Şimdi Ara

2 TL'ye Binlerce Kitap (%75 İndirim, Sherlock Seti, Kavgam ve Dahası) -GÜNCELLENDİ 3 ŞUBAT-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
56
Favori
53.045
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kitap okumayı seven birisi olarak bu konuyu açmış bulunmaktayım. Kitaplar 2 TL!
    Bu fırsat popüler olmayan, keşfedilmeyi bekleyen kitapları okumayı seven kişilerin hoşuna gidecek diye düşünüyorum. Defalarca kez sipariş verdim bir sorunla karşılaşmadım. Birkaç üyenin siparişini altta fotoğraflarla paylaştım. Kafanızda soru işareti kalmaması açısından.

Kargo ve Ücretlendirme;
    Aras Kargo ile ister kapıda ister sipariş verirken ödeme yapabilirsiniz.
    30 TL'ye kadar olan siparişlerin kargo ücreti: 3 TL
    250 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Alışveriş Tutarına Göre Hediyeler
    2 TL'ye Binlerce Kitap (%75 İndirim, Sherlock Seti, Kavgam ve Dahası) -GÜNCELLENDİ 3 ŞUBAT-

2 TL'ye Kitaplar: TIKLAYIN
    25 Kuruş ve 10 TL Arası Kitaplar: TIKLAYIN

KAMPANYALAR;

Gazi Mustafa Kemal Atatürk (İlber Ortaylı): 15.00 TL (%50 İndirim) TIKLAYIN
    Yüzyılın Kitabı (Sinan Meydan): 17.90 TL (%36 İndirim) TIKLAYIN
    Kavgam (Adolf Hitler): 5.00 TL (%77 İndirim) TIKLAYIN
    Kürk Mantolu Madonna (Sabahattin Ali): 7.90 TL (%34 İndirim) TIKLAYIN

Büyük Sultanlar Seti (10 Kitap): 19.90 TL (%67 İndirim) TIKLAYIN
    Medeniyete Yön Veren Uygarlıklar (10 Kitap): 19.90 TL (%78 İndirim) TIKLAYIN
    Sherlock Holmes Seti (8 Kitap): 26.90 TL (%74 İndirim) TIKLAYIN
    Çocuklarımız İçin Büyüklerimiz Seti (60 Kitap): 99.00 TL (%73 İndirim) TIKLAYIN
    İnsanlık İçin Teknoloji Seti (10 Kitap): 29.90 TL (%67 İndirim) TIKLAYIN
    İnsanlık İçin Matematik Seti (10 Kitap): 29.90 TL (%67 İndirim) TIKLAYIN

Bu kategoriden bir kitap alana ''Allah Büyük'' kitabı hediye +%50 İndirimli: TIKLAYIN

Kida Eğitim Yayınları (%50 İndirimli): TIKLAYIN
    Dahi Adam Yayıncılık (%50 İndirimli): TIKLAYIN
    Fdd Yayınları (%35-36 İndirimli): TIKLAYIN

Üyelerin vermiş olduğu siparişler:
    Siparişim..

suphanakca nickli üyenin siparişi:

istanbulsm nickli üyenin önceden vermiş olduğu siparişi:

AugKunzee nickli üyenin siparişi:

GARMONSU38 nickli üyenin siparişi:

vadamama nickli üyenin siparişi:

xmxksk nickli üyenin siparişi:

armindotuenabangnabruma nickli üyenin siparişi:

zeushkmt nickli üyenin siparişi:

Captain Houdini nickli üyenin siparişi:

keremec nickli üyenin siparişi:

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 3 Şubat 2018; 20:42:1 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Site güvenilir yazıyor açılan konularda denenebilir.
    http://forum.donanimhaber.com/m_40302636/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahuna Bodom -- 25 Ocak 2014; 15:18:56 >
  • bu sişteden daha önce benzer bir kampanya ile kitap aldım. korsan değiller.
  • Bilmiyorum..

"Seri Katiller İç Dünyası" 2 TL :D

http://www.ucuzkitapal.com/seri-katillerin-ic-dunyasi-alan-bentham-kum-saati-yayincilik.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 25 Ocak 2014; 15:18:00 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • baktığım kadarıyla para eden bir kitap yok zaten. raf doldurmak isteyen veya ihtiyacı olan alsın bana hitap eden tek kitap yok
    ki zaten değeri olan kitap bu oranda ucuzlamaz.
  • birkaç saatinizi ayırırsanız içlerinde çok güzel kitaplarda mevcut

sitedende ürünlerdende hizmetlerindende oldukça memnun kaldım
    ara ara yokluyorum yeni kitplardanda bir liste yaptım biraz daha
    artsın listem tek kargoda alırım

beyoğlu kitap fuarının sanalı gibi birşey site
    ben çok sevdim :)
  • fiyatlar çok iyi teşekkürler

rastgele seçim yaptım )

önerdiğiniz kitap varsa söyleyin
  • Kargo ödeyen kitaplar kargo ödemiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogu da calisan kitap sikintisi yasayan ogretmen kardeslerim adres verirlerse 10kitap bagis yapabilirim burdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu ana kadar 200 ün üzerinde kitap aldım buradan sağolsunlar sorunsuz alışveriş oldu tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: instructor12345

Kargo ödeyen kitaplar kargo ödemiyor

?
  • The walking dead izliyorsanız ve zombileri seviyorsanızhttp://www.ucuzkitapal.com/resif-yayincilik-gunbegun-mahser-jl-bourne.html
    akıcı olarakhttp://www.ucuzkitapal.com/canli-bomba-yakup-kadri-ozturk-nesil-yayinlari-2010.html
    şu da baya hoşhttp://www.ucuzkitapal.com/kita-yayinlari-nayakun-suleyman-akdogan.html
    genelde fantastik yukarıdaki kitaplar ilk aklıma gelenler tavsiye edebileceklerim bunlar tabi zevk meselesi :)

• rastgele kitap aldım 25 tl tuttu haber veren arkadaşa teşekkür ederim
  • şimdi ben bu 2 liralık kitaplara yükleneyim diyorum. ALES ve YDS için kaynakta alacağım ama ucuza alacagız diye kargo ücreti sıkıntı olmaasın sonra
  • kargo 4.5 cıvarıydı yanlıs hatırlmıyorsam
    mng ıle gelıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtok

şimdi ben bu 2 liralık kitaplara yükleneyim diyorum. ALES ve YDS için kaynakta alacağım ama ucuza alacagız diye kargo ücreti sıkıntı olmaasın sonra

http://www.ucuzkitapal.com/kampanyalar/kargo-odeyen-urunler.html

kargo ücreti 4.90 dı herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konyaspor -- 25 Ocak 2014; 18:16:24 >
  • Sitenin Sıralama-kategorileme sistemi çok kötü. Yazılımcı olunca böyle şeylere daha çok takılıyorsunuz. :D 4 kitapda ben aldım. Bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

kargo 4.5 cıvarıydı yanlıs hatırlmıyorsam
    mng ıle gelıyor

Kargo ücreti sabit ise sıkıntı yok fakat ben 10 kitap alırım bide o kadarda kargo parası ödersem olmaz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtok

quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

kargo 4.5 cıvarıydı yanlıs hatırlmıyorsam
    mng ıle gelıyor

Kargo ücreti sabit ise sıkıntı yok fakat ben 10 kitap alırım bide o kadarda kargo parası ödersem olmaz :D

ödeme ekranında ne kadar ödeyeceğin gözükür onu da eklerler ödeyeceğin toplam tutara ama sen riske girmeyeyim dersenhttp://www.ucuzkitapal.com/kampanyalar/kargo-odeyen-urunler.html bu linkteki kitaplardan birini alırsan aynı sepetteki tüm ürünler ücretsiz kargo ile gönderiliyor.

• 20 kitap ekledim. 88 tl lik kitap oldu. Kargo ödeyen kitaplardan bir kitap seti ekledim. Kargo 5.90 çıkıyor hala. Ödeme ekranına gittim kesilen bişey yok. Farklı bir kargo ödeyen kitap ekledim yine kargo düşmedi. Siteyi aradım, durumu anlattım arkadaşlar düzeltecek 15 dk sonra deneyin dedi, denedim düzelen birşey yok tekrar aradım adamlar gitmiş !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi instructor12345 -- 25 Ocak 2014; 18:56:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.