Şimdi Ara

355. Dönem (MAYIS 2014) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.328
Cevap
73
Favori
326.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SON 1
  • Arkadaşlar ustaligi Çanakkale il jandarma komutanligi çıkmış olan 355 dönem varmi ? Biliyorum son saatleri,gunleri sayiyorsunuz,eger Varsa bilgilendirirseniz cok sevinirim.
    Hayirli teskereler dilerim,darisi basimiza :)

• hahaha bır zamanlar lıste tutardık suan safak atarsa 3 hehe gıdıyozzz
  • Nihayet bitti...Bugün evdeyim. Hayırlı teskereler

• quote:

Orijinalden alıntı: TahaKaradeniz

Nihayet bitti...Bugün evdeyim. Hayırlı teskereler

Geçmiş olsun. Darısı bize inşallah :) son 2...

• gece 00:00` dan sonra cikis devrelerime hayirli teskereler.

• Hepimize geçmiş olsun. Selamlar

• Doğan güneş ile çıkıyoruz. Hayırlı olsun tüm devrelerime

• NİhaYET EVİMDEYİM... HERKESE HAYIRLI TEskereler....
  • şafagı yedik bitirdik Allah ın izniyle. bikaç saat sonra şu nizamiyeden çıkıp evime gidecegim. hepimize hayırlı olsun devreler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurhan_90 -- 22 Ekim 2014; 1:08:30 >
  • 25i sabah 6da çıkar ben , herkese hayırlı testekereler

• Bitti çok şükür. Terminaldeyim akşama aileme, sevdiklerime kavuşacağım. Hayırlı tezkereler beyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim

Bitti çok şükür. Terminaldeyim akşama aileme, sevdiklerime kavuşacağım. Hayırlı tezkereler beyler.

Arkadaşlar tüm herkeze geçmiş olsun hayırlısı ile bitti askerlik :) yerinizi doldurmaya gideceği yarın inş 357. Dönem bizlerin yerleri açıklanacak :) herkeze hayırlı uğurlu olsun sevdiklerinizle bir ömür beraber olmanız dileği ile :)

• Arkadaslar acemi amasya merkez usta kirklareli babaeski 2.grup ayni yerde olan ardaskarlar yazsin lutfen birde topçu hizmet bölügundeyim rahat edersin diyorlar ama bilmiyorum bilgisi olan paylasabilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesligemi

354. dönem dedenizden selamlar..
    gençler, hiç bir şeyi kafaya takmayın askerlik çok zevkli çok eğlenceli hayatınızda bir daha görme fırsatı bulamayacağınız bir ortam sunacak size.. ben acemiliği Amasya'da yaptım şu an usta birliğini Van/Erciş'te yapıyorum.. genel olarak mutluyum tabi ki bunaldığım sıkıldığım küfür ettiğim anlar oluyor hatta bir kaç kere askerden firar etmeyi bile düşündüm ama olayları zamana bırakınca düzeldiğini gördüm ve şu an tadını çıkarıyorum..
    geçen hafta tatbikata Patnos'a gittik bir hafta arazide kaldık, hijyene önem veren biri olarak bir hafta elime su sabun değmedi yeri geldi dağa, taşa tuvaletimizi yaptık ama hiç şikayetçi değilim anlatacak çok anımız ve gurur duyacak büyük bir başarılı tatbikatımız oldu..

diyeceğim anın tadını çıkarın umutsuzluğa kapılmayın zaman bir şekilde geçiyor, her geçen günü kar bilin, yeri gelecek tuvalet yıkayacaksınız, bulaşığa gideceksiniz asla ama asla gurur meselesi yapmayın, eğlenmenize bakın

bu arada bir an önce gelin artık çok yorulduk biraz rahat edelim

hepinize hayırlı askerlikler diliyorum.. Erciş'e gelecek varsa yardımcı olurum

acemi birliği orası cıktı bayadır girmemişsin foruma bi bakarsan cok yardımcı olursun bana

• Bitti beyler askerliği de aradan çıkardık
  • Arkadaslar benim bir kaç sorum olacak. Ben yüksekokul olarak 2 yıllık deniz Ulaştırma ve İşletme okudum 3.kaptanım bununla birlikte aöf işletme bölümüne devam etmeye başladım okul bitince fakülte mezunu oluyorum ama benim kafama takılan kısa dönem veya yedek subaylık için hangi egitimi me göre degerlendirme yapılır. Hani sonucta 2yıllıkta olsa kaptanım bunu esas alarak denizci olarak mı alırlar yoksa açıktan devam ettigim fakulte 3.sınıftan başlayıp mezun olacağım işletme bölümü ne göre mi? Ve Son olarak yedek subay cıkma ihtimali nedir acaba durum biraz karısık ama yardımcı olursanız sevinirim..

• Biz askerliğimizi doğuda yaptık pehhh batı da yapanlar askerlik yaptık demesinler haksız mıyım ?

@bosnich
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Atarsa 1

Şafak doğan güneşşşşş
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.