Şimdi Ara

Pc Isınmasından Anlayanlar Bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir kaç dakikanızı alıcam bu konulardan çok anlamam (Pc sıcaklık değerlerinden) fakat pcnin fanlarını temizledim yeni macun aldım güzelce hallettim taktım. Anlayanlara sorum şu şimdi benim pc 32 ekran tvye bağlı fakat tvye hem hdmi hemde vga dan bağlı hdm boot yerini göstermiyor direk masaüstüdür windows başlatılıyor kısmıdır oraları gösteriyor. Tvden Vga aldığımda ise sadece boot yeri gösteriyor bende biosdan birşeyler değiştiririm belki diye ikisinide taktım. İşte ilk sorumda burda başlıyor adet şeklinde yazıyım kolay cevap verebilesiniz diye

1 - Resimdende anlaşılacağı gibi ikiside takılı olduğu için yan taraf(siyah yer) vga fakat normalde görüntü alınmıyor bu ısınmaya sebeb olurmu ben speccy programı ile çıkarttım değerleri aldım taktım aldım aynıydı yinede ısınma yaparmı bu ?

2- Diğer ve son sorum ise DmC Devil May Cry oyununu şu ayarlarda oynuyorum ısınma değeleri normalmidir ? ayrıca bu ısınma değerlerini oyun aktifken yani 1.bölüm bossuyla savaşırken durdurmadan alt tab yapıp hızlıca çektim zahmet edip okuduğunuz için teşekkürler

• sıcaklıkların dereceleri iyi dert edilecek birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayy23

sıcaklıkların dereceleri iyi dert edilecek birşey yok

Normalmidir hocam ? birde sorularıma cevap verirseniz ayrıca bunların kritik seviyeleri kaç yani kaçtan sonra kapanma falan yapar onu soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeqeWp

quote:

Orijinalden alıntı: berkayy23

sıcaklıkların dereceleri iyi dert edilecek birşey yok

Normalmidir hocam ? birde sorularıma cevap verirseniz ayrıca bunların kritik seviyeleri kaç yani kaçtan sonra kapanma falan yapar onu soruyorum

sıcaklık değerleri normal 80-90 dereceden sonrada kapanma yapabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.