Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Soru Cevap: Discovery 2 ne zaman gelecek? Mantle destekli kartlar? Yeşil perde kullanımı ve fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
2.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut Çevik ile Soru Cevap serimizde sosyal medya ve forum üzerinden sorduğunuz ama cevapsız kalan sorulara cevaplar vereceğiz. İlk bölümümüzde; Xbox One'ın performansı PS4 ile eş olur mu?, Ps4'e İran'dan oyun alınabilir mi?, Canlı yayında yeşil perde nasıl kullanılır?, Dizüstüde Apple mı? Toshiba mı?, S4 vs G2, Millet vekili olmayı düşünüyor musun?, Discovery 2 ne zaman çıkacak? ve Mantle için hangi kartlar alınmalı? sorularına cevap veriyoruz.

Sosyal medyada Donanım Haber'i facebook.com/donanimhaber.live ve twitter.com/donanimhaber adreslerinden takip edebilirsiniz. 

• Millet vekili olmayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One geç çıkmasıyla ülkemizde zaten bir önyargı oluşturdu.
    Forever Sony
  • Discovery Elite modeli merak konusu asıl Mesut hocam
  • parti kur müridin olalım mesut başğan

• mesut abi keşke asus yarışmasına değinseydin bugun açıklancaktı twitterda 10 gün sonra diye yazmıştın ayın 17sinde
  • Z1 ile Note 3 arasında kalan için ne önerirsin mesut abi 5S de düşünüyordum ama beni pek tatmin etmedi açıkçası

• abi discovery 2 konusunda hayal kırıklığı yaşıyorum şu an...

• mantle redeon 6000 serisine gelmicek mi yani.

• Adamın 554 tane bildirimi var
  • Discovery 2 için Muzaffer Bey twitter hesabından 2 gb ram ile çıkacağını belirtmişti.
    https://twitter.com/muzaffergolcu hesabından görebilirsiniz arkadaşlar.

Bu güzel haberdeki en önemli nedenleri; hem forumlardaki 2 gb istekleri hemde doların artan kurundan dolayı yüksek fiyat ile gireceğini düşünerek yaptıklarını söyleyebilirim. Dolar kurlarının artması sebebiyle ram 2 gb olduğu durumda çok fazla yargılanmayacaktır diye düşünüyorum. Şahsi tahminime gelir isek Motorola Moto G ile aynı seviyeden yani 850 TL den fiyatlandırılacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 27 Ocak 2014; 22:48:11 >
  • ps4 donanım olarak pc lrin gerisinde kaldı ileride ps4 te donanım değişikliği olur mu yoksa ps3 gibi 7 sene bu donanımla gider mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliKoklu0

Mesut Abi DHP kur kesin seni Cumhurbaşkanlığına kadar götürürüz :D
    DHP = Donanım Haber Partisi :D

Kısaltması DHP olan (Devrimci Halk Partisi) bir parti mevcut. PKK ya olan yakınlıkları ile tanınmaktadırlar.
  • Abi mental ın konsollara gelme ihtimali nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowmexo

quote:

Orijinalden alıntı: AliKoklu0

Mesut Abi DHP kur kesin seni Cumhurbaşkanlığına kadar götürürüz :D
    DHP = Donanım Haber Partisi :D

Kısaltması DHP olan (Devrimci Halk Partisi) bir parti mevcut. PKK ya olan yakınlıkları ile tanınmaktadırlar.

Siz yanlış anlamayın diye açmış Donanım Haber partisi diye

• Sizce şuan piyasada Z1 compact gibi kaliteli bir cihaz varmı ve Siz telefon alacak olsanız hangi model alırdınız.

• GreenBox yapmak için kullandığı program ne ?

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Farsça abi
  • Huawei 3c ve 3x gelir mi?
  • seni seviyoruz Mesut Abi. bize teknolojiyi sevdiren adam
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.