Şimdi Ara

355. Dönem (MAYIS 2014) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.328
Cevap
73
Favori
326.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinnan

bimer`e yaz

Bimerden anca uyarı vs veriliyor zaten yığılmadan dolayı 2 3 ayı buluyor şikayete bakılması diye bilgi aldım sağlam kaynaktan. Bimer sonrası daha bi zıt giderler bu sefer. İlk gidip yarın konuşacağım eğer yine terslerlerse Bimer olacak sanırım müracaat yeri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz boluk olarak yazmistik, bir hafta icinde gerekli islem yapiliyor. iki kere muracatimiz oldu, ikisi de kisa zamanda cozumlendi.
  • Tertiplerim(355) yahu bu 3 gün kisalma mevzu doğru mu ? Kibrista herkes bunu konuşuyor ama tam bilgi kimsede yok.

• 354 denetim felan görmedi , 353 kd ler gördü denetimi , bizde ege ordu denetlemesi vardı , 1ncisinde acemi birliğindeydiler 2nciside 10 haftaları dolmadığı için denetime girmediler.353 kd olarak çok ezildikk çokkk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulutbasaran -- 24 Ağustos 2014; 1:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TahaKaradeniz

Tertiplerim(355) yahu bu 3 gün kisalma mevzu doğru mu ? Kibrista herkes bunu konuşuyor ama tam bilgi kimsede yok.

Aynen bizim burdada aynı muhabbet var ama kesin bilgi yok..

• Şafak 59 Biter inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KZ23

Şafak 59 Biter inşallah.

çoğu gitti azı kaldı bitiyor mu ne.. bitsin de gidelim artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

quote:

Orijinalden alıntı: KZ23

Şafak 59 Biter inşallah.

çoğu gitti azı kaldı bitiyor mu ne.. bitsin de gidelim artık..

aynen
  • 57
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

57

bitiyor bitiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

quote:

Orijinalden alıntı: TahaKaradeniz

Tertiplerim(355) yahu bu 3 gün kisalma mevzu doğru mu ? Kibrista herkes bunu konuşuyor ama tam bilgi kimsede yok.

Aynen bizim burdada aynı muhabbet var ama kesin bilgi yok..

Beyler bu konuda bilgisi olan varsa yazsın da bilet alanlar degistirebilsin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: bulutbasaran

354 denetim felan görmedi , 353 kd ler gördü denetimi , bizde ege ordu denetlemesi vardı , 1ncisinde acemi birliğindeydiler 2nciside 10 haftaları dolmadığı için denetime girmediler.353 kd olarak çok ezildikk çokkk

356kd 2grup denetimi gorur mu dersin
  • 57 dewrelerr şeytan diyo bas git bayramda izindeyken bi hawa degisimi çak

• 56
  • Benim sülüs tarihim 5 Mayıs. Hiç izin kullanmadım giderken de 1 gün yol iznim var. Yazıcıya hesaplattım 5 Kasım'dan geriye 12 gün+1 gün yol toplamda 13 gün sayarak 24 Ekim'de çıkış gösterdi. 5 Kasım'dan başlayarak 13 gün saydı geriye. Hesaplatan var mı arkadaşlar? Bu işte bir yanlışlık var. Bunun için şubeyi mi aramam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim

Benim sülüs tarihim 5 Mayıs. Hiç izin kullanmadım giderken de 1 gün yol iznim var. Yazıcıya hesaplattım 5 Kasım'dan geriye 12 gün+1 gün yol toplamda 13 gün sayarak 24 Ekim'de çıkış gösterdi. 5 Kasım'dan başlayarak 13 gün saydı geriye. Hesaplatan var mı arkadaşlar? Bu işte bir yanlışlık var. Bunun için şubeyi mi aramam gerekiyor?

23 ekim olman gerekiyor 24 degil.

• quote:

Benim sülüs tarihim 5 Mayıs. Hiç izin kullanmadım giderken de 1 gün yol iznim var. Yazıcıya hesaplattım 5 Kasım'dan geriye 12 gün+1 gün yol toplamda 13 gün sayarak 24 Ekim'de çıkış gösterdi. 5 Kasım'dan başlayarak 13 gün saydı geriye. Hesaplatan var mı arkadaşlar? Bu işte bir yanlışlık var. Bunun için şubeyi mi aramam gerekiyor?

Yazıcı yanlış biliyor demek ki. Ben de personel lojistik yazıcısıyım. 5 kasımdan 13 gün geri düştüğünde nasıl 24 ekim oluyor bir karşımda göstersin bi zahmet

• quote:

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

quote:

Yazıcı yanlış biliyor demek ki. Ben de personel lojistik yazıcısıyım. 5 kasımdan 13 gün geri düştüğünde nasıl 24 ekim oluyor bir karşımda göstersin bi zahmet

5 Kasım'ı da saymıştı ondan 24 çıktı. Üsteledim ve 23'ünde çıkıyorsun dediler. Yolu 1 gün olanlar 23'ünde çıkıyorsunuz dedi. Doğru değil mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

quote:

5 Kasım'ı da saymıştı ondan 24 çıktı. Üsteledim ve 23'ünde çıkıyorsun dediler. Yolu 1 gün olanlar 23'ünde çıkıyorsunuz dedi. Doğru değil mi?

5 i de sayacaksın zaten 13 gün düş 23 sabahı çıkacaksın.

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.