Şimdi Ara

Batarya kontrol uygulaması Greenify artık root gerektirmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Batarya kontrol uygulaması Greenify artık root gerektirmiyor

Root edilen cihazlara yönelik batarya kontrol imkanı sunan Greenify, artık root edilmemiş cihazlara da destek vermeye başladı.

Greenify çok kolay batarya ömrü kontrolü sunması ile biliniyor. Uygulama sık kullanılmayan uygulamaları pasif hale getirirken, arka planda çalışan uygulamaları da minimum seviyeye indirmeye çalışıyor. Böylece cihazların kullanım sürelerine bir miktar katkı yapılmış oluyor.

Ancak root yapılmamış cihazlarda uygulama sisteme fazla erişim sağlayamadığı için etkisi sınırlı kalıyor. Bu bakımdan root edilen cihazlarda etkisi daha fazla. 

• Allah razi olsun haber icin. İlk isim facebook'u uyutmak oldu. İsi gucu yok telefonu durtmekten baska bir sey yapmamis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    hocam benim telefonum rootsuz bende indireyim işe yarar belki ama verdiğiniz linkte greenify root yazıyor emin misiniz rootsuzlar için olduğuna
  • bir deneyelim bakalım hocam, teşekkürler...
  • Hemen kurdum. Root yok ama çok övülen bi uygulama. Deneyelim.
  • bu güncelleme geleli baya oldu dhin gözden kaçırması şaşırttı

• quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

hocam benim telefonum rootsuz bende indireyim işe yarar belki ama verdiğiniz linkte greenify root yazıyor emin misiniz rootsuzlar için olduğuna

Root olmadan da kesin olarak çalışıyor o konuda rahat ol

• Bu programı uzun zamandır kullanıyorum gerçekten işe yarıyor tavsiye ederim.
  • Deniyelim.
  • Deneyip fayda gören varmı ???

• addidas_85 kullanıcısına yanıt
    eam ayarlar konusunda yardımcı olabilir misiniz nasıl yapılıyor basit mi ?
  • quote:

eam ayarlar konusunda yardımcı olabilir misiniz nasıl yapılıyor basit mi ?

Kardeş yapman gereken tek şey Programı açmak ve sağ üst köşedeki + şeklindeki tuşa basmak, çıkan menüden kullanmadığın programları seç ve Tamam de o kadar. ..

Bu arada programın yaptığı şey seçilen programları hiç yüklü değilmiş gibi otomatik çalışmasını engelliyor fakat Program gerekirse de tekrar kolaylıkla açabiliyorsunuz, yüklemeye veya bir ayar değiştirmeye de gerek yok normal launcher üzerinden çalıştırın yeterli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar uyut dediğimiz programlar biz programı tekrar açana kadar kesinlikle açılmıyor değil mi... peki öyle ise açtığımız programlar biz kapadıktan sonra tekrar otomatik olarak uyku moduna alınıyor mu...
    çok sağolun hocam cevaplarınız için peki bildirim alamama gibi bir durum oluyor mu acaba mesela facebook twitter whatsapp tarzı uygulamalarıda uyutsak sorun oluyor mu yoksa bildirim geldiğinde kendisi uyandırıyor mu programları ?
  • quote:

çok sağolun hocam cevaplarınız için peki bildirim alamama gibi bir durum oluyor mu acaba mesela facebook twitter whatsapp tarzı uygulamalarıda uyutsak sorun oluyor mu yoksa bildirim geldiğinde kendisi uyandırıyor mu programları ?

Evet onları uyutursan bildirim alamazsınız, şöyle anlatayım manuel olarak açmadığınız sürece seçtiğiniz program açılmaz ama menüden tıklayınca normal bir şekilde çalışır.

Bu arada tam emin değilim ama uyutulan Programı kapatınca tekrar uyuyor olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

arkadaşlar uyut dediğimiz programlar biz programı tekrar açana kadar kesinlikle açılmıyor değil mi... peki öyle ise açtığımız programlar biz kapadıktan sonra tekrar otomatik olarak uyku moduna alınıyor mu...

Alıyor diye biliyorum ama emin değilim

deneyip görelim bakalım sağolun hocam inşallah fark yaratır gerçi ben en az 5 6 saat ekran süresi alıyorum kesin ama daha fazlası neden olmasın ki
  • quote:

deneyip görelim bakalım sağolun hocam inşallah fark yaratır gerçi ben en az 5 6 saat ekran süresi alıyorum kesin ama daha fazlası neden olmasın ki

Hocam telefonunuz neydi acaba? Bu arada önemli değil size faydam dokunduysa yeterli benim için

• Col guzel gozuksun diye 1 verdim

• uygulamayı dikkatli kullanmak lazım mesela hangoutu durdurdum bir daha açana kadar gelen mesajları göremedim.

+ 12 ocakta güncellenmiş, haber biraz geç değil mi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.