Şimdi Ara

AMERİKAN GÜREŞİ(Sting,Goldberg,Reymysterio) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
0
Favori
182.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu başlığı nasıl görmedim ya önceden.amma çok hastası varmış güreşlerin
  • undertaker ve batista
  • Hiçbiri oLmak istemezdim açıkcası
  • quote:

Orjinalden alıntı: eto_mehmet

ONA BAKILIRSA bir keresinde gerçek kavga çıkmıştı hakemi hastanelik etmişlerdi oyuncular gerçek kavga etmişlerdi herkez onların dilinde vur diyormuş spiker söylerken bile titriyor sanki o dövüyorlar

Gerçek kavga çıkmaz o da show amaçlıdır sadece sen öyle sanmışsındır.
  • Hepsi yalan bunnarın show ama manyak eglencelı bısı su spikerler manyak ya onnarın konusması sayesinde izliom zati bunu. Komedi herifler azuzahzauzah. Favori adamlarımda Sting ve Big Sexy
  • Rey Veya Undertaker
  • Yaklaşık 15 senedir düzenli olarak WWE organizasyonlarını seyreden birisiyim,bakın arkadaşlar burda şöyle bir ayrımı yapamıyoruz,işleyen bir senaryo var evet ve bunun ekran başında ve bilmem kaç binlik tribünler karşısında sergilenmesi gerekiyor;fakat senaryonun işlerliğindeki esas amaç şovun sürükleyiciliğini ve kurgusal tadını en üst seviyeye çıkarmaktır,ve bunu en iyi yapan kurum da WWE 'dir.

Nedense;güreş ringinde yapılan hareketler,maç anında ortaya çıkan düşmeler vb.. bütün hareketler sahte ve oyun kurgusu olarak algılanmaktadır,işte burası yanlış olan kısmıdır;çünkü WWE'nin şov ve ring kısmı hep karıştırılıyor,WWE tarihinde senaryo gereği sonucu önceden belli olan birçok maç olmuştur ;mesela Stone Cold ve The Rock arasında olduğu gibi,Stone Cold WWE isteği neticesinde maçı The Rock'a vermiştir;nedeni ise The Rock'ı kemer sahibi yapıp, Booker T arasında rekabet yaratmaktır.İzlediğimiz maçlarda her türlü hareketlerin büyük bir bölümü enstantene olarak ortaya çıkmaktadır,ve bütün güreşçiler maç öncelerinde antremanlarda kendi hareketlerini deneyebilecekelri ekürileri üzerinde bu hareketlerini denerler.Kaldı ki sadece antremanlarda birçok sporcu ince hareket detaylarının kaçırılması yüzünden yaşamını yitirmiştir.Mesela, Hindistanlı Great Khali adlı güreşçi birkaç yıl önce, antreman yaptığı ekürisini maç hareketlerini tatbik ederken istemeden de olsa öldürmüştür.

Bunun yanında, ringden ölüsü çıkan WWE güreşçileri de olmuştur,mesela; rakibi tarafından oldukça yüksekten ringe atılan ve yaşamını ringde yitiren Owen Heart gibi ...

quote:

Orjinalden alıntı: aLCoHoL111

quote:

Orjinalden alıntı: eto_mehmet

ONA BAKILIRSA bir keresinde gerçek kavga çıkmıştı hakemi hastanelik etmişlerdi oyuncular gerçek kavga etmişlerdi herkez onların dilinde vur diyormuş spiker söylerken bile titriyor sanki o dövüyorlar

Gerçek kavga çıkmaz o da show amaçlıdır sadece sen öyle sanmışsındır.

• Burda amerikan güreşini gerçekten bilen 5-10 kişi var üstteki arkadaş cok bilgili bu konuda gayet güzel bir biçimde açıklamış sizin söylediğiniz goldberg sting sid vicius şu bu wcw güreşçileridir ve wcw iflas etmiştir ayrıca flash tvde izlediğiniz şovlar 1998-2000 zaman aralığına aittirBig sexy dediğiniz adam aslında kevin nashtir(wwe adıyla diesel)peder dediğiniz adam ise scott steinerdır bildiginiz isimler flashtaki beyinden mahrum spikerlerin taktığı isimlerdir.Sting,scott steiner ve kevin nash emekli olmadı şu an tnade güreşiyorlar.Aptalca bişey diyenler var ama şu an wwenin yıllık net kazancı(tüm masraflar düşülmüş)47 milyon dolardır aptalca olsa bu kadar para kazanamazlardı dimi.Takera yeteneksiz diyenler olmus adam 46 yaşında ve hala güreşebiliyosa yeteneği vardır ayrıca wrestlemaniada 15-0 yenilmezlik serisi vardır.Bunlardan sonra favorilerimi söyleyim Kane,'Animal'Batista,Deadman Undertaker,Hulk Hogan(hollywood değil dikkat ettiyseniz),Ultimate Warrior(Bilmeyen çok çıkacaktır kendisi bir legenddir),Rated R Superstar Edge,Andre The Giant(legend),The Rock(legend),Doink The Clown(legend),Rey Mysterio 619,Razor Ramon(Scott Hall yani).Nefret ettiklerim ise MVP,Mr.Kennedy,Stone Cold Steve Austin,Sid Justice(WcW adıyla SİD VİCİUS),X-Pac(Sean Waltman),Shelton Benjamin.

• yenı sezon karsılasmaları snek tv de yayınlanıyo olması lazım
    bır sorum olucak rey mısterıo junıor bıraktımı goremıyorum gercı sureklı ızlemıyorum ama bırde saat kacta hangı gunlerde oldugunu yazarsanız cok sevınırım
  • Rey Mysterio hala güreşiyo smackdownda sinek tvde cuma akşamları saat 6da izleyebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: darthmaul

Burda amerikan güreşini gerçekten bilen 5-10 kişi var üstteki arkadaş cok bilgili bu konuda gayet güzel bir biçimde açıklamış sizin söylediğiniz goldberg sting sid vicius şu bu wcw güreşçileridir ve wcw iflas etmiştir ayrıca flash tvde izlediğiniz şovlar 1998-2000 zaman aralığına aittirBig sexy dediğiniz adam aslında kevin nashtir(wwe adıyla diesel)peder dediğiniz adam ise scott steinerdır bildiginiz isimler flashtaki beyinden mahrum spikerlerin taktığı isimlerdir.Sting,scott steiner ve kevin nash emekli olmadı şu an tnade güreşiyorlar.Aptalca bişey diyenler var ama şu an wwenin yıllık net kazancı(tüm masraflar düşülmüş)47 milyon dolardır aptalca olsa bu kadar para kazanamazlardı dimi.Takera yeteneksiz diyenler olmus adam 46 yaşında ve hala güreşebiliyosa yeteneği vardır ayrıca wrestlemaniada 15-0 yenilmezlik serisi vardır.Bunlardan sonra favorilerimi söyleyim Kane,'Animal'Batista,Deadman Undertaker,Hulk Hogan(hollywood değil dikkat ettiyseniz),Ultimate Warrior(Bilmeyen çok çıkacaktır kendisi bir legenddir),Rated R Superstar Edge,Andre The Giant(legend),The Rock(legend),Doink The Clown(legend),Rey Mysterio 619,Razor Ramon(Scott Hall yani).Nefret ettiklerim ise MVP,Mr.Kennedy,Stone Cold Steve Austin,Sid Justice(WcW adıyla SİD VİCİUS),X-Pac(Sean Waltman),Shelton Benjamin.

Sırf beyinden mahrum spikerler için bunları izleyenler var.Gayette güzel sunuyorlar ve eğlenceli oluyordu.

• Evet eğlenceli sunuyorlar ama taktığı isimlere deli oluyorum
  • Bir futbol maçını,özellikle Fb maçlarını, WWE spikerleri ve yorumcu JBL ile dinlemeyi çok isterim,ve şuna eminim ki şu anki futbol spikerlerden çok daha iyi iş yaparlar,herşeyden önce doğaçlama ve yaratıcı bir tarzları var,böylece akıcılık ve eğlenceli bir karışım çıkıyor ortaya,ayrıca bunları yapmak da gerçekten iyi bir zeka ve dil seviyesi ister.Yani her önüne gelen spiker WWE maçı katiyen anlatamaz.

Şuna da eminim ki Rtük gibi ne üdüğü belirsiz, hangi amaca hizmet ettiği belli olmayan(aslında belli) bir kurum varken,WWE tarzı yayınlanan 1 maçtan sonra,o kanal anında kapatılır.Anladınız siz onu

• Evet haklısın dostum ama bide bu spikerlere türkçe dublaj yapılmasını istemiyorum mesela kane rakibine chokeslam vuruyor bi tane spiker söyle kane rakibine gırtlak kilidi yaptı yada undertakera yok edici diyorlar uyuz oluyorum
  • jeff hardy,chris jericho ve triple h

harikalar.
  • Ben şu an Flash Tv'de verilenleri 1998 yada 1999 yıllarında canlı TNT denen kanalda izliyordum.O zaman TNT kablolu tv deydi canlı veriliyordu.WCW Monday Nitro çok güzeldi.Flashın spikerlerinde gerçekten nefret ediyorum.Bir kere güreşçi isimlerini kendi keyiflerine göre isim takmaları beni çok sinirlendiriyor.Anlatışlarınada zaten koca bir
    3-4 ay önce Eurosportta TNA'i görmüştüm bu sıralar denk gelmiyor belki yine vardır.Eurosport yayın akışından bakmak lazım
  • Sting
  • Sting Benim adamım
  • batista, rey ,undertaker,ve en önemlisi john cena (şarkıları çok güzel ve çok karizmatik bakıyo)

aslında carlito da fena deil kane falan da iyi sayılıır..
  • ya bu güreşler hala flash tvde çıkıyomu
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.