Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
181
Favori
227.346
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulamadan igaranti hesabı açtırdım, sonra normal paracard başvurusu yaptim(igaranti paracard degil,normal paracard), sonra bu normal paracard ın baglı olacagı hesabı da igaranti hesabını seçtim ve başvuruyu tamamladım, kartı gönderecekler diye beklemedeyim şuan.

Bu şekilde ;
    1- Paracardın normal 3x25 ..vs gibi kampanyalarına katılabiliyorum sanırım ?
    2- İgaranti uygulamasındaki migros,akaryakıt..vs uygulamalarından fırsatı kapıp yararlanabiliyor muyum ?

Ekleme : Normal paracard başvurusu yaptım çünkü 3x25..vs gibi garanti paracard ın kampanyalarından igaranti paracardlar yararlanamıyor diye duydum? Bu şekilde hem igaranti kampanyaları hem paracard kampanyalarından yararlanmayı umuyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 7 Mayıs 2014; 11:11:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

akaryakıt bugün akşam alsak acaba ilk 500e girebilirmiyiz ki

kampanyaya bu sabah katılındı, alışveriş yapıldı.

• uludag34 kullanıcısına yanıt
    üsteki kampanya ne idi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün iadesi yatan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq1

üsteki kampanya ne idi?

https://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=2591
  • Mediamarkt indirimi 7 mayista yuklenecekti ama halen yüklenmemiş.ayni durumda olan varmi?

• azad012 kullanıcısına yanıt
    benim yüklendi hocam. migros da yüklendi.
    zaten alışveriş yaptığımız an kazanınca hemen mesaj geliyor. onların hepsi de yüklendi.
    limangodan kazandınız dememişti. indirim de yüklenmedi.
    garantiye kayıt açtırdım ama kota mota diye itiraz edecek muhtemelen.

• Normal garanti kart neden katılamıyo saçma bence.. igarantiye Paracard ve vadesiz hesapla katılayım diyorum ama şimdi ücretsiz desede iki gün sonra bunların sağı solu belli olmaz diye almıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

benim yüklendi hocam. migros da yüklendi.
    zaten alışveriş yaptığımız an kazanınca hemen mesaj geliyor. onların hepsi de yüklendi.
    limangodan kazandınız dememişti. indirim de yüklenmedi.
    garantiye kayıt açtırdım ama kota mota diye itiraz edecek muhtemelen.

Supersin

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    noldu ki hocam bir kinaye sezdim de
    yattı diye yazmamaya dikkat ediyorum aslında da. bu herkese açık kampanya sonuçta

• dün hediyem karta migros da 100 tl yükledim,slipte çıkmadı bir baktım fırsatı kapmamışım alışverişten sonra kaptım.ne olur ne olmaz dedeim bu gün tekrar 100 yükledim gene kazandınız mesajı gelmedi slipte çıkmadı.nazar değdirdik herhalde.....:)
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    kota mı doldu yoksa

• inexo kullanıcısına yanıt
    kota 469 da katılım sınırı 1000 diyor,iki ihtimal görüyorum dün aslında sonrada da kapsam 20 yi verecek onun için bu günkü işlemde vermedi.yada bir şekilde vermeyecek karta 200 yüklediğim için artık işlem yapmayacağım.yaşayıp göreceğiz artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 9 Mayıs 2014; 19:31:11 >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Swnlik bişey yok hocam

Şu milletin bankayi veya hb gg gibi sitelere arayip altin olur mu ininal olur mu şu olur mu demesine üzülüyorum bizim alacaklarımız da yanıyor bu sefer.firma hemen uyanıp yeni maddeler koyuyor onun icin dedim.ki arkadaslara burda soralim birbirimize dedim

• Akaryakıt fırsatını 500 kişli dolmadan önce kapmıştım, şimdi yakıtı alsam beni 500'ün içindemi kabul edecek yoksa fırsat kaçtı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnel

Akaryakıt fırsatını 500 kişli dolmadan önce kapmıştım, şimdi yakıtı alsam beni 500'ün içindemi kabul edecek yoksa fırsat kaçtı mı?

Ben de sizin durumunuzdaydım geçen kampanyada, ama "kapan" farklı, "kullanan kotası" farklı imiş. Suzi ilgilendiren, kapan değil, kullanan sayısı.

İyi haber, geçen sefer mesela Migrosta da kota 500'dü, son gün 1000'e çıkarmışlardı. Faydalanırsınız, akaryakıttan dün ben faydalandım.

• Normal garanti hesabimla igaranti iphone uygulamasina girdim. İgarantili oldunuz dedi ama fırsatlara katılamıyorum. İlla igaranti hesabı actiracak. Madem musterini cok dusunuyosun normal kartimı yap iste
    Bide heray igaranti aidati istemezler umarım. Allahtan girdik bikere uygulamaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 10 Mayıs 2014; 10:46:43 >
  • "kapan" farklı, "kullanan kotası" farklı olur mu ya. Ben böyle saçma bişey görmedim. Nereden bileceğim kaç kişinin kullandığını. "Alışverişi yaptınız ama, sürprizz size indirim falan yok kotamız doldu" mu diyecekler. Böyle bişey yaparlarsa ürünü iade ederim.
  • limango yatmadı diye şikayet etmiştim 20 bonus yüklendi. manuel olduğu için iade şeklinde yatmıyor dediler. neyse dedik teşekkür ettik o da bir şey

• Arkadaşlar bu igaranti kredi kartına başvurunca igaranti paracard gibi fiziksel bir kart gönderiliyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.