Şimdi Ara

GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
85
Favori
149.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba, öncelikle amfiniz hayırlı olsun...

Ben de aynı amfiyi önde dali zensor 1, merkezde tannoy mercury, arkada ise sony ss-f6000'ler ile kullanıyorum. Dali'nin zensor 1'leri fiyatına göre gerçekten başarılı hoparlörler, ben dikmen elektronikten Cem Bey'den aldım. Fırsatınız varsa bir sorun derim.
  • teşekkürler ,,
    işin içine girdiğinizde sonu olmadığı görülüyor :)
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    merhaba
    önceliğim tv izlemek olmakla birlikte müzikde önem taşıyor ama biliyorum ki ilerleyen zamanlarda bu sistemde yetmeyecek ,,,
    canton dan yana karar verecek gibiyim umarım doğru karardır
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugursamsa

GSA'dan Orhan Bey'in yardımlarıyla ben de Denon X2000 ve MAGNAT MONİTOR SUPREME 802 HCT 5.0 HOPARLÖR SİSTEMİ aldım. N11 üzerinde 1000TL üzeri alışverişlere 100TL indirim vardı, Denon 1180TL'ye hoparlör sistemi ise 1586TL'ye geldi. Salon çok büyük değil 30 metre de kablo aldım. 2+1 bilgisayar hoparlörü harici ilk kez bir ses sistemine para veriyorum, kurduktan sonra foto ya da video da paylaşmaya çalışacağım.

Merhaba, öncelikle setiniz hayırlı olsun , bende pıoneer 921 AVR var magnat kule ve raf tipini almayı düşünüyorum , magnat setinizden memnunmusunuz ? ürün kaç günde ulaştı size şehirlerarası mı ? kargo ücreti kaça geldi ? GSA elektronik sitesinde magnat suprama 802 hcp model hoparlor seti vardı yaklaşık 20 gün önce 1,400 TL idi ama şimdi bakıyorum sadece kulelerin fiyatı 1,336 TL olmuş ve set olarak değil de parça parça fiyatlar , sebebi konusunda bilgisi olan var mı dolar artışı alakalı olabilir mi ? fakat sanalpazar sitesinde set olarak 1,500 TL görünmekte ?

• Selamlar tekrardan; ben de birkaç gün önce ses dünyasının geniş ürün pazarında ekran başında bunalıma girmiştim. Herkesin dediği gibi bu işin sonu yok.

Google'ı bitirip sonunda bir karara vardım; sanırım, f/p olarak denon x2000 + 2 adet dali zensor 5 kule ile bu serüveni tamamlayacağım. Sebep; tipini beğendim. Belki hop zensor 3'e düşebilir ama kafamdaki setup mağazada deneyene kadar şimdilik bu.

Şu andan itibaren raf tipi ve kule tipi arasında benim anlayabileceğim ne fark var onu merak ediyorum. Forumu okudum okudum bu farkı bir türlü hayal edemedim. Kısmetse bir arkadaşımla beraber bugün göreceğiz. Daha sonra bir amatör olarak amatörce deneyimlerimi yazacağım.

Herkese İyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altoids -- 7 Mart 2015; 0:56:28 >

• altoids A kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun şimdiden. Bütçen yettiği kadar zensor 5 te kal. Ama dediğim gibi hecoyu kesin dinlemelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grknky

merhaba
    denon x 2000 için uygun olabilecek hoparlör sistemi markası ve aşağıdakiler için mümkünse görüşlerinizi/yönlendirmenizi rica ediyorum

- ilk sinema sistemim olacak (müzik önemli tabi ki ama öncelik filmlerde sesleri net duyabilmek)
    - hoparlör için 1000 tl / maks 1500 tl bütçem olabilir

- ÜRÜNLER :
    CANTON MOVIE 125 MX 5.1 / Boston Acoustics Soundware XS 5.1 / denon sys 5.1 // jbl 510
    yada sizlerin önerisi

şimdiden çok teşekkürler

Merhaba son durumda bugun yazdiklarimdan farkli olarak harman kardon 9 alarak hoparlor alimini gerceklestirdim performansi cok merak ediyorum .. yorumlarinizi ve tecrubelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim
    Denon x2000+ harman hkts9

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: simsek59

quote:

Orijinalden alıntı: ugursamsa

GSA'dan Orhan Bey'in yardımlarıyla ben de Denon X2000 ve MAGNAT MONİTOR SUPREME 802 HCT 5.0 HOPARLÖR SİSTEMİ aldım. N11 üzerinde 1000TL üzeri alışverişlere 100TL indirim vardı, Denon 1180TL'ye hoparlör sistemi ise 1586TL'ye geldi. Salon çok büyük değil 30 metre de kablo aldım. 2+1 bilgisayar hoparlörü harici ilk kez bir ses sistemine para veriyorum, kurduktan sonra foto ya da video da paylaşmaya çalışacağım.

Merhaba, öncelikle setiniz hayırlı olsun , bende pıoneer 921 AVR var magnat kule ve raf tipini almayı düşünüyorum , magnat setinizden memnunmusunuz ? ürün kaç günde ulaştı size şehirlerarası mı ? kargo ücreti kaça geldi ? GSA elektronik sitesinde magnat suprama 802 hcp model hoparlor seti vardı yaklaşık 20 gün önce 1,400 TL idi ama şimdi bakıyorum sadece kulelerin fiyatı 1,336 TL olmuş ve set olarak değil de parça parça fiyatlar , sebebi konusunda bilgisi olan var mı dolar artışı alakalı olabilir mi ? fakat sanalpazar sitesinde set olarak 1,500 TL görünmekte ?

Hocam 4 marta aldım HCT setini 1599'a. Orhan beyle görüştüğümde kampanyayı kur yükseelmesinden dolayı kaldıracaklarını söyledi. Telefonla konuştuktan sonra siteden kaldırmışlardı. Son güne yetişmişim :)
    Ama yinede sen orhan bey ile bir görüş mutlaka yapabileceğini yapar. Sistemin performansı güzel 15 m2 de kullanıyorum gayet iyi ama kabloları değiştireceğim mid sesleri almakta sıkıntı çekiyorum malum metresi 70 kuruşluk kabloyla anca bukadar. Ama iyi bir kabloyla neler yapabileceğini tahmin edebiliyorum.

• quote:

quote:

merhaba
    denon x 2000 için uygun olabilecek hoparlör sistemi markası ve aşağıdakiler için mümkünse görüşlerinizi/yönlendirmenizi rica ediyorum

- ilk sinema sistemim olacak (müzik önemli tabi ki ama öncelik filmlerde sesleri net duyabilmek)

- ÜRÜNLER :
    CANTON MOVIE 125 MX 5.1 / Boston Acoustics Soundware XS 5.1 / denon sys 5.1 // jbl 510
    yada sizlerin önerisi

şimdiden çok teşekkürler

Merhaba son durumda bugun yazdiklarimdan farkli olarak harman kardon 9 alarak hoparlor alimini gerceklestirdim performansi cok merak ediyorum .. yorumlarinizi ve tecrubelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim

Hocam ben de aynen sizin yaptığınız gibi sistem toplamayı düşünüyorum. N11 de su an denon uygun hkts 9 da ayrı alacağım. Siz nerden aldınız acaba hktsleri kurulumu tamamladınız mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Daha önce böyle sistem almadım sinema için alıyorum. Tatmin etsin istiyırum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: klavye_414

quote:

quote:

merhaba

- ÜRÜNLER :
    yada sizlerin önerisi

şimdiden çok teşekkürler

Hocam ben de aynen sizin yaptığınız gibi sistem toplamayı düşünüyorum. N11 de su an denon uygun hkts 9 da ayrı alacağım. Siz nerden aldınız acaba hktsleri kurulumu tamamladınız mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Daha önce böyle sistem almadım sinema için alıyorum. Tatmin etsin istiyırum.

Merhaba .. henuz kurma imkanim olmadi kismetse bugun yarin yapacagim.. ben oncesinde soundbar kullaniyordum simdi bunu deneyecegim umarim guzel bir fark hissederim ... aldigim yer ist dogubank ama int den ayni firmanin denon satisi var .. kolon kismi icin ben canton almaya niyetliydim ancak harman kardon 9 tavsiye edilince bunu degerlendirdim ..
    Dilim dondugunce gelismelerk aktarmaya calisirim
    Iyi aksamlar

• grknky kullanıcısına yanıt
    Hkts 9 kaca aldiniz acaba ?

• Herkese Merhaba Sisteme Geçen Hafta Lepai Stereo Ampli Ekledim Merak Edenler İçin Fotoğrafları Paylaşıyorum

GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI

• Emre kardeşim lapai hayırlı olsun inşallah en yakın bir zamanda iyi bir raf tipi kolon alıp keyifli dinletiler yaparsın

• Selamlar tekrardan;

Kadıköy yakasında hop için kaliteli kablo nereden kablo alabilirim?
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    merhaba abi teşekkür ederim daha iyileri senin olsun yer sorunum olduğu için uzun bir süre kullanamayacağım kullanacağım zamana kadar kutusunda bekleyecek iyi akşamlar kalın sağlıcakla ...
  • Merhabalar bir süredir forum sayfasını takip ediyorum, GSA elektronik Orhan bey ile temasa geçip Magnat 1002 takımını ,anfi olarak da Denon x 2000 serisini aldım. Kargo eve gelmiş, resimlerini sizinle paylaşıyorum, işten eve gitmeyi iple çekiyorum :))) Orhan bey'e yardımları için teşekkür ederim.
     GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI

• Hadi hayırlı olsun sonuçlarını buradan paylaşırsınız ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: klavye_414

quote:

quote:

merhaba

- ÜRÜNLER :
    yada sizlerin önerisi

şimdiden çok teşekkürler

Merhaba .. henuz kurma imkanim olmadi kismetse bugun yarin yapacagim.. ben oncesinde soundbar kullaniyordum simdi bunu deneyecegim umarim guzel bir fark hissederim ... aldigim yer ist dogubank ama int den ayni firmanin denon satisi var .. kolon kismi icin ben canton almaya niyetliydim ancak harman kardon 9 tavsiye edilince bunu degerlendirdim ..
    Dilim dondugunce gelismelerk aktarmaya calisirim
    Iyi aksamlar

merhaba

ses sistemi mi kurdum ve keyifle tv izleme + müzik dinleme imkanım oldu ,,

apple tv üzerinden dinlediğim / izlediğim müzik ve film sesleri çok iyi geliyor harman kardon 9 hoparlörler ilk izlenimime ve ilk ses sistemi kullanımıma göre gayet yeterli ses verdi ,, özellikle filmlerde ani ses çıkışları ve sağ sol taraftan ses geçişleri tatminkardı
    digiturk üzerinden filmlerin sesleri yine gayet başarılıydı ancak müzik kanallarından gelen sesler sanırım yayın özelliği gereği çok tatminkar değil

*Denon x2000 yayınları tv ye aktarım yaparken görüntü kalitesini yükselterek aktarıyor denmişti bunu hissedebiliyorsunuz

cihaz doğru yayın olduğunda görevini gayet başarılı yerine getiriyor

denon x2000 kurulumunu yaptığım anda internet bağlantısını da yapmıştım,, yaklaşık yarım saat sonra güncelleme mesajını ekrana yansıttı ve ben ok ledikden kısa bir süre sonra sürümünü güncelledi
    internet radyo + yerel radyo sistemi de gayet başarılı

**ses sistemini kurduktan sonra denon'un mikrofonu ile hoparlör ses ayarlaması yapmadım,, açıkcası ihtiyaç duymadım ve memnun olduğum mevcut düzeni bozmak istemedim ,, ilerleyen günlerde ne yaparım bilemiyorum

benim için ses dağılımı gerçekten güzeldi .. hatta hkts 9 hoparlörlerin yanına ilerleyen zamanda 2 kule hoparlör daha eklersem neler olur merak ediyorum :)

herkesin kısa sürede istedikleri ses sistemine ulaşmaları dileklerimle

• org kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim... :D İlk sistemim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: osafakk

Teşekkür ederim... :D İlk sistemim...

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın...

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.