricinde Yunanistan de alır.Biz Rusya ile cekisiriz ama biz daha avantajlıyız çünkü son şampiyonanın finalistiyiz.

• Resmi top:

Ayrıca Brezilya-Çin-Türkiye nin Wild Card'ı alacaığnı 4. içinde Yunan-Rus kapışacağını düşünüyorum.
  • Rusya ve Çin wild card için elenmişler. İtalya ile Almanya da yarışta yok. Brezilya, Yunanistan ve biz kesin katılırız bence. Son takım ya Kanada ya da Bosna Hersek olabilir, şahsi fikrim...

• Dogus Ender form olarak iyiler.Melih iyi gidiyor
    Ama uzunlarimiz acik ara en kotu donemlerinde ! KG haric.Oguz İlkan halen sakat .
    Hidayet flaan yazmiyorun bile dusuncesi bile hata artik.Ersan oynayamiyor
    Genel olarak baktigimda durum bu.Antrenor belli degil ! Ergin Atman da olmayacak gibi artik
    Nihat İzic veya Orhun Ene olursa hic sasirmam.

• Enes takımda oynar mı ya da oynatırlar mı Son şampiyonada her yenilgi sonrası twitter'da kahkaha atıyordu geleceğim deyip Son anda milli takımdan çekilmedi mi fener den ayrılışı başka bir olay özür dilemedikçe takıma almayız diyorlardı

Gönlüm çok iyi oynuyor efeste ama yaşı 38 her gün maç çıkaramaz ona ağır yük bindiririz keza ömer onan da öyle.. Hido önemli bir oyuncu ama takımda olmaması daha iyi.

• G.enver @ deme oyle deme.."hido onemli oyuncu" bunu yazmadigini varsayiyorum )))

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Dogus Ender form olarak iyiler.Melih iyi gidiyor
    Ama uzunlarimiz acik ara en kotu donemlerinde ! KG haric.Oguz İlkan halen sakat .
    Hidayet flaan yazmiyorun bile dusuncesi bile hata artik.Ersan oynayamiyor
    Genel olarak baktigimda durum bu.Antrenor belli degil ! Ergin Atman da olmayacak gibi artik
    Nihat İzic veya Orhun Ene olursa hic sasirmam.

Ersan oynayamıyor değilde Ömer oynayamıyor yoksa Ersan sanırım son maçında 27 sayı attı
  • Istikrar yok takim icinde rotasyon olarak. 3-5 mac cok verimli sonra bir bakiyoruz ortalarda yok.o yuzden yazdim

• Ismail enol konustu ntvspor da. Buyu ihtmli gidecegiz sampiyonaya

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.