Şimdi Ara

11. Motorize Piyade Tugayı Denizli ve Aydın, Tanışma ve Bilgilendirme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
4
Favori
13.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 354. Dönem Acemilik Denizli Usta birliği Aydın olan birisi olarak, internet de bu iki yer ile ilgili en ufak bir bilgi mevcut olmadığından(Adresleri bile zor bulunuyor) bilgi paylaşımı, tanışma ve yardımlaşma gibi durumları buradan yapalım, sonuçta herkes facebook vb sosyal ağları kullanmıyor. Daha önceki dönemlerde de buralarda bulunan arkadaşlar var ise bilgi ve yardımlarını bekliyoruz. Şimdilik 6 kişiyiz umarım sayımız artar.

Sülüs alan arkadaşlar varsa onunla ilgili de bilgi verirmeleri dileğiyle. Yoğunluk olur diye İzmir/Konak'tan sülüsü salı günü almayı düşünüyorum, aldığımda edindiğim bilgileri iletirim. Aşağıda bilgilerini yazdıklarımdan eksik veya yalnış varsa lütfen iletin.

354. DÖNEM GİDECEKLER

Forum Adı / Acemi Birliği / Usta Birliği / Sınıfı

1- brknsmnc / Denizli / 3. Bölük Söke Aydın / Piyade
    2- muratboll / Denizli / Denizli / Muhabere
    3- erenaktas / Denizli / 2. Bölük Söke Aydın / Piyade
    4- luti / Denizli / Denizli / Tankçı
    5- Nugets / Denizli / Denizli / Tankçı
    6- sencerkan / Denizli / Denizli / ???
    7- Nortsail / Denizli / Denizli / Piyade
    8- KoolAid / Denizli / Denizli / Bakım
    9- ozkanss / Denizli / ??. Bölük Söke Aydın / ???
    10- oguzhan1900 / Denizli / 2. Bölük Söke Aydın / Piyade
    11- Marino / Denizli / 1. Bölük Söke Aydın / Piyade

GOOGLE MAPS ÜZERİNDE

11 İNCİ MOT.P.TUG. KH. VE KH.BL. / DENİZLİ MERKEZ

11 İNCİ MOT.P.TUG.K.YRD.LIĞI 2 NCİ MOT.P.TB. / SÖKE AYDIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknsmnc -- 29 Ocak 2014; 22:26:55 >

• Askerliğimin acemilik Denizli merkez...usta birliği Aydın söke olması dışında pek bi bilgim yok bnm de. Askerliğini buralarda yapmış olan arkadaşların yardımı pek de fena olmaz.
  • Genel olarak herkes iyi diyor. Arkadaşlarım yeni Foça, Manisa ve Amasya'dan daha iyi yerdir diyorlar.
  • arkadaşlar ben üniversiteyi de denizli de okudum.geçtiğimiz yaz mevzun oldum şimdide askerlik oraya çıktı:) denizli merkezdeki yere gitceğiz galiba hepimiz. mevki olarak çok güzel bi yer şehir merkezinde.. çarşıya yakın, üniversiteye yakın. insanlar denizlide çok sıcakkanlı ama esnaf biraz fazla paracı. asker ve öğrenciye direk para gözüyle bakarlar. hızlı ve ege şivesiyle konuşan şirin insanlardır geneli.

otogar şuanda geçici bi yer yeni otogar denizlide merkezde yapılıyor süper bi yer olacak belkide bitmiştir şimdi.denizli otogarda inen arkadaşlar otogarda denizlinn her yerine servisi var firmaların. bu servise binip tugayda ineceğim derseniz sizi kapıda indirirler. bu konuda hiç endişe yapmayın.servisin hareketinden 20 dk içinde tugayın kapısında inersiniz.
  • sencerkan S kullanıcısına yanıt
    Denizli il olarak iyi. Yerimizde merkezde. Şu anlık sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim gitceğimiz tugayla ilgili biraz sıkıntılı yorumlar okudum ama malesef ya yoksa denizli güzel bi şehir ama tugayın içerisi sıkıntı gibi
  • Selam Arkadaşlar

ACEMİ BİRLİĞİ : 11 İNCİ MOT.P.TUG. KH. VE KH.BL. / DENİZLİ MERKEZ / DENİZLİ

USTA BİRLİĞİ : 11 İNCİ MOT.P.TUG.K.YRD.LIĞI TNK.TB.G/K MKNZ.P.BL. (ZMA) / DENİZLİ MERKEZ / DENİZLİ
  • faceden ekleşelim ben bi kaç arkadaşı ekledim zaten gitmeden tanışalım gittiğimizde yabancılık çekmeyiz :)
  • Herkes Facebook kullanmadığı için burdan haberleşmek tek fırsat olarak düşündüm, aramızda sülüs alan var mı arkadaşlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

ACEMİ BİRLİĞİ : 11 İNCİ MOT.P.TUG. KH. VE KH.BL. / DENİZLİ MERKEZ / DENİZLİ

USTA BİRLİĞİ : 11 İNCİ MOT.P.TUG.LOJ.DES.K.LIĞI BKM.BRL. / DENİZLİ MERKEZ / DENİZLİ

Kısa Dönem Er, Sınıf: Bakım.

Bugün aldım sülüsü 5 şubat en geç 13:00'da teslim olmam gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoolAid -- 27 Ocak 2014; 13:22:31 >
  • Arkadaşlar merhaba bende acemiliği
    11.mot.p.tug.kh ve kh. Bl denizl
    ustalığı aydın sökede yapıcam bugün seferihisar askerlik şubesinden sülüsü aldım en geç 5 şubat saat 13.00 de teslim olmam gerekiyo,konak askerlik şubesi çok yoğun olduğu için balçova narlıdere hatta göztepe gibi yerlerde oturan arkadaşlar seferihisar şubesine gitsinler 15 dakka içinde tüm işlemlerimi hallettim sırada 4 kişi vardı çünkü, artı olarak yol bedeli 35 tl verdiler şimdiden herkese hayırlı olsun devrelerim :)

• Selam arkadaşlar ben de denizlide yapacağım askerliği nasip olursa. Merak ettiğim bi konu var bu sülüsü herhangi bir askerlik şubesinden alabiliyor muyuz? Ben şuan Bursadayım ama şubem Ankarada. Bursadan alabilir miyim? bir de tam hangi gün almam gerekiyor yarın alsam erken almış olur muyum?

Bir de yanımıza telefon almayacağız ben yalnız gelicem büyük ihtimalle bu haberleşme nasıl olacak? Yanınızda fazla eşya getirmeyin diyorlar ordan halledebiliyormuşuz zaten.

Son olarak geçen gün savunma bakanı bedelli askerlik nisanda çıkabilir diye açıklama yaptı. İhtiyaç varsa nisana kadar yapabiliriz diye. Ben seçimler öncesi gündem değiştirmek için vs çıkartabileceklerini düşünüyorum ama bu konuda fikri olan var mı? Ya da çok mu geç kaldık bedelli için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luti -- 27 Ocak 2014; 15:46:59 >
  • Bildiğim kadarıyla Sınıflandırma yapıldıktan sonra bedelli çıksa bile kullanamazsın.

Eşya konusunda herkes farklı birşey söylüyor, ailem sağolsun birçok şey toplandı bizim evde, artık ne kadarı kullanılır, "yer değiştirir" vs bilemem :)
  • Neyse gidip yapıcaz artık başka çare yok
  • selamlar. bende denizli ordan söke ye atandım. oralarda görüşmek üzere. bu arada ne alalım yanımıza diye soranlara "http://www.kayihanzeybek.com/deneme_askerin_listesi.htm " bu listeden mantığınıza yatanları alın
  • 5 Şubat çarşamba birliğe katılacağız inşallah. Sülüsü de aldık hadi hayırlısı bakalım. Denizli ye giden arkadaşlarla aslında önceden bi gorussek ve tanissak iyi olur aslında.

• 11 İNCİ MOT.P.TUG. KH. VE KH.BL. / DENİZLİ MERKEZ / DENİZLİ

11 İNCİ MOT.P.TUG.K.YRD.LIĞI 2 NCİ MOT.P.TB. 2 NCİ MOT.P.BL. / AYDIN SÖKE / AYDIN cümleten hayırlı tezkereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nugets

5 Şubat çarşamba birliğe katılacağız inşallah. Sülüsü de aldık hadi hayırlısı bakalım. Denizli ye giden arkadaşlarla aslında önceden bi gorussek ve tanissak iyi olur aslında.

Arkadaşıma katılıyor gözüken o ki hepimiz 5 şubatta gidicez, gerçi ben daha sülüsü almadım ama olsun, bir şekilde organize olup girmenden önce tanışsak iyi olur ya
  • sülüsü aldım bende 6 şubat gözüküyo 2 gün yolum var ben sizlerden bi gün geç katılacağım arkadaşlar
  • Luti kullanıcısına yanıt
    Bedelli için artık iş işten geçti desek yeri. Her sey belli oldu ve haftaya çarşamba birlikte olacağız. Birlik bizi bekler

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.