Şimdi Ara

LG V500'de 3G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar size sorum şu LG V500 de 3g varmı araştırdım ama bulamadımda yardımcı olursanız sevinirim
     LG V500'de 3G

• Gsmarena'ya daha az once baktim yokmuş. Bu tableti dusunuyorum ben de. Ozellikleri Nexus 7 2013 ile ayni sanirim islemcisi gpu'su falan. Ustelik 800 lira turkiyede. Kullanani falan var mi acaba tecrubelerini bizimle paylasabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • epeydir inceliyorum bu tableti. en önemli problemi ekran parlaklığının düşük olması. artı yönü ise microsd kart takılabiliyor olması.
    lg nin işlemcisi nexus 7 2013 ten daha hızlı ama pil nexustan daha az gidiyor.

teknosa dan başka yerde yok . web sitesinden alırsanız 50 tl çek veriyor. yani 750 tl ye geliyor.
    3G modeli yok üretilmemiş. bir de google play edition çıkmış ama henüz ülkemize satışı yok. lg ye sordum mail attı play store gelecek diye.

nexus paralel ithalat digeri lg türkiye garantisi altında.
    nexus 32 gb 800 tl bu lg 16 gb 750 tl (mağazadan alırsan 800 tl)
    nexus 7 2013 ile lg arasında bir türlü karara varamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dirgen -- 25 Ocak 2014; 21:50:19 >
  • 3g olmaması kötü oldu şimdi aklımda 3 tane tablet var nexus 7 , samsung galaxy tab 3.8 , samsung galaxy note 8.0 yardımcı olablirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YFurkanS

3g olmaması kötü oldu şimdi aklımda 3 tane tablet var nexus 7 , samsung galaxy tab 3.8 , samsung galaxy note 8.0 yardımcı olablirmisiniz?

Nexus 7 2013 modelinden bahsediyorsaniz onu almalisiniz. 3 tablet de eskidi, cozunurlukleri ve donanimlari dusuk, tabii bunu takmiyorsaniz Tab 3 8 oneririm. Fakat oyun falan da oynayacaksaniz eskidi bu tabletler.

• Ben de henuz karar veremedim. Sizinkilere ek olarak ben Kindle Fire HDX 7 yi de dusunuyorum. Aralarinda islemcisi en guclu olani HDX. S800 ve Adr330 kullaniyor. Tek eksisi Amazonun gicik isletim sistemi.

Bir de su yeni cikan Tab Pro 8.4 var. Tam aradigim tablet fakat ne zaman satisa sunulur vefiyati neolur hala bilinmiyor.

G Pad su an rahatca alabilecegim tek tablet cunku turkiyede var. Fakat kilif da bulmam lazim. Tableti rootlayacagim icin garantisi gidecek ve olasi kazalarla servisle papaz olmak istemiyorum. Internete baktim fakat kilif bulamadim turk sitelerinde.

Gonlum G Pad'de, bir de kilif bulursam silikon bi tane, tadindan yiyemem herhalde :)

Edit: Az once XDA'ya baktim da, HDX'te google play calisiyormus artik, adamlar ugrasmislar yapmislar. HDX alacagim ben insallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 25 Ocak 2014; 23:50:57 >
  • kolay elde edilebilmesi ve garantisi açısından alınabilecek en iyi tablet LG G Pad 8.3
    evet aksesuar bulmak sıkıntılı olacak galiba. bana hem biraz büyük geldi. hemde ekran parlaklığı konusu canımı sıkar diye çekiniyorum.
    nexus 7 2013 bir tık daha önde tercih edilebirlik açısından bana göre.

galaxy tab pro 8.4 ün wifi lisi değilde lte sürümü çok harika herşey full. dediğniz gibi ama nezaman gelecek belli değil. kindle ise andorid olmadığından özellikler iyi olsada baştan seçeneklerden elemiştim zaten.
  • LG G pad in bir düşündürücü yanı da güncelleme sorunu. android 4.2.2 ile çalışıyor şuan. 4.3 ve 4.4 sürümü çoktan çıktı ama buna güncelleme gelip gelmeceği hiç belli değil.
    mail atmıştım lg ye cevaptan da anlaşılacağı üzere bir de google play edition var o türkiyeye gelecek mi, cihaz güncelleme alacak mı diye sormuştum ki android kitkat ile geliyor direk.
    gelen cevap şöyle;
    Sayın .....,

Belirtmiş oldugunuz cihaz Play store ile satışa sunulacaktır.

Cihaz güncellemeleri ile alakalı net bir bilgi ve tarih mevcut değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dirgen -- 26 Ocak 2014; 0:02:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirgen

LG G pad in bir düşündürücü yanı da güncelleme sorunu. android 4.2.2 ile çalışıyor şuan. 4.3 ve 4.4 sürümü çoktan çıktı ama buna güncelleme gelip gelmeceği hiç belli değil.
    mail atmıştım lg ye cevaptan da anlaşılacağı üzere bir de google play edition var o türkiyeye gelecek mi, cihaz güncelleme alacak mı diye sormuştum ki android kitkat ile geliyor direk.
    gelen cevap şöyle;
    Sayın .....,

Belirtmiş oldugunuz cihaz Play store ile satışa sunulacaktır.

Cihaz güncellemeleri ile alakalı net bir bilgi ve tarih mevcut değildir.

Turkiyede play store'da su an hicbir cihaz satilmiyor diye biliyorum. Eger LG boyle dediyse belki Play Store turkiyeye de gelir, uygulamalari belki tl ile alabiliriz artik gift kartlari gelir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.