Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sinema alışverişini Garanti Pos'undan yapmamış olabilir misiniz?İndirimden yararlanmak için Garanti Pos'u kullanamanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 6 Mart 2016; 9:19:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2008_008

Sinema alışverişini Garanti Pos'undan yapmamış olabilir misiniz?İndirimden yararlanmak için Garanti Pos'u kullanamanız gerekiyor.

Hic bilmiyorum ki hoc, sinemaximumdu ama

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum sadece işbank posu kullanıyor diye biliyorum. Garanti pos u olmadığından iade yatmamış olabilir. MH dan bilgi alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım, teşekkür ederim hocam.
  • Arkadaşlar bir şey sormam lazım..Bugun igaranti sözleşmesi geldi fakat içinde kart yoktu kuryeci arkadaş kart sonra gelicek dedi.Buraya kadar sıkıntı yok değil mi ?
  • Steam ve google Play vs. İade 20TL henüz kimseye ödeme yapılmamış.. Ama bu haftadan sonra başlayacaklarmış.. Kampanya sürüyor 30Nisan 2016 ya kadar her ay 20 TL iade..,

• bana dün bir iade yapılmış 20 tl'lik, "igaranti fırsat indirim" yazıyor. Sanırım steam iadesi bu, başka bir alışverişim olmadı çünkü.
  • Restoran, Sanal Market, Giyim ve Apple Store iadeleri yatmış. Harika oldu.

Bir ayda çıkardım kart parasını.
  • Gençler konu hakkında fikri olan yokmu yaw

Benim sözleşme geldi imzaladık kart yok sonra gelecek dediler sureç doğrumu ilerliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerreT

Gençler konu hakkında fikri olan yokmu yaw

Benim sözleşme geldi imzaladık kart yok sonra gelecek dediler sureç doğrumu ilerliyor

evet doğru benimde aynı şekilde oldu.
  • saol kardeşim cevap için..peki ne kadar sürede geldi sizin ki ?
  • quote:

saol kardeşim cevap için..peki ne kadar sürede geldi sizin ki ?

3-4 gün sürmüştü çok fazla değil.
  • quote:

Gençler konu hakkında fikri olan yokmu yaw

Bana ayrı ayrı değil beraber geldi. Önce igaranti paracard geldi, sonra da kredi kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r10aldinho_

bana dün bir iade yapılmış 20 tl'lik, "igaranti fırsat indirim" yazıyor. Sanırım steam iadesi bu, başka bir alışverişim olmadı çünkü.

steam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERAYBZ

Migros başlamış 20 TL indirim veriyor

Eğer kartımızla migrostan 100TL lik migros hediyem kart alırsak kampanyadan faydalanabiliyormuyuz? Ben adios kampanyalarından böyle faydalanıyorum genelde..
  • iGaranti Sanal Ön Ödemeli karta nasıl başvuruluyor uygulama üzerinden_?
  • NEWEST kullanıcısına yanıt
    Yararlanmamak için hiçbir sebep yok.

Ek şart belirtilmemiş. Migros posundan 100 TL alışveriş tek şart sanırım.

-- Güncelleme : Az önce yaptım işlemi. Slipte 20 TL indirim göründü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hayko -- 16 Mart 2016; 13:39:59 >
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Uygulamada gorunmuyor oyle biryer ysanırım bilgisayardan garanti int.şubeden basvurabilirsin yada mus.hizmetlerini arayip sor

• quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

Uygulamada gorunmuyor oyle biryer ysanırım bilgisayardan garanti int.şubeden basvurabilirsin yada mus.hizmetlerini arayip sor

garanti sitesinde yok. müşteri hizmetlerini aradım, haberleri yok
  • Kart bugün geldi. Sim kart aktivasyonu yaptırmak istiyorum ama hesabım olmadığı için yaptıramıyorum. Kart şifresi de belirleyemiyorum. Bir garanti bankası şubesine gidip hesap açtır diyorlar müş. hiz. Bankaya gideceksem ne anladım ben bu işten. Çözüm yolu fikriniz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.