Şimdi Ara

GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
85
Favori
149.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam teşekkür ediyorum senin sayende bize bulaştırdın :) seni zaten zor takip ederiz :) anca liste yaparız :) bilgi paylaştıkça güzeldir:) kalın sağlıcakla :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Yamaha Rx-v775
    Marantz NR-1604
    Pioneer Vsx-923

Bu AV lerden hangisini tercih etmeliyim, gerçekten kararsız kaldım Yüksek ses seviyesinden ziyade, kaliteli ses önemli benim için. %40 Film %40 Müzik %20 Oyun olacak.

Bir müddet Boston Acoustics XS 5.1 ile kullanacağım, daha sonra Focal Dome 5.1 veya QAcoustics Q7000i almayı düşünüyorum.

Tecrübeli kullanıcıların yorumu'' işin içinde müzik varsa Yamaha''diye bir yorum hatırlıyorum.Kullanmadım bilmiyorum ama çok araştırma yapmıştım forumda

• iskenderolu kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam biz burada AVR+ hoparlörler kullanıyor ve de tavsiye bilgi paylaşımı yapıyoruz senin verdiğin örnek hazır bir paket şahsen önermem ama yok ben AVR falan uğraşamam dersen hazır bir paket sistem alabilirsin

• Haklısınız, ayrıca ilginiz icin tesekkur ederim.

Onkyo 626' da dusunuyordum, fakat cok fazla hdmi sorunu ile karsilasan oldugu icin eledim.

Pioneer 1123'un fiyati Amazon'da cok uygun, 923 yerine onu getirtmeyi dusunuyorum eger Pioneer'a karar verirsem. Yamaha ise tam bir soru isareti kafamda, sitelerde yapilan yorumlar olumlu, ama kullanici yorumu okuyamadim forumda.

Marantz NR1604 ise gerek slim olmasi, gerekse 1603 u kullanmis olmamdan dolayi hep aklimin bir kosesinde.

Tam bir kafa karisikligi benimki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam önemli değil bende 520 den sonra onkyo düşünüyorum ama HDMI board işi benide korkutuyor az bir ücret istenmiyor pio ise sizi üzecegini sanmıyorum Yamaha hakkında pek bir bilgim yok marantz da ise 1604 ile bir şey farketmez sadece model değiştirmiş olursun eğer yeni tatlar arıyorsanız farklı markalara bakın derim tabi gene karar sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: des_955

Merhaba hocam biz burada AVR+ hoparlörler kullanıyor ve de tavsiye bilgi paylaşımı yapıyoruz senin verdiğin örnek hazır bir paket şahsen önermem ama yok ben AVR falan uğraşamam dersen hazır bir paket sistem alabilirsin

des_955 hocam merhaba bana bu konuda yardımcı olmanızı rica edeceğim ben bu konulara hakikaten yabancıyım bütçem şuan itibari ile 2500 tldir ben sinemayı sevdiğim için sinemayı eve taşıdım ama gelin görün ki ne yapmam gerektiğini siz forumdaki üstatlar sayeseinde aşmaya çalışacağım sagılarımla mehmet.
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam şık olmuş, bende kısmetse bir sonraki adımda düşünüyorum 4 lük kabloyu takmak çok zor oluyor banana büyük kolaylık.
  • iskenderolu kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam anladığım kadarı ile bu tarz işlere yeni başlayacaksın o zaman öncelikle avr konusu hakkında biraz bilgi sahibi ol eğer konunun başında avr hakkında link var onu izlemediysen izlemeni tavsiye ederim sonra ise bütçene ve kullanacağın mekana göre tercih yaparız
  • uzun zamandan sonra bende paylaşımlarda bulunayım . hdmi sorunu nedeniyle avr yi bugün servise bıraktım , yerine henüz hoparlör alamadığım için boşta duran emektar pioneer-a445 stereo amfiyi koydum . bir süre sadece müzikle geçecek.

avr gitmeden önce :

GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI
  • asafak76 A kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam sağol çok şık ve kolaylık sağlıyor :) fazla beklemeden geçmeni öneririm :)
  • Pioneer vsx520den marantz 1602 ye geçtim...şimdilik cok memnunum, sinema için cok başarılı, Pioneer da bass sesler biraz sönüktü, ve sorround kanallar sesi daha az çıkıyordu, marantz sesleri daha güzel çevreliyor gibi geldi...şimdi kolanları değiştirme kaldı, önlere cf30 alıp cb5 leri arkaya koydum mu bir süre beni idare eder...
    merhaba hocam paylaşım için teşekkür ediyorum ama 1 tane foto az sistemin diğer ekipmanlarıda görmek isteriz
  • yer kısıtlı olduğu ve avr ile kullanılacağı için fiyatı da çok uyguna gelen yamahanın aşağıdaki cdp sini almıştım, stereo sistemde ise yine yamahanın cdp-s300 kullanacağım , onu da bayağı uygun fiyata bulmuştum
     GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI

• hozes H kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam hayırlı olsun güle güle kullan marantzlara bende bu ara ısınmaya başladım bakalım hayırlısı kolon olarak energy tercih edeceksin herhalde bu arada verdiğin bilgiler için teşekkür ederim kalın sağlıcakla
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    devamı geliyor merak etme hocam
    merhaba hocam yer sorunu bendede var bi şekilde çözmeye çalışacağım yamaha cd çalar çok güzel ve minik pioneer amfi ise bayağı temiz ve ben burdayım diyor fotolar için teşekkür ediyorum kalın sağlıcakla
    bekliyorum ne kadar çok o kadar iyi
  • arka hoplara sonorous ayak ilave ettim
     GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI

• quote:

Orijinalden alıntı: des_955

merhaba hocam anladığım kadarı ile bu tarz işlere yeni başlayacaksın o zaman öncelikle avr konusu hakkında biraz bilgi sahibi ol eğer konunun başında avr hakkında link var onu izlemediysen izlemeni tavsiye ederim sonra ise bütçene ve kullanacağın mekana göre tercih yaparız

tekrardan merhaba hocam tavsiyeniz için çok teşekkür ederim tavsiyenize uyup sıfırdan inceleme yapıp bilgi sahibi olmam gerekiyor saygılarımla mehmet.
  • tv ünitesinde sağda boş kalan kısma da kısmet olursa yamahanın deck tipi subwooferını almayı düşünüyorum çünkü sub koyacak başka bir yer yok değer sublarda genelde ebat olarak çok büyük oluyor. çiğer sökmez ama en azından film zevkini biraz arttırır diye düşünüyorum zaten sesi fazla açma imkanı olmuyor
     GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI GİRİŞ SEVİYE AVR SES SİSTEMLERİ TAVSİYE VE EKİPMANLARI

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.