Şimdi Ara

AMERİKAN GÜREŞİ(Sting,Goldberg,Reymysterio) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
0
Favori
182.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir haberim var şimdi wrestlemania 23 ya kışın flash tv de wrestlemania 22 başlıcakmış haberiniz olsun
  • walla goldberg kardes dedigin doruysa yasadik allah senden razi olsun.....
  • beyler size bi haberim var eddie guerrero vefat etmis 13 kasim 2005 te vefat etmistir.....
  • günaydın :D:D:D:D
  • GOLDBERG BANLANMAK NASIL Bİ DUYGU DİCEM AMA Bİ SORU NEDEN BANLANDIN
  • eskiden flash tv gösteriliyordu eski bölumler şimdi neden gösterilmiyo bilmiyorum.

• DİGİTÜRK - 18 NOLU SNEK TV....BURADA WWE HEYECANI DEVAM EDİYOR..
  • valla rick flair desem dalmazsınız bana deil mi (o kadar uyuz bi insan olamaz olmamalı, insanlık ayıbı adam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vormound -- 10 Ocak 2007; 3:25:49 >
  • Disco İnferno Goldberg ve Sting herzaman favorilerim gerci Disco cok cakallık yapıyor
  • Rey MR Junıor
  • hepsini PATAKLAR

• ŞİMCİK BEN BU GURESİ 1990 DAN BERİ TAKİP EDERİM yannız attıgınız mesajları okudukca kendimi gulmekten alamıyorum rey mac yaptıgı zaman undertaker kahvede arkadaslarıyla oturuyodu rey 33 yasında bir guresci taker 46 yasında takerın tam gurese baslama tarihi 1979 lar ama profesyonele gecisi 1984 tür bu arada sunuda soyliyim goldberg bir efsanedir diyenlere bu sadece turkiyede flash seyredenler için americada asıl yerde sorsalar bu soruyu anca 20000 kişiden 1 kişi efsane der taker a yeteneksiz diyenler olmus taker dünyadaki en yetenekli gurescilerden biridir boyu 2.12 kilous 148 dir ama cok hızlıdır cok gucludur cok tekniktir o gurescinin yapabildiği hareketleri anca acaip yetenekliler yapar ve goldbergte bu yok yani bi hedef belirleyip oraya tepeleme kosup kafa koymaya yetenek diyosanızwww.guresmania.net bir cok flash tv seyreden kişi yanlıs bilgilerle geldi ve düzeltildi bu aradawww.guresmania.net/forum da adres amacım burada size hakaret degil yanlısları duzeltmek o yuzden acaip derecede goldberg rey buyuktur demeyin gercegi gorurseniz moraliniz bozulabilir bu arada sting bırakmadı sting su an tna gures federasyonunda guresiyor google dan resmi siteyi bulabilirsiniz

• Undertaker..;);)
  • Şov ve gösteri maksatlı yapılan bir oyun bence.
  • benim sevdiğim 2 kişi var 1.rey mysterio 2. john cena
  • quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

hepsini PATAKLAR

• kick boks u tercih ederim
  • ben oyununu oynuyorum o daha zevkli
  • evt oyunu süper ama cumartesi saat 24.00 da eurosportta başlıo gelin flashtvdede başladı saaat 06.30da hafta sonları
  • oyunu harika bütün ödülleri aldım.Ayrıca en sevdiğim güreşçiler

1-REY MYSTERİO

2-GOLDBERG

3-STİNG

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.