Şimdi Ara

Hiçbir Uygulama Yokken Takipçi Ekleniyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Twitter hesabıma haftada bir giriş yapıyorum ama her girdiğimde sürekli birilerini takip ediyor buluyorum. hiçbir uygulama yok, bileşen yok. ayarlarda böyle bir ayar bulamadım. ne ayaktır arkadaş? bu illetten nasıl kurtulunur? en son hesabı kapatacağım, arasıra nadir de olsa lazım oluyor.

• beyler yok mu bilen, anlayan?
    dün akşamdan beri hiç girmediğim halde yine 20 kişiyi takip etmişim.
    Nasıl olur bu yahu?
  • Bilgisayarınızı sizden başkası kullanıyormu ?
  • Kullanan yok şifremi de değiştirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir takipçi arttırma sitesine hiç bağladınızmı ?
    Ayarlardan Uygulamalar a girin yabancı ne varsa silin @ztalan
  • Şu an ve daha önce hiç bir uygulama yok. Yine devam ediyor, destekten soru sormayı deneyeceğim bakalım.

• Yine 2 gün girmediğim halde 63 kişiyi takibe almış hesap.

• twitter da ayarlar kısmında uygulamalar var. oraya bi bak. uygulama var mı? yoksa başka bi açıklaması olamaz
  • TeraziKefesi T kullanıcısına yanıt
    Uygulamalar boş, hiçbir izin yok. Şifreyi 2. kez değiştirdim. Hala takibe devam ediyor.

• daha önceden herhangi bir reklama veya uygulamaya tıkladıysanız hesabınıza virüs bulaşmış olabilir geçmiş olsun.
  • Mobil haricinde hiçbir uygulama yoktu, zaten topu topu 6 aylık hesap. 4 ay hiç girmemiştim, 400 küsür kişiyi takibe almış hesap. Nasıl oldu hiç bilgim yok. Sileceğim artık, başka çözüm kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 2 Şubat 2014; 23:33:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Mobil haricinde hiçbir uygulama yoktu, zaten topu topu 6 aylık hesap. 4 ay hiç girmemiştim, 400 küsür kişiyi takibe almış hesap. Nasıl oldu hiç bilgim yok. Sileceğim artık, başka çözüm kalmadı.

Yeni hesap acin hocam sifrenizide kimseye vermeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    O zaman virüs var başkan kesin yani.
  • Arkadaşlar virüsle alakası yok ve bir hesaba virüs bulaşması mümkün değil. Tarayacınızı kontrol edin bende bu işi yapıyorum yani sizin gibi insanların başkalarını takip etmesinden takipçi satarak kazanıyorum ama size yardım etmek istedim. Yapmanız gerekenler şunlar arkadaşlar.
    1- Tüm Uygulamaları Kaldırın.
    2- Tarayıcınızdaki tüm uzantıları silin. Google chromesa uzantı oluyor. Mozilla da eklenti vb.
    3- Tarayıcınızda silme yapamıyorsanız tarayıcınızı kaldırıp tekrar yükleyin.
    4- Hem tarayıcınızı değiştirip hemde uygulamaları kaldırtıktan sonra yapmanız gerekn yeni tarayıcıda şifrenizi değiştirmek.
    5- Artık twitterınızı kimse kullanamaz. Ve virüs bulaşmış vb. hiç birşey kabul edilemez. Virüs sizin bilgisayarınızda dır. Ve twitter, facebook hesaplarınıza direkt virüs bulaşması söz konusu değildir.
    Buda Sosyal Tanıtım Sitem Arkadaşlar en azından teşekkür için girerseniz sevinirim. TakipciSiteleriBul.İnfo

• ozgur_000 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, deneyeceğim hemen iş dönüşü.

• Daha yeni gördüm umarım işinize yaramıştır :)
  • ozgur_000 kullanıcısına yanıt
    Düzeldi ama neden olduğunu çözemedim. 4 pc den giriş yapmıştım, 1 inde deneyebildim, birde yardımdan soru sordum. Belki onlar düzeltti bilmiyorum artık 1 haftadır sorun yok. Teşekkürler tekrar.

• Normalde ben de uyguluyorum bu yöntemi ama en iyisi uzantı yolu :) Yada gizli twitter uygulması olarak :) Bu şekilde insanlar çok büyük paralar kazanıyorlar bende sadece 10 bine yakın user var :) Ama 500 bin useri olan adamlar artık ajanslarla çalışıyorlar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.