Şimdi Ara

Nexus 5 Aldım,Sorularınızı Sorabilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
4.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam itibari ile nexus 5 16 gb beyaz almış bulunmaktayım,kafanızda ki sorulara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacam. Gayet güzel ve hızlı en önemlisi de çok tatmin edici şık bir telefon olmuş. Fiyat türkcel hat üzerine 2. telefon olarak aldım,1460 TL fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F882BB31 -- 26 Ocak 2014; 12:33:33 >

• şarji,am kullanımı, performansi nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Performansı müthiş derece de beğendim,çok tatmin edici 4 çekirdek oluşu ve snapdragon 800 olması telefonun yağ gibi akmasını sağlıyor. Görüntü kalitesi olarak ekran çok tatmin edici,hatta kit kat ile daha üst noktalara ulaşmış diyebilirim. Ama velakin böyle bir telefona 2300 MH batarya yakışmamış,sabah 11 gibi şarjdan aldım,şuan %72 durumun da ve ortalama aktif bir kullanım süresi ile 3 saatlik zaman dilimine bakıldığı zaman yine başarılı görülebilir ama tatmin edici değil elbette. Ve en son telefon gerçekten çok şık duruyor.Şuan aklıma gelenler bunlar,varsa başka merak ettikleriniz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F882BB31 -- 26 Ocak 2014; 14:04:28 >
  • Türkcell internet mağazısından mı aldınız, yoksa tim den mi?

Kulaklık ses çıkış kalitesi nasıl. ses yüksekliği tatmin ediyor mu?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scollop

Türkcell internet mağazısından mı aldınız, yoksa tim den mi?

Tim'den aldım. Malasef kulaklıkla deneme şansım olmadı,kutudan kulaklık çıkmıyor
  • Benchmark skorlari kac?(antutu,quadrant,smart bench,geek bench)

Birde oyunlarda full ayarlarda sikinti cikariyor mu?

• pili yüzünden %30 luk bir alıcı kaybı yaşadı google
  • Kamera Performasını değerlendirebilir misin? benim pil den sonra en fazla merak ettiğim konulardan birisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1tiger1

Benchmark skorlari kac?(antutu,quadrant,smart bench,geek bench)

Birde oyunlarda full ayarlarda sikinti cikariyor mu?

Pek anlamıyorum Benchmark'dan ama sizin için quadrantı ındırdım ve 8041 gibi bir sonuç çıktı. Hayır oyunlarda gayet akıcı ve sorunsuz oynatıyor,tabi biraz ısınma problemi var yıne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson5

Kamera Performasını değerlendirebilir misin? benim pil den sonra en fazla merak ettiğim konulardan birisi...

OIS teknolojisi sayesin de bulanıklık sorunu ortadan kalktık ve kendılığınden odaklaması ve sabitlemesi gerçekten hoş duran özelikler. Ben telefonu kamera odaklı almadım ama kamerası da çok başarılı ve çok iyi netlikde sonuclar alınabiliyor. Çok çeşitli modları var(yağmur,bulutlu güneş vs ). Gayet başarılı bulduğumu söyleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tibet41

Dün akşam itibari ile nexus 5 16 gb beyaz almış bulunmaktayım,kafanızda ki sorulara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacam. Gayet güzel ve hızlı en önemlisi de çok tatmin edici şık bir telefon olmuş. Fiyat türkcel hat üzerine 2. telefon olarak aldım,1460 TL fiyatı

Merhaba,

Ben de hepsiburadadan beyaz rengini almayı düşünüyorum, şık duruyor mu?

Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: provocative

quote:

Dün akşam itibari ile nexus 5 16 gb beyaz almış bulunmaktayım,kafanızda ki sorulara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacam. Gayet güzel ve hızlı en önemlisi de çok tatmin edici şık bir telefon olmuş. Fiyat türkcel hat üzerine 2. telefon olarak aldım,1460 TL fiyatı

Merhaba,

Hayırlı olsun.

gezegendeki şuanda en şık telefon nexus 5. şıklık istiyorsan hız kalite performans herşey var ancak pili yüzünden insanlar o nalet g2 yi alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Masionette9

quote:

Orijinalden alıntı: provocative

quote:

Merhaba,

Hayırlı olsun.

gezegendeki şuanda en şık telefon nexus 5. şıklık istiyorsan hız kalite performans herşey var ancak pili yüzünden insanlar o nalet g2 yi alıyor.

Nalet ? Cihazi eline al sonra nalet de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ulan millet kat kit lü nexsuz kullanıyor ben hala s2 hemide güç tasarruf modunda
  • Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    Cm at bir tane kullan
    Nexus olmadan kim kullanıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Cm at bir tane kullan
    Nexus olmadan kim kullanıyor ?

essahmı deyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masionette9

kan çıkar
  • provocative P kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok sik, asiri derece memnun kaldim çevredeki herkes de note 3 kullanan bile bunu beklemediği ne pişman.teşekürler darisi basiniza:) @provocative

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F882BB31 -- 26 Ocak 2014; 21:27:37 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scollop

Türkcell internet mağazısından mı aldınız, yoksa tim den mi?

Tim'den aldım. Malasef kulaklıkla deneme şansım olmadı,kutudan kulaklık çıkmıyor

Yani diyorsunuz ki Turkcell ön sipariş veren arkadaşları sallayıp ( yani nası olsa bunlar cepte mantığı ) TIM de satışa mı başladı bu telefonu?
    Nerden aldınız peki tam olarak? Eğer doğru ise Turkcell çok ayıp etmiş çünkü ön sipariş ile telefonu fiilen satmayıp paraları cukkaladığı ve 2 hafta beklettikden sonra gönderdiği kullanıcılar kızacaktır :)

• Öncelikle telefonunuz hayırlı olsun diyeyim.
    Telefonla ilgili birçok detayı uzun zamandır araştırmaktayım ve inşallah kısa zamanda da alacağım. Benim için herşeyin ötesinde telefon öncelikle telefondur. Yani görüşme kalitesi ve sinyal gücü benim için (SAR değeri de var tabiki) birinci sırada gelir. Birkaç yabancı sitede telefonun görüşme kalitesinin çok iyi olduğuna dair ve temiz ses alınabildiğine dair yorumlar okudum ki bu benim için sevindirici. Tabi kullanılan operatöre göre değişebilir ama size göre telefonun görüşme kalitesi nasıldır ? Ayrıca arada ses gidip gelmemesi falan gibi sorunlar yaşıyor musunuz ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.