Şimdi Ara

GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
85
Favori
149.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: travers

O bütçeye optik kablosuz avr istesenizde bulamazsanız. Ama önce mağazalara bakmak lazım.

Pioneer VSX-528 A/V Receiver düşünüyorum. Diğer parçaları ne almamı önerirsin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: budu77

Selam arkadaşlar,

Digitürk , Dsmart ve medya oynatıcıdan sağlam ses alabileceğim 30 metrekarelik küçük bir oda için yüksek ses veren sallayan bir avr'li sistem önerebilir misiniz?

Elinizdeki bütçe ile Dikmen Müzikten Sinema ağırlıklı 30m2 odanızı rahatlıkla doldurabilecek bir takım olan Dali Lektor8 ve bu takıma uygun bir Avr bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Danimarka'nın ünlü tasarım hoparlörleri Türkiye'de satılmaya başladı. JAMO, Dali, Bang & Olufsen ile aynı ülkeden çıkan, hem görsel hemde ses performansı açısından çok etkileyici ürünler. İncelemenizi öneririm : Podspeakers Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluewing -- 2 Eylül 2015; 16:07:12 >
  • furkanxtr kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam edifier 1+1 audioengine a2 ve diğer aktif monitörlere bakabilirsin yada t sınıfı amfi alıp sistem kurabilirsin
  • Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    merhaba üstadım bana göre pioneer ve dali uyumlu çalıyor pioneer ın canlı ve açık karekteri dalinin sesini açıyor magnat içinde aynı düşünüyorum tabi herkesin kulak zevki farklı sizinde bildiğiniz gibi
  • kut kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam önemli değil fiyatı uygun ama sesini bilemiyorum ama f/p ürünü değil bence tsi 500 e-30 ve ns 333 varken bence pek aranacak ürün değil
  • budu77 kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam o bütçeye neden media markt tan ses sistemi kurmak istiyorsunuz bütçeniz az değil kuracağınız ortam içinde yeterli bir bütçe eğer evi sallamak istiyorsanız güçlü bir subwoofer eklemeniz gerekir sisteminize 0 olarakta seçeneğiniz fazla olsada 2.elde bütçenize göre daha güzel ürünler bulabilirsiniz ama araştırıp takip etmeniz gerek örnek olarak magnat supreme 2002 202 ve 252 ve sub 302 a bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_955

merhaba hocam o bütçeye neden media markt tan ses sistemi kurmak istiyorsunuz bütçeniz az değil kuracağınız ortam içinde yeterli bir bütçe eğer evi sallamak istiyorsanız güçlü bir subwoofer eklemeniz gerekir sisteminize 0 olarakta seçeneğiniz fazla olsada 2.elde bütçenize göre daha güzel ürünler bulabilirsiniz ama araştırıp takip etmeniz gerek örnek olarak magnat supreme 2002 202 ve 252 ve sub 302 a bakabilirsiniz

quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

quote:

Orijinalden alıntı: budu77

Selam arkadaşlar,

Digitürk , Dsmart ve medya oynatıcıdan sağlam ses alabileceğim 30 metrekarelik küçük bir oda için yüksek ses veren sallayan bir avr'li sistem önerebilir misiniz?

Elinizdeki bütçe ile Dikmen Müzikten Sinema ağırlıklı 30m2 odanızı rahatlıkla doldurabilecek bir takım olan Dali Lektor8 ve bu takıma uygun bir Avr bakabilirsiniz.

Kristal berraklığında ses istiyorum hocam sallamadan ziyade. Sallama 2. planda. Ne önerirsin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi budu77 -- 2 Eylül 2015; 20:34:34 >
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    Uyum konusuna bişey demedim orda sıkıntı yok ses karakterleri uyumlu ama zensor-lektor-magnat supreme gibi en giriş modellerde detay ve sahne eksikliği çok ve lektor ile magnat heco'ya göre fazla boğuk. Dali ikon'dan başlıyor arkası çöp bana göre. Heco victa f/p olarak rakipsiz ses olarak magnat ile diana krall ile dinlemiştim heco çok daha iyidi. Birde şöyle bir durum mesela kef r700 ve marantz pm14 gibi açık ve natural çalan bir sistem dinle kulağını alıştır demo edilen yerde sonra heco ve magnat gibi düşük sistemlere geç. Yani ne dinleyip karşılaştırıcaksan üst model bir sistemi o yerde biraz dinle sonra dinlediğin boğukmu onu öğren ilk dinlemede bazen anlaşılmaz trafikten çıkınca sonra kulak açılırken kötü ses alışır. Zaten ses boğuk gelirse anlaki çöp. Tabi bir-iki model üst dinle çok üst bişey dinleme yoksa her türlü boğuk gelir ses belli miktar.Alıştığın ses doğru olan ses olduğu için kötü ses açık bir şekilde ortaya çıkar. Heco da boğukluk yok seste bir üst modele göre en önemlisi bu. Bu arada demo ettiğim ürünler heco victa 702 ile pm7005. Magnat ise amfi aynı supreme 2002 modeliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apache Air Fighter -- 2 Eylül 2015; 20:40:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kristal berraklığında bir ses için ayırdığınız bütçe bir çift Hoparlöre bile yetmez hocam gerçekçi olalım.Bu ayırmış olduğunuz bütçeyle giriş seviye bir tık üstü bir sistem toplayabilirsiniz anca;maalesef bütçeniz beklentinize nazaran kısıtlı bu bütçeyle en iyisini toplamak için ikinci el piyasasını takip etmelisiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

Kristal berraklığında bir ses için ayırdığınız bütçe bir çift Hoparlöre bile yetmez hocam gerçekçi olalım.Bu ayırmış olduğunuz bütçeyle giriş seviye bir tık üstü bir sistem toplayabilirsiniz anca;maalesef bütçeniz beklentinize nazaran kısıtlı bu bütçeyle en iyisini toplamak için ikinci el piyasasını takip etmelisiniz..

Öyleyse nasıl bir sistem önerirsin? Komple sistem atabilir misin hoparlör+avr vs.

Bluray oynatıcı tarzı cd takılan sistem kullanmıyorum. Flash disk kullanıyorum. O da medya oynatıcı da mümkün. Youtube'a da giriyorum medya oynatıcıdan müzikler için.
  • beyler sony dh520 kullanıyorum.. Güzel bir Avr ama jamo larla uyumsuzlugundan mı yoksa sony nin Ses tınısımı öyle film izlerken sesini bir türlü sevemedim... Muzikde geyet başarılı ama filmlerde çok boguk... O yüzden değiştirmek istiyorum.. Pioneer olabilir... 1000 tl civarlarına kadar ikinci el alabilirim temiz olmak şartıyla. Ne önerirsiniz ?
  • Devian kullanıcısına yanıt
    Hocam bütçenizle 9xx serisi bir Pio Avr kovalayabilirsiniz.....

Hocam siz en iyisi Dikmen Müzik,ProAv,Gsa Elektronik,vb.bunların sitelerine bütçenize göre bir göz atıp en azından bir fikir edinebilirsiniz hem modeller hemde fiyatlar hakkında bilginiz olur.Zaten bakabileceğiniz fazla bir seçenekte yok Dali,Heco,Magnat vb.Ayrıca ikinci el piyasasını gerek forumda gerek sahibindende yakın takibe alabilir uygun ürün kovalayabilirsiniz.

• forumda 850 liraya vsx-921 var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

forumda 850 liraya vsx-921 var.

nerde kim satıyor göremedim ?
  • Devian kullanıcısına yanıt
    ilanı yanlış yorumlamadıysam bu.

http://forum.donanimhaber.com/m_100987615/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

ilanı yanlış yorumlamadıysam bu.

http://forum.donanimhaber.com/m_100987615/tm.htm

teşekkürler arkadaşla iletişime geçtim kısmetse alıcam.
  • Arkadaşlar nad 316 bee için ne düşünüyorsunuz ? Kullanan veya dinlemiş fikir verebilecek var mı acaba

• Kolay gelsin arkadaşlar. Arc destegi olmayan bir tvm ve vsx529 anfim var. Hdd yi tvye bağlayıp film izlemek istiyorum fakat avr ye sesi aktaramıyorum tvden ses geliyor. Kitapçığını biraz karistirdim ve arc destekli tv yoksa koaksiyel kablo ile sesi aktarin diyor. Avrden arc yi kapatip cd girişine koaksiyel kabloyu bagliyorum fakat yine tvden ses geliyor. Nasil düzgün bir bağlantı yapabilirim ?
    - dsmarti avrye bagladigimda sesler anfiden geliyor düzgün bir şekilde

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.