Şimdi Ara

355. Dönem (MAYIS 2014) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.327
Cevap
73
Favori
326.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onu isyerinle konusman lazim. Bazi sirketler calisani askere giderken tazminat vermiyor gelince isin hazir diyor. ( tabi bu o is yerlerinin cakalligi ) Bazilari direkt tazminatini veriyor ( ki zaten bu senin hakkin ) ve gelince kadrom olursa gelip yine calisirsin diyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu hayırlı olsun.Ben de mayısta gideceğim inşallah.Yedek subayların teslim tarihi belli mi? Nisan sonu mu olacak acaba bilgisi olan paylaşsın lütfen.
  • Hayirli olsun devrem. Meslekci astegmen cikarsa nisan sonu olur, normal astegmen cikarsa 10 mayisi falan bulur..

• merhaba arkadaşlar. ben de askerlik kararı aldırdım 355. dönem gideceğim bi aksilik olmazsa. makine mühendisiyim 2.96 ortalama ile bitirdim. yaş 24, boy 175 cm kütle 70 kg. sağlık sorunu yok. uzun evet komando hayır dedim. uzun istiyorum, işi bilen birileri varsa sizce çıkma şansı nedir ? herkese hayırlı kuralar
  • Hosgeldin tertip. Donemlerine gore degisiyor yedek subay alimlari. Bizde mayis donemi icin alim cok olur diye dusunuyoruz..Muhendis oldugun icin meslekci cikma sansin yuksek gibi..

• yıllardır bu tarz başlıkların sadece başlıklarını okur geçerdim, daha var yeaa derdim ama askerlik kararını aldırınca 340 lı dönemlerden bu yana bütün hepsini bir haftada okur oldum :))

selam bu arada bütün tertiplerime, dedelerime herkese...

İş durumlarının sıkıntıya girmemesi için kısa dönem olarak bi an önce aradan çıkarmam lazım. bakalım kısmet artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: floydian

yıllardır bu tarz başlıkların sadece başlıklarını okur geçerdim, daha var yeaa derdim ama askerlik kararını aldırınca 340 lı dönemlerden bu yana bütün hepsini bir haftada okur oldum :))

İş durumlarının sıkıntıya girmemesi için kısa dönem olarak bi an önce aradan çıkarmam lazım. bakalım kısmet artık.

hayırlı olsun tertip hoşgeldin , hakkımızda en hayırlısı neyse o olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: idealist_iletisimci

Hosgeldin tertip. Donemlerine gore degisiyor yedek subay alimlari. Bizde mayis donemi icin alim cok olur diye dusunuyoruz..Muhendis oldugun icin meslekci cikma sansin yuksek gibi..

hoşbulduk tertip, teşekkürler yorumun için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: floydian

yıllardır bu tarz başlıkların sadece başlıklarını okur geçerdim, daha var yeaa derdim ama askerlik kararını aldırınca 340 lı dönemlerden bu yana bütün hepsini bir haftada okur oldum :))

Bendr 347 gidecektim normalde sonra baska isler cikti erteledik askerligi. 347 gidecegim diye butun konulari okumustum. Sonra gidemedik tabi Kismet mayisa artik :)

• konuyu açmıssınız hepimiz için hayırlısı olsun arkadaşlar..banada mayısta uzun dönem çok alıcaklar gibi geliyor şubatta az aldılar çünkü..bide mayısta gidicek az kişiyiz sanki forumda bile fazla kişi yok öncekei dönemlere bakın kaç ay once açmışlar ve çok kalabalıklar:)
  • Yavaş yavaş Mayıs dönemi toplanmaya başladı :)
    Bende tecili bozdurmak için sabırsızlanıyorum. Haftaya işyeri problem çıkarmaz ise başvuracağım bakalım
  • Son gun 15 subat tertip tecili bozmak icin umutmayasin :)

• bugün şubeye gittim bilgilerimi güncelliyim diye 1sene tecilliydi çünkü kilo oranında değişme oldu bi türlü yardımcı olamadılar başka şubeyemi gitsem değişmezmi bu olay artık
  • Tertip bence martta git o zaman guncelle bilgilerini. Sonucta sevk islenleri yapicaz martta..

• quote:

Orijinalden alıntı: idealist_iletisimci

Tertip bence martta git o zaman guncelle bilgilerini. Sonucta sevk islenleri yapicaz martta..

devrem martta sevk işlemlerinde kilo yu felan değiştirme imkanımız olurmu ki
  • martta olur benim iki yıldır tecilli nerdeyse benimde değişme oldu..sevk işlemlerini yaparken herseyi soruyolar zaten ozaman değiştirrsin
  • Aynen oyle

• ozaman martı bekliyicez :) bu arada sevk işleminde sordum tecillerken beni aile hekimliğine gondermislerdi sağlık için imzalattırmıstım kontrol yaptılar , dedim martta bidaha muayene olcaz yok birdaha muayene olmayacaksın dediler
  • yok muayne olunmucak daha askerde ederler artık :)
  • hos geldınız torunlar...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.