Şimdi Ara

GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
85
Favori
149.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam çok teşekkürler heco lar bu ilanlar arasında en başarılı gibi görünüyor sanırım, jamo s606 yıda dinlemek için msj attım ilanın sahibine dönüş yaparsa iyi olucak
  • Bu ürün hakkındaki yorumunuz nedir?

http://www.teknosa.com/urunler/119966460/pioneer-vsx-323-k-amphireceiver-pioneer-s-es3tb-ho

Kullanım amacım;

1) Film (DTS codecli, untouched bluray ya da kaliteli ripler)
    2) HD Yayın (digiturk, özellikle spor yayınları)
    3) Müzik

Salonum 30 metrekare.
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    Merhaba...normalde kablo kılıfı fabrikasyon tek parça olmasa farklı iki serisinin birleştirilmişi diyeceğim ama oda değil , resmen (+) için farklı (-) farklı tel kullanılmış... bakır olan uçta ok işareti koymuşlar sadece (+)---(-) ayrımı yok kabloda...satın aldığım kişinin telefonunuda kaydetmemiştim soramıyorum şimdi...tek kabloda iki uçda farklı iki tel niye kullanırlar çözemedim...Bugün yıllık iznim için ankaraya gidiceğim için bağlamadım sisteme dönüşte bağlarım artık...

@des_955
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam avr ye hoparlörleri jack ile bağlayamazsınız ya jackları kesip bağklayacaksınız yada hiç uğraşmayıp htp-071 veya 073 kodlu pioneer set alıp zamanla geliştireceksiniz
  • the wade kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam o paranın üstüne biraz daha koyarak daha iyi bir set alabilirsin örnek olarak vsx-329 ve yanına magnat supreme 802 hcp set alabilirsin ileridede aktif subwoofer eklersin daha tatminkar olur ürünler için gsa elektronik orhan beyle görüşebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: des_955

merhaba hocam avr ye hoparlörleri jack ile bağlayamazsınız ya jackları kesip bağklayacaksınız yada hiç uğraşmayıp htp-071 veya 073 kodlu pioneer set alıp zamanla geliştireceksiniz

Peki hocam sizin set önerileriniz nedir kullanım amacımı biliyorsunuz

Konsoldan oyun oynamak
    USB den film izlemek tv im çoğu film oynatıyor
    Ve digitürk ileride mediaplayer de alabilirim beni uzunca bir süre götürebilecek bi set maksimum bütçe 1800 oldu hocam buna göre birkaç set önerirmisiniz aralarında kafama yatanı seçiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, evdeki şu sistemin yanına bir de SUBWoofer ilave etmek istiyorum. Ekim'de Almanya'da , Kasım'da Fransa'da olacağım. Dönüşte yanımda getirebilirim. Öncelikle bu sisteme uygun model önerileriniz neler olur? Bir de Almanya ve Fransa'dan nereden getirebilirim ve yurtdışından almanın bi avantajı dezavantajı var mıdır?

DENON AVR-X2000
    MAGNAT MONİTOR SUPREME 1002 KULE HOP.
    MAGNAT MONİTOR SUPREME CENTER 252
    MAGNAT MONİTOR SUPREME 102
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

quote:

Konsoldan oyun oynamak
    Ve digitürk ileride mediaplayer de alabilirim beni uzunca bir süre götürebilecek bi set maksimum bütçe 1800 oldu hocam buna göre birkaç set önerirmisiniz aralarında kafama yatanı seçiyim

http://gsaelektronik.com/urun/pioneer-vsx-323---magnat-supreme-802-hcp-sinema-sistemi_715.aspx?CatId=229

Şuna bir bakın isterseniz.

hocam harman avr 151 ve htks 5 set var media marklarda o set sizin işinizi rahatlıkla görür bunun yanında vsx-329 ve vsx-529 yanına kule tipi veya raf tipi hoparlörler ile sistem kurulabilir örnek olarak vsx-329 ve magnat 802 hcp set vsx-529 ve magnat supreme 202 102 ve 252 set gibi seçenekler yapılabilir bu ürünler için gsa elektronik ile görüşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sportivo

Arkadaşlar, evdeki şu sistemin yanına bir de SUBWoofer ilave etmek istiyorum. Ekim'de Almanya'da , Kasım'da Fransa'da olacağım. Dönüşte yanımda getirebilirim. Öncelikle bu sisteme uygun model önerileriniz neler olur? Bir de Almanya ve Fransa'dan nereden getirebilirim ve yurtdışından almanın bi avantajı dezavantajı var mıdır?

DENON AVR-X2000
    MAGNAT MONİTOR SUPREME 1002 KULE HOP.
    MAGNAT MONİTOR SUPREME CENTER 252
    MAGNAT MONİTOR SUPREME 102

Ayırdığınız bütçe?
  • Sportivo S kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam magnatların anavatanı almanya sizin sisteme en uygun aktif woofer sub 302 a dır tr fiyatı 1000 lira civarı orada fiyatlar ne kadardır bilemiyorum ama buradan avantajlıdır diye düşünüyorum ama tabi ufak bir ürün değil gelirken getirebilirmisiniz bilemiyorum detaylı bilgi almak için turuncu55 nickli arkadaşa sorabilirsiniz
  • Arkadasla Boston Acoustics A 250 kule hop. Sinema icin tavsiye edermisiniz veya sizin onereceginiz simdilik sadece sinema icin kule hop. Tavsiyeniz ne olur.

• bütçe belirsiz aslında, ama sistemle uyumlu olsun yeter. Bir de girişte gümrüğe takılma ihtimali var mıdır sub ile elimizde sallana sallana girmeyelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sportivo

bütçe belirsiz aslında, ama sistemle uyumlu olsun yeter. Bir de girişte gümrüğe takılma ihtimali var mıdır sub ile elimizde sallana sallana girmeyelim?

http://www.amazon.de/Heco-Victa-Aktiver-Bassreflex-Subwoofer/dp/B004C198FG/

Önerim bu ya da

http://www.amazon.de/Magnat-Monitor-Bassreflex-Subwoofer-Frontfire/dp/B001GNC0RG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD91AF42D -- 16 Eylül 2014; 16:53:54 >

Ben Almanya'da Satürn'den Avr almıştım. Sizde aşağıdaki listeden bir tanesini herhangi bir saturn Mağazası'ndan alabilirsiniz.
    http://www.saturn.de/webapp/wcs/stores/servlet/MultiChannelCatalogEntryList?storeId=48352&categoryId=522106&langId=-3&sort=price

Yurtdışından bu tarz cihazı yanınızda getirdiğinizde 420€'ya kadar vergi olmuyor. Zaten sizin alacağınız ürünler de daha pahalı olmaz herhalde. Tabii havalimanı çıkışında durdurulup, kontrole tutulursanız.
    Ben yurtdışından 2 sefer Avr getirdim ve hiç kontrole denk gelmedim. Hatta birinde Avr ve hkts 9 gibi bir hoparlör takımını beraber getirmiştim.
    Avrupa'dan gelen uçaklar sanırım, pek kontrol edilmiyor. Ama Dubai ve uzak Doğu uçakları kontrol ediliyormuş diye bir efsane var, ne kadar doğru tam bilmiyorum.

Ha bu arada ürünü aldığınız zaman ürünü Avrupa birliği dışına çıkaracağınızı ve vergi iadesini alacağınızı söylemeyi unutmayın. Size bir tax free formu verecekler. Bu form ile havalimanında bagajları teslim etmeden önce %12 vergi iadesi alabiliyorsunuz. Fakat bu vergi iadesi kuyruğu uzun olabiliyor. Bu sebeple havalimanına normalden 1-1,5 saat önce gidin.

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, avr'yi uçakta içeri mi alıyorsunuz yoksa paketiyle kargo bölümüne mi gönderiyorsunuz? Kargo bölümünde doldur boşalt atılırken sıkıntı olabilir gibi geldi.

Berlin'de olacağım, 8-10 tane falan Saturn mağazası var görünüyor.

Tax free olayını biliyorum , iphonu fransa'dan almıştım %11 gibi geri iade aldım. Model öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apache40

quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

quote:

Konsoldan oyun oynamak

http://gsaelektronik.com/urun/pioneer-vsx-323---magnat-supreme-802-hcp-sinema-sistemi_715.aspx?CatId=229

Şuna bir bakın isterseniz.

bu işimi görebilir teşekkürler bi pazarlık yapmaya calısıyım bakalım

Zaten kilo ve ağırlık sınırı yüzünden üst tarafa almıyorlar. O yüzden ürünü kolisi ile bagaja veriyorum. Elektronik cihaz olduğunu görünce sanırım kibar davranıyorlar. Çünkü ürünün kolisinde bile hiçbir deforme olmadı benimkilerde.

Berlin'de kadewe diye çok bilinen bir alışveriş merkezi var. Onun yakınında 4katlı bir Saturn mağazası var. En son gittiğimde çok geniş bir hifi bölümü ve odası vardı. Oraya mutlaka bakın.

Bir de Saturn ve Mediamarkt'larda pazarlık payı olabiliyor. Ürüne göre 20-30 € indirim yapabiliyorlar.

Bu arada ne alacaksanız Almanya'dan alın, diğer Avrupa ülkeleri Almanya'dan daha pahalı.

• şöyle bir sistemle başlayayım diyorum üstatlar bi bakabilirmisiniz siteye baktım bütceye uygun geldi nasıl sizce başlangıç için

http://gsaelektronik.com/urun/pioneer-s-3estb-50-hoparlor-sistemi_1889.aspx?CatId=213

http://gsaelektronik.com/urun/pioneer-vsx-323-sinema-amfisi_697.aspx?CatId=109

hocam tavsiye olarak pioneer s-es3tb sete bulaşma kendim kullandım ve halende kullanıyorum f/p ürünü değil senin işini görmez görür ama bir kaç ay sonra bir şeylerin eksik olacağını hissedeceksin ve keşke az biraz daha bütçemi arttırıp diğer seti alsaymışım diyeceksin ben bunu dememen için magnat seti almanı öneririm tabi o set 2000 liraya denk geliyor ama performası çok iyi ve verdiğin parayı hakediyor ayrıca vsx-323 yerine 329 al zaten fiyatları aynı seviyede birde 802 set yerine vsx-329 202 102 ve 252 alsan tahmini olarak 1600-1700 liraya denk gelir ama 2000 e çıkarsan 329 802 102 252 alabilirsin diye düşünüyorum orhan bey ile telefonla görüşüp fiyat al yardımcı olacaktır
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.